KVALITNÝ PLECH

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
DADO
*
Příspěvky: 10
Registrován: 04 čer 2008, 10:46

KVALITNÝ PLECH

Příspěvek od DADO »

porovnanie.JPG
porovnanie.JPG (37.13 KiB) Zobrazeno 1810 x
Takto vyzerá SANTA FÉČKO po nacúvaní FÁBIOU - trafil ma svetlom - faktúra 680€ (20500,-Sk). Z čoho to vyrábajú - z makového kvetu, ale kohútej tváre ???
Fé-čko- 2,2 CRDi
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: KVALITNÝ PLECH

Příspěvek od black_sheep »

tak to zkuste jeste obracene a uvidis na kolik vyjde ekologicka likvidace fabie :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: KVALITNÝ PLECH

Příspěvek od zdenek76 »

DADO píše:
porovnanie.JPG
Takto vyzerá SANTA FÉČKO po nacúvaní FÁBIOU - trafil ma svetlom - faktúra 680€ (20500,-Sk). Z čoho to vyrábajú - z makového kvetu, ale kohútej tváre ???
O Hyundaích po roce 2000 se obecně říká, že mají papírový plechy. To musím víceméně potvrdit i u svýho Santíka (ne že bych boural), ale při montáži doplňků je patrné, že toho materiálu tam fakt moc není.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
luboš
*
Příspěvky: 37
Registrován: 04 zář 2006, 16:38

Re: KVALITNÝ PLECH

Příspěvek od luboš »

zdenek76 píše:
DADO píše:
porovnanie.JPG
Takto vyzerá SANTA FÉČKO po nacúvaní FÁBIOU - trafil ma svetlom - faktúra 680€ (20500,-Sk). Z čoho to vyrábajú - z makového kvetu, ale kohútej tváre ???
O Hyundaích po roce 2000 se obecně říká, že mají papírový plechy. To musím víceméně potvrdit i u svýho Santíka (ne že bych boural), ale při montáži doplňků je patrné, že toho materiálu tam fakt moc není.
Já bych si dovolil trochu oponovat, a to na základě vlastní zkušenosti. Stalo se mi asi před třemi roky, že jsem vezl na střeše postelový rošt zabalený v igelitu a připevněný dvěma jednotlivými tzv. pavouky, tj. tou pružnou šňůrou s háčky z drátu na koncích. Když jsem jel v Brně kolem Globusu tak mi při cca 100 km/h rychlosti ta přední šňůra praskla a rošt uletěl. Naštěstí zrovna za mnou nikdo nejel, takže to nikoho netrefilo a rošt skončil nepoškozený ve střeďáku. Až druhý den jsem si všiml, že mám na předních dveřích u řidiče dva důlky. Nejdřív jsem přemýšlel, který hovado a kde mi to mohlo udělat, až pak mi to došlo. Ty důlky přesně odpovídaly tvaru toho háčku. Jak se na jednom konci ta šňůra přetrhla, tak ten delší konec s háčkem se vymrštil a vyrazil ve dveřích ty důlky. Pak jsem se dozvěděl o metodě Smart Fix, vytahování důlků (např. po kroupách) za studena bez poškození laku. V té době to dělala firma Special Car Servis v Praze na Vinohradské třídě v podzemních garážích. Po telefonické konzultaci jsem si tedy udělal výlet do Prahy. Auto jsem jim tam nechal a šel si prohlížet krásy Prahy. Když jsem se asi po čtyřech hodinách vrátil, řekli mi tohle:" Pane, bohužel se nám to nepodařilo vyrovnat, tak tvrdý plechy jsme tu ještě neměli!" Takže jsem zaplatil 700,- Kč a upaloval zpátky do Brna. A protože lak poškozený není, tak už to neřeším.
____________________________
Santa Fe 2,4i, Elegance (2004)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: KVALITNÝ PLECH

Příspěvek od black_sheep »

mno to docela smrdi jako naka pekelna vymluva... :-k tim bych zrovna neargumentoval...
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: KVALITNÝ PLECH

Příspěvek od zdenek76 »

tak já to mám jen z druhé ruky od klempířů, který na bouračkách nechtějí nic vařit, protože jim prý ten plech taje pod svářečkou, chtějí to nabodovat a rup jsou skrz
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
tomki
**
Příspěvky: 282
Registrován: 05 srp 2006, 17:13

Re: KVALITNÝ PLECH

Příspěvek od tomki »

DADO píše:
porovnanie.JPG
Takto vyzerá SANTA FÉČKO po nacúvaní FÁBIOU - trafil ma svetlom - faktúra 680€ (20500,-Sk). Z čoho to vyrábajú - z makového kvetu, ale kohútej tváre ???
tak to ja mam inu skusenost. ja som prechadzal do druheho pruhu a zrazil sa s maxi tranzitom. Rana ako z dela a myslel som ze mam uplne dokaliceny a vytrhnuty blatnik a ono nic, iba prevaleny priamo nad kolesom bez prasknutia laku takze to idem dat vytiahnut.
Rana to bola silna, podla mna nove fecko ma plechy dobre
luboš
*
Příspěvky: 37
Registrován: 04 zář 2006, 16:38

Re: KVALITNÝ PLECH

Příspěvek od luboš »

Já mám tedy "staré" SF a když mně to ruplo a švihlo do dveří, tak to byla taky pořádná prda. A že by se v té Praze (Special Car Servis) vymlouvali. Proč? Vždyť si za to účtují pěkný prachy. Tak proč by si nechtěli vydělat? Pořád by to ale vyšlo levněji a rychleji, než kdybych si to nechal opravit klasicky (vyklepat, zatmelit, vybrousit, nalakovat).
___________________________
Santa Fe 2,4i, Elegance (2004)
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“