Klice- imobilizer,alarm

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Klice- imobilizer,alarm

Příspěvek od DEDe »

Chci se vas zeptat na klice na par trabliku , kdyz sem to koupil zjistil sem ze u druheho klice mi nefunguje imobilizer auto slo otevrit i zavrit ale neneastartoval sem snim. a ted pred mesicem mi zacal blbnout i dalkac nejderiv prestal jit na tom klici kde nesel imobilizer a ted uz mi nejde ani na druhem a nejak to blbne baterku sem zkousel menit. Problemek je ten ze predchozi majitel zasantrocil to cislo co je potreba kdyz si clovek de udelat dalsi klic je v tom problem ? Sem slysel ze prej neni , vim kde to auto bylo v hyundaji koupene i servisovane.

A jeste otazecka nechal jste si nekdo delat ty novejsi klice jak je vystrelovaci a tak treba ?

Budu tam muset skocit at mi to opravi ted mam jeden klic funkcni kde blbne dalkac totiz jen sem na to nemel ted prez mesic cas s tim jit :)

Thk za kazde info co nas udela opet chytrejsimi :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Reklama
 

Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Příspěvek od laxo18 »

ostatne veci ti idu ?lebo mne nesiel central ked som nechtiac odrazil jednu poistku je to taka jedine v zltom plaste v poistkovej skrinke skus ju len tak omrknut ci nahodou neni kaput
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

A kdyz jsi vymenil tu baterku, tak ti to chodi ? jestli ne, tak by mozna stacilo jen znovu nahrat ovladace do RJ.
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DEDe »

delalo to to ze sem to otevrel treba az na potreti , ale asi blbne ten dalkac protoze nekdy to slo lip kdyz sem ho jakoby pevne zmackl tak mozna se to nejak porouchalo kdo vi.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
mxs
*
Příspěvky: 23
Registrován: 05 srp 2007, 22:38
Bydliště: Liberec

Příspěvek od mxs »

Co se tyce toho klice, tak ti urcite udelaj novej i bez kodu. Ja jsem delal prijimaciho technika u peugeotu a tam to fungovalo tak, ze podle VINu poslali objednavku a prisel novej klic,kterej se pak jen nahral. Pri kazdym nahravani klicu se ale musej nahrat vsechny klice co mas znova.
Ohledne toho dalkace,tak ten bych taky zkusil nejdriv prehrat znova do RJ
(oba dva). Taky koukni dovnitr,nebo nech kouknout nejakyho elektrikare,on hned pozna, jestli treba nejakej tistak neni uplne ok.
A posledni, buh zehnej normalnim klicum, zaklapovacky a podobny volovinky jsou parada na par mesicu, pak to nedoklapavá, je to volny apod. 8)
Dech draka 2.0 16V '97
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

DEDe píše:delalo to to ze sem to otevrel treba az na potreti , ale asi blbne ten dalkac protoze nekdy to slo lip kdyz sem ho jakoby pevne zmackl tak mozna se to nejak porouchalo kdo vi.
No tak to rozeber a koukni na drzak baterky ... nekdy se vytrhne z toho plosnaku ... tak to zkus ... a kdyz tak to domackni a propajej ....
apropos neparkujes nekdy na Merhautce?
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DEDe »

Vita píše:
DEDe píše:delalo to to ze sem to otevrel treba az na potreti , ale asi blbne ten dalkac protoze nekdy to slo lip kdyz sem ho jakoby pevne zmackl tak mozna se to nejak porouchalo kdo vi.
No tak to rozeber a koukni na drzak baterky ... nekdy se vytrhne z toho plosnaku ... tak to zkus ... a kdyz tak to domackni a propajej ....
apropos neparkujes nekdy na Merhautce?
Ja sem v tomhle lail takze nejaky rozebirani v aute moc v uvahu neprichazi zkousel sem maximalne ten klic vymenit baterku a porachtat s tim jestli nekde neni blbej kontakt chvili se zdalo ze to jde lip. Jo na merhautce resp. provaznikova to sem ja bydlim tam :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Aha ... tak jak pojedu zase okolo z prace, tak se stavim a kouknu se ti na ten ovladac ... uz jsem to resil .... Tak vim co hledat ... :)
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DEDe »

to by bylo supr mas u me pivo jestli se stavis :) napisu ti cislo tel do SZ
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Odpovědět

Zpět na „COUPE“