Servis Pyramida

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

jste spokojeni se značkovým servisem ?

Anketa končí za 21 zář 2008, 19:27

ano
3
50%
ne
3
50%
 
Celkem hlasů: 6

zeman733
*
Příspěvky: 12
Registrován: 14 čer 2008, 19:14

Servis Pyramida

Příspěvek od zeman733 »

Ahoj Terrakanisti ppřípadně majitelé jiných Hyundajíků

chtěl bych popsat zkušenost se servisem v "super" servisu v Pyramidě v Průhonicích. Servisní prohlídka po 60t za cca 15 litříků a výsledek zjištěný při následující prohlídce : obráceně namontovaný palivový filtr, nedotažený olejový filtr ( takže motor bez oleje...), netěsnosti na diferákách které prý rozhodně nebyly měsíc staré,.... a to nemluví o výměně žárovky v osvětlení SPZ, které po jejich zásahu sice svítilo, ale samo vypadávalo ven, jelikož na něm ulomily plastový zámek... kokoti
Asi jsem narazil na nějakého učně, ale už mě tam nedostanou ani párem volů a u konkurence jsem mimochodem zaplatil za stejný servis polovinu (cca) :?
a co vaše zkušenosti ?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Podobne tema uz tu bylo rozebirane ....
Takze ja napisu jen spokojen jak kdy .... :wink:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
richard007
Příspěvky: 1
Registrován: 06 srp 2008, 19:25

Příspěvek od richard007 »

Ahoj Hyundajáci,
schodou okolností jsem taky majitelem Terracanu a jezdím do Pyramidy. Nikdy jsem neměl žádný problém se servisem a z vlastních zkušeností vím, že 60 tis. servis na Terracanu stojí v Průhonicích cca 10-11 tis. takže jsi tam musel mít něco navíc, třeba destičky...jinak jestli ti dělali v Butovicích 75tis. servis tak se nedivím, že byl levnější když se tam skoro nic nemění...Kamarádi jezdili do Butovic a už je maj plný zuby...Jinak nedělej si iluze, co se týká úniku oleje z diferenciálu - tečou všechny Terracany :)
zeman733
*
Příspěvky: 12
Registrován: 14 čer 2008, 19:14

rychle pryč

Příspěvek od zeman733 »

no nebudu ti brát iluze ale pokud těm egipťanum věříš, tak je to tvoje volba - já mám jasně negativní zkušenost a a faktury...
Uživatelský avatar
Pavel M
***
Příspěvky: 508
Registrován: 15 srp 2005, 21:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pavel M »

Se značkovýn servisem jsem spokojen a ve firmě Nubocar-Zbraslav.
Hyundai Santa Fe CRDi 2.0 VGTr.v.2005-2008,Hyundai Santa Fe Elegance 2,2 r.v.2008-2013-Subaru xv 2013-
Sempres
*
Příspěvky: 19
Registrován: 25 úno 2008, 23:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Pyramida

Příspěvek od Sempres »

Tak to je prd, v Ústí jsem za pouhou expres výměnu oleje a vzducháče (na rychlo jsem musel valit daleko do ciziny a nechtěl jsem přelítnout km) zaplatil v prosinci 2007 částku 11 800,- Kč. Padla mi brada a od té doby si Terracana servisuji sám. Olej + palivový, vzduchový, olejový filtr = 3 000,- Kč v nákupce samozřejmě. Kdo nevěří, tomu to rád předvedu. Debila ze sebe dělat v AS už nebudu.
Uživatelský avatar
ivan kuschall
**
Příspěvky: 396
Registrován: 28 pro 2008, 19:22

Re: Servis Pyramida

Příspěvek od ivan kuschall »

Tak do servisu na takové opravy zásadně nejezdím,to sou vyhozené peníze a mám na autě 110tisíc a z dyfu neteče nic a to to auto dostalo zabrat
http.kuschall.webovastranka.cz
www.dvere-drevene.cz
Sempres
*
Příspěvky: 19
Registrován: 25 úno 2008, 23:17
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Sempres »

richard007 píše:Ahoj Hyundajáci,
schodou okolností jsem taky majitelem Terracanu a jezdím do Pyramidy. Nikdy jsem neměl žádný problém se servisem a z vlastních zkušeností vím, že 60 tis. servis na Terracanu stojí v Průhonicích cca 10-11 tis. takže jsi tam musel mít něco navíc, třeba destičky...jinak jestli ti dělali v Butovicích 75tis. servis tak se nedivím, že byl levnější když se tam skoro nic nemění...Kamarádi jezdili do Butovic a už je maj plný zuby...Jinak nedělej si iluze, co se týká úniku oleje z diferenciálu - tečou všechny Terracany :)

Můj difr je suchej!! Mám 175 000 Km, měním v něm olej po 30 000 tis. KM.
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“