Hluk zadních brzd

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Andrews píše:V souvislosti s obecnou hlučností zadní nápravy ze už dlouho zabývám myšleknou něčím vylepit kufr koberec, nějaká spešl hmota.... nějaký zkušenosti nebo typ ?
jojo, staci zesilit radio a je po problemu!! :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Jupí, už jsem ten akustickaj bordel zaregistroval taky - najeto 4137 km. Takže už jsem v klubu bordeldělajících bubnů. :cry:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
R

Příspěvek od R »

Mám CRDi 2002 a od začátku to dělá ,hlavně v zimě. Je to způsobený povrchovou korozí, která se vytváří při změnách teplot, ale nedělá to jenom u Hyundaje, ale skoro u všech aut. Zároveň tomu z části i napomáhá bezasbestové obložení, které z části nasaje vlhkost.
Uživatelský avatar
Edward88
*
Příspěvky: 23
Registrován: 31 pro 2005, 11:22
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Edward88 »

Čo čo čo tu počujem? Hluk zadnej napravy, brzd? Tak o tom raz napíšem knihu, ale mam problem, tak kniha je ešte nedopísaná. Od NOVOTY mi pri brzdeni klopali zadne bubny. Vymenili sme zadne naboje kolies na oboch stranach a zdalo sa, ze bude vsetko OK. Aaaaaale, kdeže!!!! Po par tyzdnoch sa to objavilo znovu a tiahne sa to až dodnes. Na mojom aute už boli vymenené 4ks zadných nábojov na nápravy a klopkanie sa mi zase začína ozývať trochu hlučnešie. Stáčali sme bubny a robili všeličo možné, no asi je to nezničiteľný vírus. Podľa mojich informácii to nie je jediný prípad, takto chybne bolo vyrobených stovky áut a mali s tým dosť veľké starosti. Mimochodom v Mazde Bratislava stojí taký jeden náboj zadného kolesa do 13.000 Skk. Chrumkavé!!!!
Hyundai Getz 1.1 3HB r.v. 2003 Potomac Blue *** Edo, Bratislava ***
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

NEVÍM JAK VY,ALE TENTO PROBLÉM VŮBEC NEZNÁM!! :shock: JÁ JENOM
KOUKÁM,KOLIK VÁS JE !!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
goblin
*
Příspěvky: 31
Registrován: 15 říj 2005, 20:06
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od goblin »

Taky mě trápí stejnej problém, vždy když je vlhko tak to hrozně hučí. V servise mi taky moc nepomohli. Hold už jsme se s tím smířil, že je to neopravitelný. Hlavně že auto zastavuje :lol:
Hyundai Accent 1.3 SOHC,12 V r.v. 2002, LPG
ignorek
*
Příspěvky: 41
Registrován: 22 črc 2005, 23:21
Bydliště: okres Tábor

Příspěvek od ignorek »

Připojuji se do klubu. :roll: Stejný problém mám od najetých cca 25 tis. km., především v zimě.
Koukám, že to trápí snad všechny nové Accenty. :-( Ale brzdy brzdí a to je hlavní. :-)
Accent 1.3i 63kW r.v.2004
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Ignorku, nás to netrápí, my s tím ŽIJEM! Jsme přeci hjundajácí, né? :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
ignorek
*
Příspěvky: 41
Registrován: 22 črc 2005, 23:21
Bydliště: okres Tábor

Příspěvek od ignorek »

Hanz píše:Ignorku, nás to netrápí, my s tím ŽIJEM! Jsme přeci hjundajácí, né? :lol:
Jj, žijeme s tím. :D Já nejsem stoprocentní hjundaják, neb jsem před Accentem jezdíval několik let s Mazdou 323C, kterou stále mám, a dokonce bude do pár měsíců zase uschopněná provozu. To autíčko je taková srdcovka. Neříkám, že Accent je špatný, ale svezení s tou Mazdou je úplně někde jinde..
Mě tak nějak u Hyundaie chybí sportovní sériovky. Třeba Coupéčko je nádherné auto, které vypadá jako supersport, ale tím to končí. Např. Mazda dělá třebas RX-8, 6 MPS, teď i 3 MPS...
Nicméně stejně na dalších cca 10 let bude mým hlavním autem Accentík, takže hjundajákem jsem a budu. :-D :wink:
Accent 1.3i 63kW r.v.2004
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

no mne bubny zvyknu klepat ked brzdim...ale nejako to teraz neevidujem...pustam si hlasnu hudbu takze to mozno bude tym :D ale nijako ma to netrapi brzdit brzdia a klepanie nie je nejake strasne takze je to v pohode a co sa tyka znaciek sak hyundai honda a mazda su skoro bratia tak co ? :)
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
ignorek
*
Příspěvky: 41
Registrován: 22 črc 2005, 23:21
Bydliště: okres Tábor

Příspěvek od ignorek »

mirec píše:... co sa tyka znaciek sak hyundai honda a mazda su skoro bratia tak co ? :)
To bych úplně neřekl. :) Mazda, Toyota, Honda, Nissan, Mitsubishi, Subaru, Suzuki jsou japonské značky, zatímco Hyundai a Kia (a S-SangYong nebo co to je?? :D ) jsou korejské. Nicméně Hyundai jde objemem výroby i kvalitou hodně nahoru. :-) Z bandy přitroublých zemědělců se za několik desetiletí stali špičkoví odborníci a dříči. A díky nim se vozíme ve svých autech. :lol: Ovšem tak, jako se maká v Koreji, o tom se tady nikomu ani nezdálo.. Díky tomu jejich auta stojí pomalu polovinu ceny co srovatelné české..
Omlouvám se za OT, ale je to volná diskuze ne? :-D
Accent 1.3i 63kW r.v.2004
Zdenalek
*
Příspěvky: 37
Registrován: 06 bře 2006, 11:57
Bydliště: Vyškov na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenalek »

Zdarec, mám Accenta asi tyden a tuhle vadu na kráse zatím nepozoruju (r. v. 99, nájezd 100 tis.). Ale moje zkušenosti s jinýma autama říkají, že to většinou dělají nečistoty na paknách (hlavně prach), takže taky dost záleží kde a jak s tím jezdíte. Funkčně by to nemělo mít žádnej vliv (zaplať pánbůh). A pokud se vám auto při brždění rozlítá, tak to doporučuju vyměnit nebo aspoň stáhnout kotouče, to už totiž není žádná sranda, zvlášť pokud brzdy využíváte na max. Očima se totiž brzdí blbě :roll:
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“