central na dialkove

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

central na dialkove

Příspěvek od mirec »

ludia poradte mi chcem si dat central na dialkove...nasiel som ho na www.autoalarmy.sk ale chcem cisto len ovladanie dialkoveho...je mozne namontovat to dialkove bez problemov ? lebo kolega povedal ze este nejaku riadiacu jednotku treba od centralu...ale mam dojem ze to je v tom baleni dialkoveho poradte
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Re: central na dialkove

Příspěvek od Josef »

mirec píše:ludia poradte mi chcem si dat central na dialkove...nasiel som ho na www.autoalarmy.sk ale chcem cisto len ovladanie dialkoveho...je mozne namontovat to dialkove bez problemov ? lebo kolega povedal ze este nejaku riadiacu jednotku treba od centralu...ale mam dojem ze to je v tom baleni dialkoveho poradte
Pokud již máš centrální zamykání, tak jak jsem se podíval na tvůj odkaz, tak to RC 102 by mohlo vyhovovat. Ovládací modul (řídící jednotka) se připojuje se přímo ke stávajícímu centrálnímu zamykání.
Dastin

centrál na dálkoné

Příspěvek od Dastin »

U staré hranaté Lantry jsem si koupil od Jablotronu dálku, namontoval ji a šlapala jak hodinky, jenom jsem musel do dveří od řidiče namontovat motorek přímo na táhlo a bylo. Jelikož u Lanter se otevřou všechny čtyři dveře jen od řidiče. Od spolujezdce pouze spolujezdcovi. A navíc jsem měl kufr na odskokoví elektromagnet tak to byla na tu dobu docela frajeřina. Na nové Lantře je bovdenové táhlo, samozřejmě to jde taky udělat, akorát se musí použít jiný motorek. U nové jsem si montoval taky dálku i s alarmem, ten alarm je tam pro mě zbytečný, ale byl za stejnou cenu jak dálka. Je těžké si zvykat na otvírání klíčkem, to mě už vážně štvalo. Dálka je dálka. :D
honza
*
Příspěvky: 17
Registrován: 08 zář 2005, 09:22

Dialkové

Příspěvek od honza »

Jenom připomínka - na nové Elantře funguje centrál už i od spolujezdce.
Honza - Elantra 1,6 2005 :lol:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Chcem sa spytat mam accenta rv96 a nefunguje mi central neviete kde sa nachadza riadiaca jednotka?? alebo co mu moze byt? dakujem.
dark1
Příspěvky: 7
Registrován: 20 srp 2005, 22:15
Bydliště: Pov. Bystrica, Slovensko

Příspěvek od dark1 »

Central na accente nema riadiacu jednotku, je to riadene mechanicky v motorceku v soferovich dverach a ten ti asi nefunguje. Staci ho vimenit a potom bi ti mal central fungovat bez problemov.
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“