synchronizacny krozok vymena ?

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Příspěvek od laxo18 »

tak do toho servisu kde mi to robili uz ani nahodou nevleziem nielen ze to urobili zle ale este ma aj klamali tak dufam ze na vymene oleja nic neposeru to uz by som sa asi siek vyucit za auto mechanika : :)
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry159 »

black_sheep píše:
Jerry159 píše:Když jedeš rychlou jízdu a tak ...dáváš prři řazení zabrat sinchronům a tím že poodřazuješ s meziplynem si to za
1. líp sedne rychlost---zapadne myslím
2. ten zvuk když si podřazuješ a prošlapneš plyn
3.když chceš podřadit třeba ze 4 na 2 a nedáš meziplyn tak ti auto cukne protože jde třeba z 2000ot/min na 4000ot/min a tím jak cukne motor cvukne celé auto ALE když tam soupneš meziplyn a trefíš se přesně na 4000ot/min tak ti motor necukne a tím pádem mužeš rychleji akcelerovat a hlavně taky to pohodlí třeba :wink:
souhlas s tim ze tam lip zapadne kvalt, to je pravda.. a taky ze ten narust vykonu pri podrazeni o x-stupnu je pak plynulejsi to je taky fakt.. ale ten zvuk? to je jako vyhoda, nebo nevyhoda? :)
Výhoda /nevýhoda toť otázka mě se to líbí pač mám dělaný výfuky a krásně to bublá tak si to rád poslechnu :lol: a taky se hned každý otočí když uslyší burácení moturu :lol: :lol: :lol: :lol: :roll:
Hyundai Coupé 2.0 16v
Alu 17" 205/40/17 Pirelli a Michelin
Sportovní výfuky Fireball
Sportovní vzduchoví filtr
Eonon E1015 Kicker 12l7 1500w
Xenony H1 6000k
brutus hudba :)
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DEDe »

ale jo je to sranda, jen kdyby to slo vypnout jet 14 hodin pres noc nekam k mori by clovek asi zblbl :) i to vypada ze clovek jede rychleji kdyz to brumla :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry159 »

jj...já mám měnitelý zvuk u auta...jeden hrubej druhej takovéj pisklavej prý jak formule ale to mi řekla "holka" :lol: a ten hrubej se neda poslouchat furt ....krásně to bubla ale někdy je toho moc..třeba jsem byl mynulý víkend v brně pro sestru a zpátky mi praskla pojistka na radio...tak jsem si chtěl najet na bráchu ..jel taky a vzal segru s manželel...já bral jenom kufry a když jsem zastavil na benzíně zkontroloval pojistky tak jsem si začal myslet že to je pojistka v radiu a tak jsem jel celou cestu z brna bez radiadalo se to vydržet ale doma jsem to musel předělat ...a jinak pojistka to byla v motorovím prostoru :(
Hyundai Coupé 2.0 16v
Alu 17" 205/40/17 Pirelli a Michelin
Sportovní výfuky Fireball
Sportovní vzduchoví filtr
Eonon E1015 Kicker 12l7 1500w
Xenony H1 6000k
brutus hudba :)
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DEDe »

no jo ja vzdalenosti jako brno Trebova jezdim minimalne kazdej tyden jednou, ja bych to asi vydrzel v poho ale sou lidi kterym to vadi co pak vezes obcas a ty ti reknou to je nahovno v tom se neda jet skoro :D Skoro se nevejde dozadu treba a k tomu ho jeste ohlusit :D Nejakyho brumlu bych taky chtel kdyz by se to dalo zregulovat na nejaky i prijatelny zvuk tak by to mohlo byt supr :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Dr Meduza
****
Příspěvky: 1105
Registrován: 14 kvě 2008, 08:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dr Meduza »

Tak od toho se delaj vejfuky kam se da dat silencer (nebo teda vyndat :twisted: ), ja to mam taky tak, mam WM Sporta a kdyz tam dam silencer, tak ho se zavrenyma okynkama vubec neslysim a to mam uplne pruchozi vejfuk :twisted:

Ale to sme se nak dostaly mimo tema :roll:
Coupe 2.0 LPG rv 96 barva Fialova -> rosekano -> uz je zase skoro opraveno
Opel Omega B 2.0 Combi LPG - luxusni kara, ma sedacky Recaro :D
joshin
*
Příspěvky: 44
Registrován: 30 pro 2007, 00:07

Příspěvek od joshin »

Dr Meduza píše: Ale to sme se nak dostaly mimo tema :roll:
no to docela jo :(
Odpovědět

Zpět na „COUPE“