Problém s přehráváním flashdisku !

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

pikolo
Příspěvky: 8
Registrován: 26 črc 2006, 03:53

Problém s přehráváním flashdisku !

Příspěvek od pikolo »

Používáte USB? Já tam dal 2 giga usb a když jsem to přesoval třeba na další pícničku tak se to sekne a nehraje nic nevim jestli to třeba velkokapacitní usb nestíhá nebo v čem je chyba prostě mě to zajímá jestli se to taky někomu stalo?....
Reklama
 

matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Problém s přehráváním flashdisku !

Příspěvek od matysekul »

Já ten problém nemám,i když mám 8gb flashdisk.Někde jsem o tom ale četl.Zkus jiný disk,popřípadě zkus písničky převést do stejného formátu,nebo zformátuj disk na FAT32. Když Ti ani jedno nepůjde,jeď do servisu,možná Ti přehrají firmware rádia.



P.S:Přejmenoval jsem Ti téma,aby to bylo trošku jasnější....
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Laxius
**
Příspěvky: 420
Registrován: 04 led 2009, 17:51
Bydliště: Rovinka, SK

Re: Problém s přehráváním flashdisku !

Příspěvek od Laxius »

Caute, ja mam 4G Emgeton flashku tusim, a bez problemov. Akurat na zaciatku ked prepnem na USB, tak cakam asi 10sec, a dovtedy mi radio pise: "Reading USB". Nemam skusenosti s radiami s mp3 prehravacom, tak neviem ci je to vela alebo malo, ale zda sa mi to dost vela...
Hyundai Elantra, 1.6i Premium, 94kW, Marina Blue (2016)
Hyundai i30cw, 1.6CVVT Style, 92kW, Continental Silver (2009)
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Problém s přehráváním flashdisku !

Příspěvek od laufas »

Ja stridam nejakej Apacer 512 mb a Kingston 2gb a oba supou jak po masle. Jen proste zkopiruju celej soubor s pinickama na to, pichnu do auta a jezdim. Ani to nevytahuju a startuju s tim O:)
Reading se objevuje asi kazdemu ;-)
i30 1.4 + kn, 12/2007
PetrM
Příspěvky: 3
Registrován: 21 zář 2008, 13:27

Re: Problém s přehráváním flashdisku !

Příspěvek od PetrM »

Já mám 16 GB Kingston a funguje bez problémů, při nastartování se samozřejmě chvilku načítá. Mezi flashkama každopádně rozdíl je (nebo min. mezi jejich naformátováním), protože chvíli jsem tam měl nějakou 2 GB, která začala vždycky po nastartování nebo přepnutí z jiného zdroje hrát od začátku - současná si pamatuje posledně hranou skladbu.
JOFO
**
Příspěvky: 101
Registrován: 01 dub 2009, 12:45

Re: Problém s přehráváním flashdisku !

Příspěvek od JOFO »

ja pouzivam momentalne 8GB A-Data a bezi bez problemov.. pri vlozeni kluca cca 10s trva nacitanie.. potom uz aj pri prepinani trva cca 2-3s kym zacne hrat na mieste kde hral ked som vypol radio resp auto.
Hyundai i30 1.4 START + Klima, vivid blue
Uživatelský avatar
maco
**
Příspěvky: 341
Registrován: 22 bře 2009, 09:57

Re: Problém s přehráváním flashdisku !

Příspěvek od maco »

taky pouzivam 8 GB flashdisk, nakou vterinku se nacita, pac je plnej hudby, naformatovanej ho mam na FAT32 tak jak byl "z vyroby", songy mam normalne v adresarich...vse jede normalne - met666l :-$
i30 1.6 CVVT/92,7kW - shine red solid - Nošovice - 2009
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s přehráváním flashdisku !

Příspěvek od 89majlo96 »

ja pouzivam 4Gb apacer a stalo sa mi to tiez raz, ale vytiahol som flashdisk a dal som ho znovu naspet a zase vsetko ok...
mozno bola chyba v disku alebo tam bolo nieco s cim si radio nevedelo dat rady
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
Icescent
*
Příspěvky: 33
Registrován: 24 čer 2009, 22:40

Re: Problém s přehráváním flashdisku !

Příspěvek od Icescent »

Vzhledem k tomu, že zakoupení originál Hyundai kabelu k mému i-Podu (8GB) by přišlo tak na 2000,- - rozhodl jsem se vyzkoušet zapojit do USB ve voze i harddisk Verbatim (250GB) - hudba je přehrávána bez potíží, avšak harddisk je velký... a tak jsem zakoupil velmi tenký (mini slim) flash disk KINGSTON 16GB DataTraveler Mini Slim (Black)

- slim design umožňuje schovat jej kdekoliv
- rozměry: 38.85mm x 16.40mm x 6.44mm
- podrobnou specifikaci najdete na http://www.kingston.com/flash/dtms.asp

Vřele doporučuji - tolik hudby (16GB) v necelých 4cm za pouhých asi 700,- Kč je k nezaplacení...
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s přehráváním flashdisku !

Příspěvek od 89majlo96 »

ja by som chcel niekedy v blizkej buducnosti prepojit notebook s autoradiom, ci by to nahodou neslo :roll:
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s přehráváním flashdisku !

Příspěvek od tatchwud »

Mám nastálo 16 GB flash Voyager GT a bez problémů,Pamatuje si poslední skladbu,nevyndávám ji a je vše ok.Načte se během 5 vteřin. :D/ Všechny mp3 jsou jednotně ve 128 kbps/44khz a kompletní tagy u všech. Žádný problém nebyl ani při 320 kbps,či kombinaci různých přenosových rychlostí. Jak bych tak řekl,na funkci to nemělo žádný vliv. :D/
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
Chrochnik
*
Příspěvky: 94
Registrován: 01 kvě 2009, 19:56
Bydliště: Ostravsko

Re: Problém s přehráváním flashdisku !

Příspěvek od Chrochnik »

Já používám 4GB Patriot bez problémů. Jen jednou se mi stalo, že rádio napsalo, že nelze načíst, tak jsem vytáhl/zasunul a zas to šlapalo.
Mimochodem, co proboha lidičky máte natěch 16GB flashkách?? Dyť to musíte procházet čtvrt hodiny, než najdete album co hledáte :D Já mám tededa 4GB z větší části prázdné. A to ještě polovina alb jsou hitovky mého 17ti měsíčního syna typu "Tancovala žížala" :D
Hyundai i30 , 1.4 CVVT Comfort + ESP , r.2009
Uživatelský avatar
oKo
**
Příspěvky: 400
Registrován: 05 kvě 2009, 18:33
Bydliště: 708 00

Re: Problém s přehráváním flashdisku !

Příspěvek od oKo »

Se způsobem práce s adresáři na flešce jsem na alba jako taková rezignoval. Mám tam několik velkých výběrů/mixů, které volím podle nálady. A protože i hudba může být po hodinách jízdy ubíjející, tak se mi podařilo rádio nastavit tak, že se přepne nejen na traffic info, ale i na news. Co mě "jeduje" je, že rádio si není schopné zapamatovat nastavení ALL RND. Nějaký tip? :idea:
Mimochodem: vy, kteří necháváte flešky v konektoru české i30 (tedy na očích), nemáte obavu, že to může být pro někoho výzva?
Uživatelský avatar
Radim Brožek
**
Příspěvky: 363
Registrován: 16 bře 2009, 15:37

Re: Problém s přehráváním flashdisku !

Příspěvek od Radim Brožek »

oKo píše:... se mi podařilo rádio nastavit tak, že se přepne nejen na traffic info, ale i na news.
Co to je? Jako že když se začne na nějakém kanále něco vysílat, tak se rádio samo přepne a pak zase zpět? To se dělá jak?
i30cw 1.6i Comfort, ESP, Moonlight blue, 04/2009, CZ
Uživatelský avatar
oKo
**
Příspěvky: 400
Registrován: 05 kvě 2009, 18:33
Bydliště: 708 00

Re: Problém s přehráváním flashdisku !

Příspěvek od oKo »

Stejně jako TA - hraje USB, ale rádio je naladěné, a když v RDS detekuje pořad typu NEWS, tak se přepne. Přišel jsem na to, když jsem si hrál s nastavením. Přiznám se, že už nevím, kde přesně to bylo, ani jsem z popisu napoprvé nepochopil význam té funkce. Až se mi za jízdy podruhé stalo, že se mi to při zprávách přeplo, docvaklo mi, že to je výsledek toho nastavení. První reakce byla, že to hned vypnu, ale pak jsem usoudil, že to je dobré a nechal jsem to. Budu-li mít více volna (to ale nevím kdy), tak to v menu zkusím pohledat.
Odpovědět

Zpět na „i30 Elektronika“