tece voda

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

tece voda

Příspěvek od ryba »

cau hosi, kdo se setkal s kapajici vodou (evidentne glykol - chladici kapalina) pod autem za stani? Dneska jsem to objevil, v chladici voda je, ale tece to nekde z prostoru rozvodu a kladek a steka po olejovym filtru. Myslite ze to je vodni pumpa? Kdyz jsem prijel tak jsem zkusil radne protocit motor a koukal jsem kde co tece a NIC. Jen kdyz stojim, mam ten pocit.
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Reklama
 

hardysk
**
Příspěvky: 147
Registrován: 05 zář 2007, 10:11

Příspěvek od hardysk »

taky mi tekla voda, vubec nevim odkud ale kdyz sem prijel s ohratym motorem tak tam rano byla docela kaluz, dolil sem destilku a zatim se to neopakovalo (2mesice 4tisice km)
Renault Laguna 2,0 8v hatchback rv95 digiklima, palubni pc, vyhrivane predni okno atd... :-)
Lantra J2 96 1,8 sedan - prodana
Uživatelský avatar
Dr Meduza
****
Příspěvky: 1105
Registrován: 14 kvě 2008, 08:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dr Meduza »

me osobne se na netesnost chlazni, kdyz to tece treba ve spojich hadic nebo tak velice osvedsila vodicka na utesneni chladice, je to takovy oranzovy svinstvo, naleje se to do studenyho motoru, necha se to ohrat a pak odstat
lepsi nez to cely rozebirat a zkoumat a stoji to asi 50 korun, takze i kdyz to nepomuze, tak nic hroznyho
Coupe 2.0 LPG rv 96 barva Fialova -> rosekano -> uz je zase skoro opraveno
Opel Omega B 2.0 Combi LPG - luxusni kara, ma sedacky Recaro :D
Uživatelský avatar
Romanko999
**
Příspěvky: 186
Registrován: 08 úno 2008, 00:56
Bydliště: Banska Bystrica - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romanko999 »

AHoj presne to čo popisuješ som mal tiež, je to vodna pumpa...pekne to kvapka na olejovi filter a potom na ten umelohmotny krit až potom na zem....ja to planujem vymenit na buduci mesiac, len musim ešte doobjednať par veci...Vodnu pumpu som objednal z Autokelly tusim 2590,- SK zatiaľ dolievam destilovanú vodu, ale rozhodne to musim vymeniť pred zimou:)
Hyundai Coupe 2.0 1998
xenony H1 6000k
utierka na utieranie zahmleneho okna :)
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

dik, zejtra nebo pozejtri to necham vymenit
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Technická sekce“