zasekol sa klucik

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sokyno
**
Příspěvky: 240
Registrován: 19 říj 2007, 06:04
Bydliště: Slovensko

zasekol sa klucik

Příspěvek od Sokyno »

ahoj zasekol sa mi klucik v spinacej skrinke v polohe I startujem zatial cez tu skrinku pod spinackou ale ten kluc ma serie novy zamok stoji 9 litrov takze pruser skusim to este namazat ci to nepovoli ale vela sanci tomu nedavam, da sa samotny zamok vybrat von???????myslim bez tej konstrukcie v ktorej drzi a ktora sluzi na uzamknutie volantu??? poradte ak viete ako
Obrázek
Obrázek Obrázek Hyundai Lantra 1,9 D. Hyundai Getz 1,3 Subaru Legacy 2,0 Honda Hrv 1,6
Reklama
 

Uživatelský avatar
Sokyno
**
Příspěvky: 240
Registrován: 19 říj 2007, 06:04
Bydliště: Slovensko

Re: zasekol sa klucik

Příspěvek od Sokyno »

Sokyno píše:ahoj zasekol sa mi klucik v spinacej skrinke v polohe I startujem zatial cez tu skrinku pod spinackou ale ten kluc ma serie novy zamok stoji 9 litrov takze pruser skusim to este namazat ci to nepovoli ale vela sanci tomu nedavam, da sa samotny zamok vybrat von???????myslim bez tej konstrukcie v ktorej drzi a ktora sluzi na uzamknutie volantu??? poradte ak viete ako
takze vyriesene trocha WD a slape to jak hodinky mozte to zmazat ak chcete ale mozno sa niekto pouci tak teda kto maze ten jede :D
Obrázek
Obrázek Obrázek Hyundai Lantra 1,9 D. Hyundai Getz 1,3 Subaru Legacy 2,0 Honda Hrv 1,6
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

tak to máš kliku, že to šlo tak lehce..
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Technická sekce“