Uvažuju o takové menší změně...:)

Jak upravit svého hjundaje.

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Uvažuju o takové menší změně...:)

Příspěvek od draceq »

...a zajímalo by mě, co vy na to..... :lol: Je to zatím jen nápad, ale pokud do toho půjdu, tak přece jen víc hlav, víc nápadů...

Takhle vypadá mazlík teď:



No a protože mám přístup k materiálu a zkušenosti s aplikací folií, uvažuju ho "vylepšit" takhle:



Bylo by to pouze metalickou stříbrnou a černou folií, ne lakem, takže relativně snadno vratná změna. Jen se rozmýšlím, jestli do toho má cenu investovat čas a peníze... No a kromě estetického hlediska by to byla taky ochrana laku před kamínky a jiným bordelem...
Jinak... teda..... kola jsou v pořadníku hned jak budou penízky.... naposled jsem musel investici do Alessio Mondial 15" zaměnit za investici do převodovky (resp. do dvou) :evil:

P.S. - po zkušenostech s funkčností serveru Ukažto jsem zvolil raději URL adresy do galerie, takže se omlouvám za tu nutnost prokliků :)
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Moje první Scoupe bylo rovněž dvoubarevné v kombinaci černo stříbrná nebylo to jen rozdělené takto dolní polovina auta jiná měl jsem to podle rysů auta bylo celkem pěkné. Co tím chci říct asi bych nezůstal u takto rovné linie jakou jsi tam dal, rovněř bych se nebránil přesunutí toho černého krytí přechodu níže. Při tomto poměru rozdělení stříbrné a původní barvy kdy pod okny necháš výrazně menší část původví barvy vůči nové tak ti v té nové zbude veliká výrazná plocha do které bych vložil onen ornament než na přechod jak ho máš teď. Já bych se pokusil to auto optiky snížit a prodloužit takže bych možná tu stříbrnou část nepatrně zvýšil a do vzniklé plohy podtím vložil ten ornament ale už tak upravený aby to budílo ten dojem nižšího auta. Nejsem si zcela jistý jak máš napojený ten předěl u zadní lampy ale udělal bych to podobně jako u přední.
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od draceq »

Na tom něco je, zkusím si s tím pohrát. Ovšem napadla mě taky ještě jedna věc - pokud ještě zvětším tu stříbrnou plochu, už to pravděpodobně bude přes 50% plochy laku (pokud už to není teď), mudím to ještě propočítat - což by znamenalo nejspíš asi taky přepis v TP..... resp. jak by to bylo v případě, že auto bude dvoubarevné, a dejme tomu z 60% zelená a 40% stříbrná? Je povinnost takovouto změnu zapsat a nebo je důležitá jen ta "většinová" barva?
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Nemám s tim sice žádnou zkušenost, ale mám taky dvoubarevný auto a nikde sem s tim neměl problém ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Laďa
**
Příspěvky: 144
Registrován: 08 pro 2007, 08:17
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďa »

draceq píše:Na tom něco je, zkusím si s tím pohrát. Ovšem napadla mě taky ještě jedna věc - pokud ještě zvětším tu stříbrnou plochu, už to pravděpodobně bude přes 50% plochy laku (pokud už to není teď),
Nedoporučuju zvětšovat tu stříbrnou plochu. Podle mě to bude krásné, tak jak sis to navrhl teď. Přidáním více stříbrné to nebude tak pěkné. Tak jak to je namalované na tom obrázku to vypadá dost dobře. Můžeš pak napsat na kolik tě to vyšlo?
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

ja přemyšlel kdysi nad flokem zeleno oranžovym...možna že ta oranžova by stou zelenou taky vypadala dost dravě...zkus to čmarnout dračqu
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od draceq »

Laďa píše:Můžeš pak napsat na kolik tě to vyšlo?
tak návrh zatím zůstal nezměněn, teď čekám na pár drobných do kasičky - cenu folie jsem si předběžně spočítal na nějaké 2000,-, otázka je, kolik toho zmrvím při potahování :) Přece jen takový přední nárazník je docela profilovaná záležitost, a i když je průtažnost té folie po nahřátí dost slušná, nebude to zrovna jednoduché.. no, uvidíme....
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

tak jsem se ptal na tu oranžovou metalizu da se namichat :-)
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
Patrick13
*
Příspěvky: 86
Registrován: 01 dub 2007, 10:46
Bydliště: Šlapanice u Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrick13 »

NE NE NE VYSER SE NA TO ZTA ZELENA JE NEJ NORMAL
Řídím zatím jenom kolo,Kellys bicycles Quartz green,
Patrick
Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od draceq »

Selshig píše:tak jsem se ptal na tu oranžovou metalizu da se namichat :-)
Joo?? A kdy budeš to svý stříkat ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

ja určitě nebudu stříkat karoserii na oranžovo zelenou víš??ono když ji přestřikaš ty tak aspon ja musim hajit barvy hrašku na ostravsku aby tvi kolegove měli radost .... :lol: :lol: :lol: :lol:
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
yara
Příspěvky: 1
Registrován: 17 zář 2008, 11:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yara »

urcite do toho jdi ta stribrna vypada dobre...
Odpovědět

Zpět na „Tuning“