Manuál Coupé - za dobrotu na žebrotu!!!

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Mno, jestlito heslo bylo coupe nebo neco podobnyho, mohl to nekdo jen tak zkouset a zrovna to vyslo...
mimochodem, CARy, nemas novy kola? Vecer prosvistelo Coupe kolem LIDLu a prislo mi, ze ma naky jiny litaky:) taky v tom ted potkavam Tvyho pritele...:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

miltic
**
Příspěvky: 190
Registrován: 09 led 2006, 11:48

Příspěvek od miltic »

hmmm, takový práce s tím...a ještě jsem v podezření :cry: to né já takovej nejsem, ale popravdě(mě to na mail vubec nedorazilo) :wink:
Uživatelský avatar
Simir
*
Příspěvky: 26
Registrován: 13 črc 2005, 18:10
Bydliště: Morava - Zlínský kraj

Příspěvek od Simir »

Stáhnul jsem si také ten manuál díky .... :)
Hyundai Lantra Coupe 2,0 Fx :)
Uživatelský avatar
Simir
*
Příspěvky: 26
Registrován: 13 črc 2005, 18:10
Bydliště: Morava - Zlínský kraj

Příspěvek od Simir »

no tak ten manuál mám, když jsem své autíčko kupoval tak tam byl ...
Hyundai Lantra Coupe 2,0 Fx :)
Uživatelský avatar
CARy
**
Příspěvky: 152
Registrován: 08 čer 2005, 09:54
Bydliště: Kladno-Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CARy »

to Jura: no takze sis proste ale taky udelal co si chtel, jenom proto ze se to dala na jiny ftp nez si chtel TY , jedinou vec sem nechtela aby to heslo nebylo naspany takhle VEREJNE to je to co si prave udelal. Takze bych te pozadala abys to s tohodle FTP smazal !

Hardcam : heslo nebylo vubec podobny ! kola mam stejny, zatim! a to ostatni tady fakt nehodlam probirat, to samy muzu rict ja ze te vidim spis cumakovat doma pac auto je vetsinou pred barakem!

Jinak dik vsem ostatnim za prispevky, hucela sem vcera vecer do odbornika aby zjistil co se da, a z celeho vyslo ze opravdu na 90% nekdo proste zmenil heslo. Jinak to od teto chvile neresim a rozhodne si rozmyslim necim prispet v ramci kluboveho ducha!
Hyundai Scoupe 95 1.5, Hyundai Coupe 12/98 1.6 16V CARY, Hyundai Coupe 2.0 FX 06/06 Blue-Berry,
Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukino »

CARy píše: Jinak to od teto chvile neresim a rozhodne si rozmyslim necim prispet v ramci kluboveho ducha!
Ahoj Cary, úplně chápu, ale zas bude líp 8).
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
Uživatelský avatar
Dráček
**
Příspěvky: 170
Registrován: 09 úno 2006, 16:09
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dráček »

CARy píše:to Jura: no takze sis proste ale taky udelal co si chtel, jenom proto ze se to dala na jiny ftp nez si chtel TY , jedinou vec sem nechtela aby to heslo nebylo naspany takhle VEREJNE to je to co si prave udelal. Takze bych te pozadala abys to s tohodle FTP smazal !

Hardcam : heslo nebylo vubec podobny ! kola mam stejny, zatim! a to ostatni tady fakt nehodlam probirat, to samy muzu rict ja ze te vidim spis cumakovat doma pac auto je vetsinou pred barakem!

Jinak dik vsem ostatnim za prispevky, hucela sem vcera vecer do odbornika aby zjistil co se da, a z celeho vyslo ze opravdu na 90% nekdo proste zmenil heslo. Jinak to od teto chvile neresim a rozhodne si rozmyslim necim prispet v ramci kluboveho ducha!
CARy, lidi jsou proste ruzny, nenech se tim plz znechutit, ono to zase bude priste veselejsi ;)
Neda se delat neco nezistne, a cekat za to od vsech neco hezkeho, ale urcite se minimalne tady najde velika skupinka lidicek kteri ti za tu snahu poslou virtualni podekovani :*)
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 1998 - RIP 10.9.2007 kolem 2 hodiny rano
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 2000 (2001 uvedeno do provozu) Facelift - Aktualne funkcni :)
jardaxyz
*
Příspěvky: 31
Registrován: 14 zář 2005, 15:26
Bydliště: F-M

...

Příspěvek od jardaxyz »

ta druha adresa uz je taky v háji. ten kdo to vymazal nebo zmenil nastaveni taky mohl chvilku pockat. uz jsem byl v polovine stahovani a najednou bác, spojeni v tahu ... ale jestli to byla reakce na to co se tu deje, tak me to sice mrzi, ale chapu ... tak zas budu lustit italstinu :?
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Mohla by ses uklidnit, nic jsem Ti neudelal!!!!!!!!!!!!!!!!
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
CARy
**
Příspěvky: 152
Registrován: 08 čer 2005, 09:54
Bydliště: Kladno-Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CARy »

Hardcam píše:Mohla by ses uklidnit, nic jsem Ti neudelal!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja sem uplne klidna.
Mel by sis uvedomit ze nektere tve prispevky jsou nevhodne, a ze nehodlam probirat svoje soukromy .Dik
C.
Hyundai Scoupe 95 1.5, Hyundai Coupe 12/98 1.6 16V CARY, Hyundai Coupe 2.0 FX 06/06 Blue-Berry,
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

LOL :)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

CARy píše:takže k MANÚALU pánové, je mi líto ale můžeme poděkovat tomu kdo dostal heslo a nechal si celej manuál pro sebe :twisted: , tím chci naznačit že někdo kdo dostal heslo na ftp , ho změnil a tudiž si to vlastně UKRADL.
fakt mě to nas...o , takovýhle s prominutim SVINÁRNY fakt nesnášim..... takže si šáhnětě do svědomí kdo chcete!
Nazdárek, tak to fakt koukám jak se to tu postupně mění. Přihlásil jsem se po dlouhé době a zjišťuji že ta parta co tu byla dříve už je asi v prd.... teď se tu začínají oběvovat nějaké svi..... fak škoda. Přemejšlim že odtud pujdu pryč. Jinak je mi líto že tvá snaha byla takhle odvděčena.
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Rasty,zůstaň tady :o Sám víš že svi..jsou všude...Přece se na nás nevykašleš.. :wink:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

no tak rasty, jak uz rekl kyrglik, magori se najdou vsude! ;) je pravda ze to neni co bejvalo, ale snad nas bude dost na srazu a stmeli nas to :P :twisted:
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Přesně jak klucí nad mnou !!! Rasty nikam neodcházej jsme tu všici!!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Odpovědět

Zpět na „COUPE“