bateria neustale vybita

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
tommy9467
**
Příspěvky: 150
Registrován: 03 dub 2009, 10:21
Bydliště: Stará Ľubovňa SK
Kontaktovat uživatele:

bateria neustale vybita

Příspěvek od tommy9467 »

cawte mam taky problem ze sa mi stale vybija baterka v accente ktory mam v podpise..vsetko blo ok aa zrazu bateria je vybita...nastartoval som za pomoci druhej pojazdil som vsetko bolo ok auto stalo 2hodiny a zase je vybita...kde moze byt problem???skusal som doliat destilovanu vodu no v akumulatore je jej az az...aa dalej zeby mi ju alternator nedobijal???aaa este aj take nieco ma napadlo ze mi ju nieco vybija ale co??vsetko mam vypnute ako vzdy...nikdy som s tym problem nemal az do dnes... :(
Hyundai Accent X3 - 5dv, 1,3 12V 62kW , r.v.1/1999
Hyundai Accent X3 - 5dv, 1,5 12V 65kW , r.v.4/1996 predaný
Momentálne Hyundai i30 cvvt 1,6 93kw 4/2011
Reklama
 

Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: bateria neustale vybita

Příspěvek od LongStar »

asi alternator v <> nebo baterka v<>
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
Fulli
***
Příspěvky: 644
Registrován: 18 úno 2008, 18:58
Bydliště: MC 42/2, 97251 Handlova
Kontaktovat uživatele:

Re: bateria neustale vybita

Příspěvek od Fulli »

tommy9467 píše:cawte mam taky problem ze sa mi stale vybija baterka v accente ktory mam v podpise..vsetko blo ok aa zrazu bateria je vybita...nastartoval som za pomoci druhej pojazdil som vsetko bolo ok auto stalo 2hodiny a zase je vybita...kde moze byt problem???skusal som doliat destilovanu vodu no v akumulatore je jej az az...aa dalej zeby mi ju alternator nedobijal???aaa este aj take nieco ma napadlo ze mi ju nieco vybija ale co??vsetko mam vypnute ako vzdy...nikdy som s tym problem nemal az do dnes... :(
a nie je uplne mrtva baterka? mne sa tiez stalo ze som ju dal vecer dole z nabijacky a rano som ju dal do auta a nenastartoval som.....hned ako som kupil novu tak ide ako hodinky....ona ta baterka ma tiez nejaku zivotnost
Hyundai Accent 1.3 GLS 62kW 1997, 185/60 R14 Dunlop SP 01 SPORT
ziarovky BLUE xenon, sportovy filter(ide ako o zivot),
chystaju sa dalsie zmeny ale najprv na ne musi niekto zarobit
Uživatelský avatar
tommy9467
**
Příspěvky: 150
Registrován: 03 dub 2009, 10:21
Bydliště: Stará Ľubovňa SK
Kontaktovat uživatele:

Re: bateria neustale vybita

Příspěvek od tommy9467 »

Fulli píše:
tommy9467 píše:cawte mam taky problem ze sa mi stale vybija baterka v accente ktory mam v podpise..vsetko blo ok aa zrazu bateria je vybita...nastartoval som za pomoci druhej pojazdil som vsetko bolo ok auto stalo 2hodiny a zase je vybita...kde moze byt problem???skusal som doliat destilovanu vodu no v akumulatore je jej az az...aa dalej zeby mi ju alternator nedobijal???aaa este aj take nieco ma napadlo ze mi ju nieco vybija ale co??vsetko mam vypnute ako vzdy...nikdy som s tym problem nemal az do dnes... :(
a nie je uplne mrtva baterka? mne sa tiez stalo ze som ju dal vecer dole z nabijacky a rano som ju dal do auta a nenastartoval som.....hned ako som kupil novu tak ide ako hodinky....ona ta baterka ma tiez nejaku zivotnost
noo ale tak v zime som s tym nemal problemy aa teraz zrazu tak??celu noc som ju nabijal aaa zatial to vyzera v pohode bez problemov tak uvidim co bude dalej
Hyundai Accent X3 - 5dv, 1,3 12V 62kW , r.v.1/1999
Hyundai Accent X3 - 5dv, 1,5 12V 65kW , r.v.4/1996 predaný
Momentálne Hyundai i30 cvvt 1,6 93kw 4/2011
Uživatelský avatar
Fulli
***
Příspěvky: 644
Registrován: 18 úno 2008, 18:58
Bydliště: MC 42/2, 97251 Handlova
Kontaktovat uživatele:

Re: bateria neustale vybita

Příspěvek od Fulli »

tommy9467 píše:
Fulli píše:
tommy9467 píše:cawte mam taky problem ze sa mi stale vybija baterka v accente ktory mam v podpise..vsetko blo ok aa zrazu bateria je vybita...nastartoval som za pomoci druhej pojazdil som vsetko bolo ok auto stalo 2hodiny a zase je vybita...kde moze byt problem???skusal som doliat destilovanu vodu no v akumulatore je jej az az...aa dalej zeby mi ju alternator nedobijal???aaa este aj take nieco ma napadlo ze mi ju nieco vybija ale co??vsetko mam vypnute ako vzdy...nikdy som s tym problem nemal az do dnes... :(
a nie je uplne mrtva baterka? mne sa tiez stalo ze som ju dal vecer dole z nabijacky a rano som ju dal do auta a nenastartoval som.....hned ako som kupil novu tak ide ako hodinky....ona ta baterka ma tiez nejaku zivotnost
noo ale tak v zime som s tym nemal problemy aa teraz zrazu tak??celu noc som ju nabijal aaa zatial to vyzera v pohode bez problemov tak uvidim co bude dalej
moze byt....ono ked zacne odchadzat tak zrazu zacne robit somariny....ani ja som v zime nemal problemy....a behom tyzdna skapala uplne....na minutu som nechal hrat radio a uz som nenastartoval
Hyundai Accent 1.3 GLS 62kW 1997, 185/60 R14 Dunlop SP 01 SPORT
ziarovky BLUE xenon, sportovy filter(ide ako o zivot),
chystaju sa dalsie zmeny ale najprv na ne musi niekto zarobit
Uživatelský avatar
tommy9467
**
Příspěvky: 150
Registrován: 03 dub 2009, 10:21
Bydliště: Stará Ľubovňa SK
Kontaktovat uživatele:

Re: bateria neustale vybita

Příspěvek od tommy9467 »

moze byt....ono ked zacne odchadzat tak zrazu zacne robit somariny....ani ja som v zime nemal problemy....a behom tyzdna skapala uplne....na minutu som nechal hrat radio a uz som nenastartoval[/quote]

presne tak..minule som nechal asi 10minut hrat radio aa svetla som nevypol no motor hej aa uz som nenastartoval...vidim to tak ze nova baterka to vyriesi
Hyundai Accent X3 - 5dv, 1,3 12V 62kW , r.v.1/1999
Hyundai Accent X3 - 5dv, 1,5 12V 65kW , r.v.4/1996 predaný
Momentálne Hyundai i30 cvvt 1,6 93kw 4/2011
Uživatelský avatar
Fulli
***
Příspěvky: 644
Registrován: 18 úno 2008, 18:58
Bydliště: MC 42/2, 97251 Handlova
Kontaktovat uživatele:

Re: bateria neustale vybita

Příspěvek od Fulli »

tommy9467 píše:moze byt....ono ked zacne odchadzat tak zrazu zacne robit somariny....ani ja som v zime nemal problemy....a behom tyzdna skapala uplne....na minutu som nechal hrat radio a uz som nenastartoval
presne tak..minule som nechal asi 10minut hrat radio aa svetla som nevypol no motor hej aa uz som nenastartoval...vidim to tak ze nova baterka to vyriesi[/quote]

ja myslim ze urcite....to netreba odkladat lebo ta to zradi ked to budes najmenej cakat a potrebovat a potom roztlacat nie je bohvieco
Hyundai Accent 1.3 GLS 62kW 1997, 185/60 R14 Dunlop SP 01 SPORT
ziarovky BLUE xenon, sportovy filter(ide ako o zivot),
chystaju sa dalsie zmeny ale najprv na ne musi niekto zarobit
Uživatelský avatar
Patrick
*
Příspěvky: 96
Registrován: 21 říj 2008, 22:43
Bydliště: Kosice-Saca (SR)

Re: bateria neustale vybita

Příspěvek od Patrick »

Fulli píše:
tommy9467 píše:moze byt....ono ked zacne odchadzat tak zrazu zacne robit somariny....ani ja som v zime nemal problemy....a behom tyzdna skapala uplne....na minutu som nechal hrat radio a uz som nenastartoval
presne tak..minule som nechal asi 10minut hrat radio aa svetla som nevypol no motor hej aa uz som nenastartoval...vidim to tak ze nova baterka to vyriesi
ja myslim ze urcite....to netreba odkladat lebo ta to zradi ked to budes najmenej cakat a potrebovat a potom roztlacat nie je bohvieco[/quote]

[-X noo len pozor pri tom roztlacani aby neskocil nahodou rozvod predsa gumeny rozvod sa moc neodporuca roztlacat. radsej tie kable alebo ked tak tam supnut 4ku ak nieje stary vytahany rozvod skocit by nemal....
Hyundai Accent 1,3 12V
Uživatelský avatar
Fulli
***
Příspěvky: 644
Registrován: 18 úno 2008, 18:58
Bydliště: MC 42/2, 97251 Handlova
Kontaktovat uživatele:

Re: bateria neustale vybita

Příspěvek od Fulli »

ja myslim ze urcite....to netreba odkladat lebo ta to zradi ked to budes najmenej cakat a potrebovat a potom roztlacat nie je bohvieco[/quote]

[-X noo len pozor pri tom roztlacani aby neskocil nahodou rozvod predsa gumeny rozvod sa moc neodporuca roztlacat. radsej tie kable alebo ked tak tam supnut 4ku ak nieje stary vytahany rozvod skocit by nemal....[/quote]

ved prave preto som radsej vymenil baterku....vsetko co ma rozvodovy remen a nie retaz by sa nemalo roztlacat lebo moze preskocit
Hyundai Accent 1.3 GLS 62kW 1997, 185/60 R14 Dunlop SP 01 SPORT
ziarovky BLUE xenon, sportovy filter(ide ako o zivot),
chystaju sa dalsie zmeny ale najprv na ne musi niekto zarobit
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“