NOVE FORUM

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od ivan »

milosh píše:yuri tak to mas asi nastaveny neco jinyho protoze tento server nemuze zpusobovat co popisujes :shock:
Bůh ví co mu tam vyskakuje :lol: :lol:
U mě také žádný problém :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od Tringi »

milosh píše:No ja co jsem naposled koukal na ten chat nikdo tam nebyl tak nevim jak moc se to vyuziva :roll:
Já jsem ten druhý co tam bývá pořád 8) Teda především v noci, to je doba kdy pracuju :-)
Typicky se někdo připojí a potřebuje rychlou radu. Stalo se mi to teda jen dvakrát, a vždycky mi stačilo vyhledat relevantní téma ve fóru a odkázat jej na něj. Jasně, tohle by onen člověk měl zvládnout sám, ale vezměme si příklad z praxe, že si někdo zabouchne klíčky v autě. Teoreticky by si měl najet fórum a začít hledat téma o tom jak se tam dostat. Prakticky je ale tak vystresovaný, že nahodí chat a doufá že mu někdo prostě poradí. A ten někdo (já ;-)) není tak vystresovaný, tudíž příslušné téma najde, vyhledá možné odpovědi a tomu člověku je nabídne. V tomhle vidím výhodu IRC.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od Yurii »

Nevim, asi ze sebe udelam blbce ale sem si 99% jistej ze muj pocitac je cisadtej jak padlej snih, mam ho teprve od pondeli a ma XP SP3 plus vsechny mozni bezpecnostni zaplaty vcetne dvou antiviraku a AdAware.
Tak sem koukal ze se to nezobrazuje vzdycky, ale mam ty okna ulozeny v historii tak se na jeden mrknete:
Jdu hledat jeste nejaky SW kterym ten comp projedu jestli je cistej ale nic men nenapada... :cry:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
mireceks
***
Příspěvky: 501
Registrován: 16 led 2008, 16:22
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od mireceks »

Yurii píše:Nevim, asi ze sebe udelam blbce ale sem si 99% jistej ze muj pocitac je cisadtej jak padlej snih, mam ho teprve od pondeli a ma XP SP3 plus vsechny mozni bezpecnostni zaplaty vcetne dvou antiviraku a AdAware.
Tak sem koukal ze se to nezobrazuje vzdycky, ale mam ty okna ulozeny v historii tak se na jeden mrknete:
Jdu hledat jeste nejaky SW kterym ten comp projedu jestli je cistej ale nic men nenapada... :cry:
Muzu ti rict, ze se mi uz stalo asi neco podobneho. Preinstaloval jsem pocitac, nainstaloval vsechno co bylo potreba a tak a dostal se tam nejaky ten šmejd... Tak jsem to vzal cele znova.
Jinak jsem taky ve skupine, ktere nic nevyskakuje a pouzivam FF
:hyu: i30cw 1,6 Style 2010 :hyu: Santa Fe 2,2 CRDi 2010 :hyu: Accent 1,4i, 2010 Ford Mondeo 1,6 16V, 1999

Bylo: :hyu: Accent 1,5 GLS, 1997 :hyu: Elantra 1,6 FIFA Edition, 2002 :hyu: Accent 1,5 GLS, 1997
Uživatelský avatar
xkrchnav
***
Příspěvky: 587
Registrován: 12 zář 2007, 06:47
Bydliště: Adamov

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od xkrchnav »

Tringi píše: ... V tomhle vidím výhodu IRC.
presne ako píše Tringi, na takéto okamžité veci je super ten chat. Ako sa tak pozerám, tak stále je niekto pripojený na fóre, takže ak by bol aj na chate tak by to bolo ideál - určite by sa potom ušetrili vlákna typu "ako urobím to a to?" a odpoveď na to "hľadaj a nájdeš..." ideálne úplne bez linku... :?

a samozrejme tiež spomínané konferencie... tesne pred nejakým zrazom a podobne... to sa síce zatiaľ veľmi neuskutočnilo ale čo nie je môže byť ne? :lol:
i30 CW 1.6 CRDi, 81 kW, 2015
Lantra combi 2.0 16V DOHC 102kw, 98r.v zelená metalíza (na predaj/darovanie)
Uživatelský avatar
xkrchnav
***
Příspěvky: 587
Registrován: 12 zář 2007, 06:47
Bydliště: Adamov

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od xkrchnav »

Miloshi - ešte jedna drobnosť - keď po novom tak poriadne! :) Môžeš pridať do profilu možnosť pridať skype kontakt? ;) Keď už je ICQ a Jabber tak prečo nedať aj skype :wink: Dík :idea:
i30 CW 1.6 CRDi, 81 kW, 2015
Lantra combi 2.0 16V DOHC 102kw, 98r.v zelená metalíza (na predaj/darovanie)
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2072
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od milosh »

jj skype bude uz mam stazeny upravy co jsou potreba :) a co se tyce mailu zitra ti poslu to co jsi chtel jeste dodat k tomu chatu 8)
Uživatelský avatar
xkrchnav
***
Příspěvky: 587
Registrován: 12 zář 2007, 06:47
Bydliště: Adamov

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od xkrchnav »

výborne :). Dík. Začína sa mi to páčiť čím ďalej viac :!: :mrgreen:
i30 CW 1.6 CRDi, 81 kW, 2015
Lantra combi 2.0 16V DOHC 102kw, 98r.v zelená metalíza (na predaj/darovanie)
Uživatelský avatar
xkrchnav
***
Příspěvky: 587
Registrován: 12 zář 2007, 06:47
Bydliště: Adamov

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od xkrchnav »

Ešte mi tak napadlo - v novom fóre sú asi aj nové možnosti. Čo tak to spojiť s HC CZ o.s. ešte trochu viac. A udržovať tu aktuálny zoznam členov - nejaká vyhradená skupina? ;)
i30 CW 1.6 CRDi, 81 kW, 2015
Lantra combi 2.0 16V DOHC 102kw, 98r.v zelená metalíza (na predaj/darovanie)
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2072
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od milosh »

Muze mi nekdo znaly vsech modelu hjundaj napsat jaky vsechno modely zde jeste chybi a jake kategorie rozdelit, napr. LANTRA a ELANTRA budou mit samostatnou sekci a proto bych rad pozadal i moderatory ostatnich sekci aby mi napsali SZ nebo aspon sem do fora jake kategorie jeste rozdelit a na jake presne kategorie - MOTOR, INTERIER, AUTA CLENU atd... proste myslim ze sekce kde je 10 prispevku nema cenu delit ale treba ACCENT u ktereho uz zde drive byl pozadavek uz vyznam ma kdyz tam je prispevku nekolik stovek, netusim ale do kdy stihnu ty prispevky vsechny presunout pokud mi modi nepomuzou :roll:
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od Tringi »

Fóra Coupe a New Coupe bych sjednotil do jednoho "Coupé", a to rozdělil na pět: "Všechno", "S-Coupé", "Coupé 1G", "Coupé 2G" a "Genesis Coupé" ...s průběžným přesouváním bych taky pomohl, kdybych byl moderátor.
Nevím jestli jsou ještě další kategorie třeba, když už je Technická sekce a Tuning oddělená, ale na různých webech mívají k různým modelům právě zmíněné plus "Interiér", "Exteriér", "Ostatní" ...dál bych to už asi nehrotil, ať lidi netráví více času vybíráním vhodné kategorie (i když víme že některé to netlačí vůbec) než formulací problému/dotazu.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od Yurii »

Nedelal bych to moc komplikovany, rozdelil bych alespon Sekci Scoupe/Coupe/Tuscani na Scoupe, Coupe1g, Coupe 2g.a tak ale interier, technickou sekci a podobny bych nechal jen ve vseobecnym foru... pak by to bylo az moc chaoticky a slozity.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od vipe »

Sem si někde něco přehodil nebo to maj fšici, se mi to rovná všechno doprostřed a vypadá to dost blbě. Navíc ještě nejde editace příspěvků "na stránce se vyskytla chyba"
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od Mexican »

vipe píše:Sem si někde něco přehodil nebo to maj fšici, se mi to rovná všechno doprostřed a vypadá to dost blbě. Navíc ještě nejde editace příspěvků "na stránce se vyskytla chyba"
mam to takisto... IE 7 a Mozilla Firefox 3.0 ... vyzera to dost divoko a na to si asi nezvyknem
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Jirka59
*
Příspěvky: 13
Registrován: 13 dub 2008, 19:36
Bydliště: Beroun

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od Jirka59 »

Mexican píše:
vipe píše:Sem si někde něco přehodil nebo to maj fšici, se mi to rovná všechno doprostřed a vypadá to dost blbě. Navíc ještě nejde editace příspěvků "na stránce se vyskytla chyba"
mam to takisto... IE 7 a Mozilla Firefox 3.0 ... vyzera to dost divoko a na to si asi nezvyknem
Mě se to také nelíbí, je to dost divné a nepřehledné.
Hyundai Accent 1,4Elegance Space Silver 5/2008
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“