gumy

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: gumy

Příspěvek od Borek »

Psal jsem jen o pneu,které jsi vybral.Už tam jsem zmínil i velice povedenou 1 od Uniroyalu,ale pokud by jsi k svému výběru přihodil i tuto 550 od Uniroyalu-tak by byla jedničkou ona :!: Právě díky středové lamele(oproti 2, u které není)je o poznání tišší a navíc stejně dobrá.Pokud na ni máš peníze-tak je z tvého výběru nejlepší. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Reklama
 

Uživatelský avatar
wasek
**
Příspěvky: 108
Registrován: 05 črc 2008, 13:52
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: gumy

Příspěvek od wasek »

Borek píše:Psal jsem jen o pneu,které jsi vybral.Už tam jsem zmínil i velice povedenou 1 od Uniroyalu,ale pokud by jsi k svému výběru přihodil i tuto 550 od Uniroyalu-tak by byla jedničkou ona :!: Právě díky středové lamele(oproti 2, u které není)je o poznání tišší a navíc stejně dobrá.Pokud na ni máš peníze-tak je z tvého výběru nejlepší. :wink:
Hmmm, tak popřemýšlím :-)
Vybírám na http://www.pneuheli.cz/item-list.aspx?p ... I8C6I6C7I4
Hyundai Coupé 1,6 16V, r.v.1998, červené
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: gumy

Příspěvek od Borek »

Díval jsem se na tu tvoji stránku v odkazu-Uniroyal tam má za velice pěknou cenu,z tvého výběru jsou jestli se nepletu nejlevnější a Uni2 je za stejnou cenu jako Uni 550.Bral bych ty Uniroyal 550. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
wasek
**
Příspěvky: 108
Registrován: 05 črc 2008, 13:52
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: gumy

Příspěvek od wasek »

Borek píše:Díval jsem se na tu tvoji stránku v odkazu-Uniroyal tam má za velice pěknou cenu,z tvého výběru jsou jestli se nepletu nejlevnější a Uni2 je za stejnou cenu jako Uni 550.Bral bych ty Uniroyal 550. :wink:
Do čeho bude na letošní léto obut tvůj Tiburon? :hyu: :)
Hyundai Coupé 1,6 16V, r.v.1998, červené
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: gumy

Příspěvek od Hardcam »

vasek: Borek pouziva jedine protektory Vranik. To vis, neni nejmladsi, takze mu to staci. (tak a ted jsem Ti to vratil za ten telefon :lol: ).
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
wasek
**
Příspěvky: 108
Registrován: 05 črc 2008, 13:52
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: gumy

Příspěvek od wasek »

Hardcam píše:vasek: Borek pouziva jedine protektory Vranik. To vis, neni nejmladsi, takze mu to staci. (tak a ted jsem Ti to vratil za ten telefon :lol: ).
lol :-) ... ale tak na škodárnu byly vraníci dobrý :)

Si asi fakt koupim ty matadory, když už borek jezdí na vraníkách. .... btw. ten vzorek matadorů vypadá ale docela hezky. :-)
Hyundai Coupé 1,6 16V, r.v.1998, červené
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: gumy

Příspěvek od Hardcam »

matadory maj mozna hezky vzorky, ale to je tak vsechno:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: gumy

Příspěvek od Borek »

Hardcam píše:vasek: Borek pouziva jedine protektory Vranik. To vis, neni nejmladsi, takze mu to staci. (tak a ted jsem Ti to vratil za ten telefon :lol: ).
No jasně na vraníka patří pneu od Vraníka.Jen trochu kloužou,když řežu zatáčku k okýnku u Mc Donalda. :lol:
Přílohy
mc donald.jpg
mc donald.jpg (53.98 KiB) Zobrazeno 929 x
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: gumy

Příspěvek od DEDe »

wasek píše:Jinak co se týče stylu jízdy... pokud je mokro či hodně vody na silnici, tak jezdím výrazně pomaleji, ikdyž mám výborné pneu, prostě je to takový respekt a 110 do zatáčky prostě nejedu, pokud je takové počasí. Chci spíš od gumy, aby vydržely .. když je sucho, mám náladu a na cestě je volno, tak se rád svezu, tj zatáčky a podobně :-)) tak by ta guma mohla vydržet více .. ne jak zimáky GY U7+, sjel jsem je vpředu za tuto zimu skoro celé. :-))
presne to sem chtel rict ze kupuju pneu taky kuli bezpecnosti a ne abych na vode mohl projet zatacku ne 120 ale 140 :) no vidim ze par strelcu tu mame snad jim krome dobrych pneu bude prat i stesti (a i nam ze zrovna nepojedem v protismeru az jim to ustreli ) :) ja koupil zimni GY ale performance a ani mi neprijde ze jsou hlucnejsi nez letni micheliny. ostatne ty micheliny mi prijdou good nikdy mi zadny problem neudelay ale jak rikam nelitam 140 zamokra do zatacky tyhle testy necham na jiny :) Od letni bych chtel ale i to aby opravdu zvladala napr prejeti kaluze kdyz clovek prejizdi z pruhu do pruhu na dalnici napriklad to se muze stat nebezpecny ani clovek nemrkne gor na nejake spatne pneu.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
delphino
**
Příspěvky: 202
Registrován: 30 čer 2008, 15:44
Kontaktovat uživatele:

Re: gumy

Příspěvek od delphino »

mno ja mam zimni pirelly a jsou giga hlucny, že kdybych neměl radio, tak bych to za chvili strhnul do stromu :lol: ve meste pohoda,ale jezdim tydne usti-plzen a to je hukot, uz abych presedlal ](*,)
Hyundai coupe 1.6 98 16V
Uživatelský avatar
wasek
**
Příspěvky: 108
Registrován: 05 črc 2008, 13:52
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: gumy

Příspěvek od wasek »

delphino píše:mno ja mam zimni pirelly a jsou giga hlucny, že kdybych neměl radio, tak bych to za chvili strhnul do stromu :lol: ve meste pohoda,ale jezdim tydne usti-plzen a to je hukot, uz abych presedlal ](*,)
Na jakou značku letních budeš sedlat? :D/
Hyundai Coupé 1,6 16V, r.v.1998, červené
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: gumy

Příspěvek od Hardcam »

Dnes jsem se dozvedel, ze posledni dva roky vyrabi Matadorky firma Continental, pry se kvalita dost zmenila, tak treba to nebude tak spatny. Doporucen mi byl vzorek MP43.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: gumy

Příspěvek od DEDe »

Hardcam píše:Dnes jsem se dozvedel, ze posledni dva roky vyrabi Matadorky firma Continental, pry se kvalita dost zmenila, tak treba to nebude tak spatny. Doporucen mi byl vzorek MP43.
jo dnes bylo ve zpravach ze zamestnanci palej pneumatiky protoze je chtej propustit ze sme tam nesli a nejaky si neodchytli :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: gumy

Příspěvek od DEDe »

dobry gumy sou prej jeste Durex ty uz prej zkouselo hodne lidi :mrgreen: dokonce prej i rozmery sedej na skoro vsechny "rafky" :D jen se lysej nazory jak dlouho vydrzi nekomu dny nekomu tydny a nekomu roky :)))
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
wasek
**
Příspěvky: 108
Registrován: 05 črc 2008, 13:52
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: gumy

Příspěvek od wasek »

Hardcam píše:Dnes jsem se dozvedel, ze posledni dva roky vyrabi Matadorky firma Continental, pry se kvalita dost zmenila, tak treba to nebude tak spatny. Doporucen mi byl vzorek MP43.
Barumy jsou taky pod Continentalem .....
Hyundai Coupé 1,6 16V, r.v.1998, červené
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“