Dnešní nehoda

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od rokolo »

Každopádně je to hodně smutný pohled :x a spousta starostí :( . Opravit jde všechno, ale..........už to jednou dostalo pořádnou prdu...... A jde také o to, zda se to vůbec vyplatí. Myslím, že má Tom o čem přemýšlet a není mu vůbec co závidět. Druhé auto je firemní, tam to tak "bolet nebude" a přitom by to mělo být přesně obráceně :!:
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7926
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Mexican »

Engineer predsa ho preda do aaacek a ti ho budu ponukat ako neburany, garazovany po ceskom dochodcovi :P
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od adam221 »

Mexican píše:Engineer predsa ho preda do aaacek a ti ho budu ponukat ako neburany, garazovany po ceskom dochodcovi :P
Nic v zlom Mexican... Ved oni tam maju 90% aut po prvom majitelovi a neburanych... Da sa tam podla ich predajcov vybrat aj nieco ine????? :lol: :lol:
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
rastos
**
Příspěvky: 275
Registrován: 12 kvě 2006, 08:28
Bydliště: SK

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od rastos »

Engineer píše: Nechcem byt drzý ale chcem sa opýtať... Aký význam to bude mať že dáš dokopy stotalkovaného accenta? Nič iného ako biznis mi nenapadá
Mno biznis sa neda celkom vylucit, ak by niekto ponukol neodolatelnu sumu :D Predbezne ale planujem predat Rio a Accenta si nechat, aspon na rok-dva. AAA nie, kebyze predavam tak sam a stav nezatajim.
Co sa tyka totalky: Pred desiatimi rokmi som bol so znamym na navsteve vo Svajciarsku. Ukazali nam tam jednu Lagunu s rozbitym prednym svetlom a lahko poskodenym naraznikom a blatnikom. Povedali, ze u nich je to totalka a opravovat sa nebude. Cumeli sme na to jak puci! Pre nas to bolo lahucko poskodene, plne pojazdne auto... Ale na ich financne pomery sa neoplatilo opravovat.
"Totalka" totiz oznacuje isty vztah sumy potrebnej na autorizovanu opravu k tabulkovej sume stanovenej poistovnou. Este to nic nevypoveda o miere poskodenia zasadnych casti auta. Tento Accent bol odpredu az do 3/4 dlzky v poriadku, ziadna namotavka na stlp a podobne. Naraz schytal zadny kufor a nosnik, co sa podarilo opravit. Ze su este suchnute blatniky, dvere... to su len plechy a trochu viac roboty s tym.
Ja som optimista. Verim, ze auto bude po oprave plnohodnotne. Ziadny problemovy zlepenec. Ked bude moznost, rad ho ukazem na nejakom zraze 8)
Matrix 1.6
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od David C3 »

Já bych se toho taky nebál.. podle mě to bude ok a bude ti sloužit mnoho let hlavně má lepší motor jak Rio :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od peaty »

Po zhliadnuti fotiek tomovej nehody a aj podla jeho orientacnej rychlosti pri naraze som zostal dost prekvapeny pravdu povediac... 40-50 km/h rychlost oboch aut pri celnom naraze a accent zostal celkom v pohodicke, sofer takisto (tusim sa ti nic vazneho nestalo, nespominal si). Z tohto mi vyplyva, ze accent bude vcelku bezpecne auto, co ma tesi...
Ale neda mi a spytam sa ta tom, nedalo sa tej celnej zrazke vyhnut? Z fotiek je vidiet, ze sa to dalo pripadne strhnut aj mimo cesty, len neviem aka bola viditelnost, alebo ci si ho uvidel az na poslednu chvilku... Druha strana veci je ta, ze keby si aj uhol a vyletel mimo cesty, mohlo sa ti vklude stat, ze vinnik by pokracoval v jazde a ty potom vysvetluj policajtom, ze si musel uhnut...
Naposledy upravil(a) peaty dne 20 pro 2008, 18:07, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od tom »

peaty píše:Po zhliadnuti fotiek tomovej nehody a aj podla jeho orientacnej rychlosti pri naraze som zostal dost prekvapeny pravdu povediac... 40-50 km/h rychlost oboch aut pri celnom naraze a accent zostal celkom v pohodicke, sofer takisto (tusim sa ti nic vazneho nestalo, nespominal si). Z tohto mi vyplyva, ze accent bude vcelku bezpecne auto, co ma tesi...
Ale neda mi a spytam sa ta tom, nedalo sa tej celnej zrazke vyhnut? Z fotiek je vidiet, ze sa to dalo pripadne strhnut aj mimo cesty, len neviem aka bola viditelnost, alebo ci si ho uvidel az na poslednu chvilku... Druha strana veci je ta, ze keby si aj uhol a vyletel mimo cesty, mohlo sa ti vklude stat, ze vinnik by pokracoval v jazde a ty potom vysvetluj policajtom, ze si musel uhnut...

Mexican: mozno by bolo vhodne prispevky ohladom tomovej nehody presunut do vlakna "Dnesni nehoda", ak by sa dalo...

1, Ta rychlost je jen a jen můj odhad... (nic jiného)
2, Vyhnout by se možná dalo, jenže podél silnice jsou nějaké stromy a navíc je v tom místě ještě celkem prudký šestimetrový svah do pole (možné převrácení vozu apod...)
3, V ten okamžik jsem neměl ani čas přemýšlet o nějakém uhnutí ze silnice...
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
Petrjun
*
Příspěvky: 11
Registrován: 14 pro 2008, 15:16
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Petrjun »

peaty píše:Po zhliadnuti fotiek tomovej nehody a aj podla jeho orientacnej rychlosti pri naraze som zostal dost prekvapeny pravdu povediac... 40-50 km/h rychlost oboch aut pri celnom naraze a accent zostal celkom v pohodicke, sofer takisto (tusim sa ti nic vazneho nestalo, nespominal si). Z tohto mi vyplyva, ze accent bude vcelku bezpecne auto, co ma tesi...
Ale neda mi a spytam sa ta tom, nedalo sa tej celnej zrazke vyhnut? Z fotiek je vidiet, ze sa to dalo pripadne strhnut aj mimo cesty, len neviem aka bola viditelnost, alebo ci si ho uvidel az na poslednu chvilku... Druha strana veci je ta, ze keby si aj uhol a vyletel mimo cesty, mohlo sa ti vklude stat, ze vinnik by pokracoval v jazde a ty potom vysvetluj policajtom, ze si musel uhnut...

Mexican: mozno by bolo vhodne prispevky ohladom tomovej nehody presunut do vlakna "Dnesni nehoda", ak by sa dalo...
Nevim, mě přišlo, že podle toho, jak je to bouchlý a podle toho co tady Tom psal, se právě srážce do poslední chvíle vyhnout snažili, jakoby se vyhýbali vpravo. No Tom řekne víc. Ale souhlas s tim, že Accent dopadl dost dobře, ještě k tomu s tak velkym autem, taky mě to potěšilo. Tomovi gratuluju, že z toho tak dobře vyváznul.

Jinak všechny zdravim, jsem tu nový 8)
Uživatelský avatar
Petrjun
*
Příspěvky: 11
Registrován: 14 pro 2008, 15:16
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Petrjun »

tom píše: 1, Ta rychlost je jen a jen můj odhad... (nic jiného)
2, Vyhnout by se možná dalo, jenže podél silnice jsou nějaké stromy a navíc je v tom místě ještě celkem prudký šestimetrový svah do pole (možné převrácení vozu apod...)
3, V ten okamžik jsem neměl ani čas přemýšlet o nějakém uhnutí ze silnice...
Mno tak mě Tom předběhl :)
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od HCD »

Zdary,
panove s Accentama davejte si pozor na silnicich. Kamarad co je u dopravni policie na Kladensku rikal, ze ze vcerejsich 10ti nehod se jednalo 2x o novyho Accenta.. Jeden sestrelil lisku na dalnici a mel pocuchany predek + bok. Druhy to nekde na horsi komunikaci na letnich pneu oprel o strom a pak se odrazil na strechu na silnici..

Koukam cerne casy pro ACCENTY..
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Uživatelský avatar
Pavel46
*
Příspěvky: 82
Registrován: 11 úno 2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Pavel46 »

HCD píše:Zdary,
panove s Accentama davejte si pozor na silnicich. Kamarad co je u dopravni policie na Kladensku rikal, ze ze vcerejsich 10ti nehod se jednalo 2x o novyho Accenta.. Jeden sestrelil lisku na dalnici a mel pocuchany predek + bok. Druhy to nekde na horsi komunikaci na letnich pneu oprel o strom a pak se odrazil na strechu na silnici..

Koukam cerne casy pro ACCENTY..
MYSLÍŠ, ŽE JE TO V AUTECH ?
PŘEJI HEZKÉ VÁNOCE :D
Hyundai Accent ´07 1.4- Elegance - Beige Gold
Uživatelský avatar
Petr123
*
Příspěvky: 19
Registrován: 07 říj 2008, 18:52
Bydliště: Praha

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Petr123 »

Me predevcirem jedno starsi BMW nedalo prednost a uz jsem to nedobrzdil :-( A to jsem mel najeto teprve 3000km. Nastesti to uz bylo v male rychlosti, tak se nikomu nic nestalo.
Accent 1,5 CRDi VGT ELEGANCE - Noble White
Obrázek
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od tom »

Takže dneska jsem měl první telefonický rozhovor s likvidátorem pojišťovny.
A hned jsem dostal studenou sprchu...
1, Na autě je totální škoda, cena opravy je větší než hodnota vozu.
2, Hodnota vozu před nehodou se určuje podle bazarového průměru srovnatelného vozu.
3, To že jsem jel ze servisu, kde jsem nechal 6.000Kč nikoho nezajímá, je to běžná investice a údržba vozu, která nám hodnotu v bazarové ceny nezvedne.
4, To samé zástěrky, koberečky, potahy atd...
5, Pojišťvna vyhlásí aukci, kde bude dražen vrak a vydražitel se zaváže vrak odkoupit za určitou cenu a pojišťovna mi vyplatí rozdíl mezi bazarovou cenou a hodnotou vydraženého vraku.
6, A pak projít ještě s majitelem vraku přehlášení na DI.


To jsou krásné vyhlídky...
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od David C3 »

já to nevidím zas tak černě. Hlavně že jsi ok a že něco dotaneš. Ja to mám na leasing a zrušit to tak asi nedostanu nic a nebo max 50tis a ty např 175tis... :wink:
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od rokolo »

To jsem zvědavej kolik bude dělat bazarová cena. Jestli to dobře chápu, tak čím větší bude cena v aukci, tak tím méně dostaneš peněz. Ty jsi to měl pojištěný nebo je to ze zákonné pojistky?
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“