Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Vše o garančkách a Vašich zkušenostech se servisy.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
De&d
**
Příspěvky: 158
Registrován: 11 říj 2008, 19:35

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od De&d »

Gandalf píše:To s velkým techničákem je systémové opatření generálního republikového dovozce Hyndai ČR, které taky dost dobře nechápu, zvláště když nejsou schopni lhůty dodání TP zkrátit na 1, max. 2 dny.
Ale co se týká pojistky (odpovědnostní), tak je v pojistné smlouvě dočasně uveden VIN a to je pro identifikaci plně dostačující. Není třeba uvádět číslo "kovové" RZ. Když jsem si uzavíral pojistnou smlouvu elektronicky na webu allianzdirect.cz, tak tam mají předpřipravené extra kolonky pro nová, jestě nepříhlášená vozidla, kde se do doby přidělení RZ uvádí právě VIN. Takže "povinné ručení" 100 % platí, jinak by byl nesmysl ho platit... :-)
S tím povinným je to přesně jak píše Gandalf.
Nevím proč se ochuzuješ o ježdění.
i30 1.4 Cmf KimShit
Reklama
 

Uživatelský avatar
maco
**
Příspěvky: 341
Registrován: 22 bře 2009, 09:57

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od maco »

dneska jsem se trošililinku projel.... :oops:
i30 1.6 CVVT/92,7kW - shine red solid - Nošovice - 2009
Uživatelský avatar
De&d
**
Příspěvky: 158
Registrován: 11 říj 2008, 19:35

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od De&d »

maco píše:dneska jsem se trošililinku projel.... :oops:
Nestyď se za to a pořádně mu nandej, :)
Jsem zvědav kdy tě potkám - myslím, že se tě nedá nepoznat (aspoň zepředu).
i30 1.4 Cmf KimShit
Uživatelský avatar
maco
**
Příspěvky: 341
Registrován: 22 bře 2009, 09:57

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od maco »

De&d: jsi taky z Brna? :) no s tim nandavanim jsem jeste opatrnej, mel jsem asi 4 jizdy...prvni 2 v centru...zacpy, popojizdeni - spatna vec na zajizdeni motoru, ted mam najetejch asi 60 - 70 km a hruzostrasnou spotrebu 10,4 l...ale verim ze bude lepe. Jo a jaka jsi barva? Abych taky vedel :wink: vidavam pravidelne jenom jedno icko sedy, ale dycky zaparkovany...
i30 1.6 CVVT/92,7kW - shine red solid - Nošovice - 2009
Uživatelský avatar
Uzi77
**
Příspěvky: 225
Registrován: 21 srp 2008, 23:13
Bydliště: Bystřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Uzi77 »

TAKŽE TADY JE EMAIL S DOTAZEM NA TO JAK JE TO S TOU ZNACKOU NEŘEŠIM VÍCE NEDISKUTUJI

TADY JE TO JASNY ZAKON SI MŮŽE VYHLEDAT KAŽDÝ DÍKY BOHU

Dobrý den
Reaguji na Váš dotaz týkající se použití zvláštní registrační značky pro jednorázové použití.

Dle ust. § 21 odst.4, vyhl.č. 243/2001 Sb v platném znění, je tato registrační značka určena pouze k vykonání potřebné jízdy do místa registrace vozidla. Tudíž je zřejmé, že do doby než vozidlu bude přidělena registrační značka příslušným registračním místem nesmí být určeno k jiným účelům.

S pozdravem Eduard Sláma
registr vozidel

tel.:566590309-310

Dobry den
Můžete mě prosím odpovědět na otázku :
Jestli můžu normálně jezdit osobním automobylem na převozní (zelenou,
papírovou) značku než mě pošlou velký technický průkaz?
JInak jak je to s dálnicí a provozem po EU při této značce.
Smozřejmost je : Zelená karta z povinného ručení
Smlouva o koupi vozidla
Platná převozní RZ

Jde o to, že jsem slyšel, že když zaviním dopravní nehodu při provozu
automobilu v době, kdy mám pouze převozní značku. Nemusí pojišťovna zaplatit
škody mnou způsobené .
Předem mnohokrát děkuji za odpověď.
Matrix 1,5 CRDi R.V. 2008
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Gandalf »

Nepříjemný chlap, ten Eduard Sláma, zkrátka klasický státní úředníček. Naštěstí realita je v 99% poněkud benevolentnější. To nemá být návodem k protiprávnímu jednání, ale faktem je, že pokud člověk nenarazí na policajta s opravdu (ale opravdu) prázdnou hlavou, tak zpravidla není problém. Ale já taky ježdění těch cca. prvních 9 dnů omezil pouze na nutné, protože nechci dráždit hada bosou nohou... :)
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
De&d
**
Příspěvky: 158
Registrován: 11 říj 2008, 19:35

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od De&d »

I kdybych tu informaci měl podanou tak jak je tady výš napsaná tak by mě to
od ježdění neodradilo. Tady mně zábrany ještě nezačínají. :)
i30 1.4 Cmf KimShit
SKV
**
Příspěvky: 216
Registrován: 05 dub 2009, 19:10
Bydliště: Brněnsko

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od SKV »

Tak už jsem od soboty taky novým majitelem i30 Comfort 1.6 CVVT+ESP. Bydlím sice poblíž Brna, ale pro auto jsem si jel do Prahy (prodejci v Brně mě nepřesvědčili ani cenovou nabídkou ani svým přístupem). Techničák mi dali při předávání auta, takže můžu ihned přihlašovat.
Na mé i30 jsou namontované zástěrky, je to standard nebo se jen prodejce pochlapil?
i30 1.6i CVVT COMFORT, ESP, MOONLIGHT BLUE, CZ 2009
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od matysekul »

Zástěrky u krátké i30 jsou standart.U CW ne.Je to trochu k nepochopení,ale je to tak.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Tudy
****
Příspěvky: 1257
Registrován: 13 dub 2009, 10:10

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Tudy »

Uzi77 píše:TAKŽE TADY JE EMAIL S DOTAZEM NA TO JAK JE TO S TOU ZNACKOU NEŘEŠIM VÍCE NEDISKUTUJI

TADY JE TO JASNY ZAKON SI MŮŽE VYHLEDAT KAŽDÝ DÍKY BOHU

Dobrý den
Reaguji na Váš dotaz týkající se použití zvláštní registrační značky pro jednorázové použití.

Dle ust. § 21 odst.4, vyhl.č. 243/2001 Sb v platném znění, je tato registrační značka určena pouze k vykonání potřebné jízdy do místa registrace vozidla. Tudíž je zřejmé, že do doby než vozidlu bude přidělena registrační značka příslušným registračním místem nesmí být určeno k jiným účelům.

S pozdravem Eduard Sláma
registr vozidel

atd...

Zrovna tenhle pátek mě zastavila a kontrolovala dopravní policie. Stačila jim převozka, osobní doklady+zelená karta a úvěrová smlouva. Naprosto bez problémů. Jezdím takto už týden.
Seat Leon 5F FR 1.8 TSi 162 kW
i30 II combi 1.6 GDi 99 kW (2013)
___________
i30 III 1.4 T-GDi 103 kW
i 30 I 1,4 l CVVT 80 kW crashed
Ford Focus combi 1,6 74 kW crashed
Suzuki Swift 1,3 50 kW
Suzuki Wagon 1,3 56 kW
Škoda 120 L, LPG
franta_i30cw
*
Příspěvky: 22
Registrován: 22 bře 2009, 22:11

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od franta_i30cw »

SKV: a v Praze jsi dostal takovou lukrativní nabídku, že se Ti to vyplatilo? Brněnští prodejci sice nic moc, ale i proti akčnímu ceníku dokáží přihodit další výbavu zdarma, takže zase taková tragédie to není, alespoň u mě nebyla. A když jsem zkoušel i jiného dealera v Praze (AP Butovice), tak tam se se mnou o slevě ani nechtěli bavit.
i30cw Comfort 1.6i Nošovice
SKV
**
Příspěvky: 216
Registrován: 05 dub 2009, 19:10
Bydliště: Brněnsko

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od SKV »

franta_i30cw: Bylo to zajímavější v tom, že jsem k výbavě zdarma, kterou nabízeli v Brně, dostal metalízu (vše formou cenového zvýhodnění) a ještě mi zbylo na povinnou výbavu, koberečky, jízdné do Prahy a dobrej oběd :-). Samozřejmě jsem bral skladovku, ale to hlavně kvůli termínu dodání a i tak to trvalo 17 dnů.
i30 1.6i CVVT COMFORT, ESP, MOONLIGHT BLUE, CZ 2009
Uživatelský avatar
Radim Brožek
**
Příspěvky: 363
Registrován: 16 bře 2009, 15:37

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Radim Brožek »

Zdravím, tak už jsem taky jeden z čekatelů na i30 cw, podle prodejce už jede do Brna.
K tomu ježdění na převozku: osobně se mi to riskovat nechce. Převozka má určená pravidla, za kterých se s ní smí jezdit. Policie třeba přimhouří oko, ale obávám se, že v případě škody se toho lehce chytne pojišťovna.
Navíc, máte sjednanou havarijku? A kde?
Například AllianzDirect nebo Kooperativa mají přímo v pojistných podmínkách, že pojistka platí pouze pro vůz s platným technickým průkazem.
Jestli se nepletu, tak ten dostanu teprve po registraci na magistrátu, tj. po obdržení velkého TP a normálních značek.
i30cw 1.6i Comfort, ESP, Moonlight blue, 04/2009, CZ
zaxi
*
Příspěvky: 11
Registrován: 19 dub 2008, 21:52

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od zaxi »

Haer píše:
maco píše:To treba hrajete nake divadylko - stylu ,, chtel bych jeste dokoupit toto, ale nemam uz na to penize" ? :D
:D A on pak rekne: tak pockejte na dalsi vyplatu? :lol:

Co treba rict, ze si nejsi jist, kde auto koupis, a zda existuji duvody, proc by to melo byt prave u nich? Ve chvili, kdy dostanes konkretni nabidku, muzes s ni vyrukovat u konkurence, ze mas takovou a makouvou nabidku a jak to vypada u nich.. Pokud dostanes lepsi, staci oznamit puvodnimu prodejci, ze jsi dostal jinde jeste lepsi nez od nej. Temer urcite se bude zajimat o to jakou a zkusi ji treba jeste dal prebit. U me to fungovalo :)
Jinak u Balvina jeden prodejce nebyl nic extra, ale byla tam taky takova mala a velmi mila pani, tu bych docela doporucil.
ZA KOLIK TA PANÍ BYLA???? :lol:
Uživatelský avatar
Uzi77
**
Příspěvky: 225
Registrován: 21 srp 2008, 23:13
Bydliště: Bystřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Uzi77 »

Radim Brožek píše:Zdravím, tak už jsem taky jeden z čekatelů na i30 cw, podle prodejce už jede do Brna.
K tomu ježdění na převozku: osobně se mi to riskovat nechce. Převozka má určená pravidla, za kterých se s ní smí jezdit. Policie třeba přimhouří oko, ale obávám se, že v případě škody se toho lehce chytne pojišťovna.
Navíc, máte sjednanou havarijku? A kde?
Například AllianzDirect nebo Kooperativa mají přímo v pojistných podmínkách, že pojistka platí pouze pro vůz s platným technickým průkazem.
Jestli se nepletu, tak ten dostanu teprve po registraci na magistrátu, tj. po obdržení velkého TP a normálních značek.

konečně jeden co pochopil jak se věci mají zaplať panbůh za tyhle lidi
nejde o to ze vas zastaví policajti me zastavili taky oni proste neřeší kam jedeš jde jen o škody
Matrix 1,5 CRDi R.V. 2008
Odpovědět

Zpět na „i30 Garanční prohlídky, servis“