Hyundai Coupe I.gen Recenze!

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

:shock: No nevím co k tomu napsat. Ten co to psal, tak to auto asi viděl jen na fotkách a měl 2 promile..A nebo to je fakt zaplacený...
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Reklama
 

Lado
*
Příspěvky: 58
Registrován: 21 led 2006, 23:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od Lado »

Black_sheepe,
dle oficielního dělení modelových řad vozu Hyundai Coupe je pořádí:
1.generace 1996-1998
2.generace 1999-2001
3.generace 2002-2004
face lift F/L 2005 -

Pro spravení si chuti po dementním hodnocení 1.generace doporučuji přečíst si hodnocení F/L na:www.auto.cz/testy/coupe-2.0i-cvvt-maran ... orost.html

Jeví se mi jako objektivní a profesionální a z vlastní zkušenosti nemohu nic zásadního namítat.
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Lado píše:Black_sheepe,
dle oficielního dělení modelových řad vozu Hyundai Coupe je pořádí:
1.generace 1996-1998
2.generace 1999-2001
3.generace 2002-2004
face lift F/L 2005 -

Pro spravení si chuti po dementním hodnocení 1.generace doporučuji přečíst si hodnocení F/L na:www.auto.cz/testy/coupe-2.0i-cvvt-maran ... orost.html

Jeví se mi jako objektivní a profesionální a z vlastní zkušenosti nemohu nic zásadního namítat.
ja vim ze to vyrabeli takhle, ale rekl bych ze ta "druha" generace je spis facelift, ikdyz jak rikam - nevim technicky podrobnosti, ale myslim ze podvozek, motor stejnej.. coz se o scoupe rict neda..
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Taky myslím že je vše zaplacené konkurencí.Slyšel jsem že např.VW propouštějí lidi a docela dost.Prej kvůli veliké konkurenci na trhu...Korejci mají prostě hezký auta za dost slušný ceny.Já kupoval coupé,protože není okoukaný,krásný design,dvoulitr jede krásně,každý se za mnou otočí...Prostě nemám důvod si stěžovat.Když bych koupil fabii,oktávku... drahý auto a nic z toho.Jak já říkám.S Hyundaiem má člověk hodně muziky za málo peněz..Jestli bude nějaká ta zmiňovaná petice,podepíšu se!!! :wink:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Kufr
*
Příspěvky: 22
Registrován: 22 srp 2005, 13:10
Bydliště: Na Padělcích 804
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kufr »

Četl jsem to a dost mě to na....,mám facelift 1.gen a jsem pohoršen.Na tu dobu to byla opravdu kára a prodávala se dobře.Bylo to nejprodávanější Coupe v ČR.I dnes je Hyundai Coupe 2.gen. nejprodávanějším sporťákem v ČR.To je závist!Hyundai jde dopředu.Od začátku roku do března se prodalo 1964 vozidel Hyundai a včetně Škodovky jsme na 5.místě v prodejích.To je hodně dobrý a oněčem to svěčí!Že Hyundai je kvalitní a dobrý vůz.Za Hyundaiem jsou značky jako Citroen,Peugeot,Toyota,Opel,Fiat.
jura547
*
Příspěvky: 17
Registrován: 01 dub 2006, 20:46

Příspěvek od jura547 »

Nevim, jestli je to stejnej autohit(nemyslim stejny cislo), ale kupecko docela chvali http://www.autohit.cz/test/testy.php3?id=80
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

No a co tohle? :D http://www.autohit.cz/test/testy.php3?id=707 ...pro změnu Autohit :D
Obrázek
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Petr HC píše:No a co tohle? :D http://www.autohit.cz/test/testy.php3?id=707 ...pro změnu Autohit :D
To je hned lepší čtení :P Tolik chváli...Nádhera pro oči :wink:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
.: ]{ubis :.
Příspěvky: 6
Registrován: 25 srp 2006, 16:08

Příspěvek od .: ]{ubis :. »

Zdravim, chci si koupit coupé 1.gen - můžete mi někdo říct jaký jsou rozdíly 1.gen od 2.gen? Přečet sem si obě recenze a až do té doby jsem měl pocit, že 1 a 2há generace se liší jen faceliftem a nějakýma motorovýma vylepšeníma, jak je možný že první generace je teda takový "peklo" , když druhá je oplývaná až do nebe??

Kubis
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“