Mimoňský setkání

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

Hardcam:s tou lantrou to nebylo na Tebe,jeste abys neco rikal sakra :D myslel sem to na nekoho jinyho,vsak black vi o kom jsem mluvil ;)
sia 16v
Jiřa
Reklama
 

Uživatelský avatar
pokaymu
**
Příspěvky: 166
Registrován: 03 dub 2006, 17:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pokaymu »

Až teď jsme se dostal po celým víkendu domů. Srazík byl v pohodě. Sice jsem dostal na prdel ve sprintech ale nevadí. Zapracuju na tom a příště to bude lepší :lol:. Jsemrád že jsem vás všechny poznal jste skvělý lidi. Příště se pokusím přijet na oba dva dny.
coupe 2.0 16V 12/1998 lauf 109 dB
www.xsoundtuning.cz
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Jirka1 píše:..
Hanzi, ty máš mínus za sobotní zabělej odjezd.
4Jirka1:
Kámo promiň, ale já nemám dlouhý rozlučky rád a po tý páteční akci mě trochu rozhodilo to ozvučení našeho "campu" z marťasova coupéčka (aspoň myslím, že to bylo jeho). Příště to doženem a srovnáme - přísahám na Matesovu býlou lantru! Jako jeho takovej druhej táta můžu!

4Mates:
Prepáč, ale laso si my hodil ty, kluku můj nemilovanej... :lol: :lol: :lol:
Ba ne, konec pošťuchování, jseš dobrej parťák a rád si s tebou na dalším srazu dám repete - akorát s Joudou dovalíme i dřevo, abys tam nefungoval jak autogén... :lol: :lol: :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
CARy
**
Příspěvky: 152
Registrován: 08 čer 2005, 09:54
Bydliště: Kladno-Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CARy »

Ahoj vsem, tak sem se taky konecne dostala k tomu neco napsat.
Chtela sem moc VSEM napsat diky za me( za CARy) :lol:
za SUPER srazik, SUPER pokec. Borek ma u me pusu :oops: za babovku.
Tiburone dik za spolecnost, za to ze i presto si proste jel. :wink:
Jak bylo psano Ivane si super ! Pokyamu dik za projizdku.
Proste bylo to super, uz se tesim na dalsi!
Tak at nam to vsem jezdi !!
Zdravi CARy leštěnka, mazel :lol: :lol:
Hyundai Scoupe 95 1.5, Hyundai Coupe 12/98 1.6 16V CARY, Hyundai Coupe 2.0 FX 06/06 Blue-Berry,
Uživatelský avatar
Dráček
**
Příspěvky: 170
Registrován: 09 úno 2006, 16:09
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dráček »

Tak, nedockavec Hanz se na vedlejsim tematu "Hyundai sraz Morava" ptal po foteckach prave vcas ;) zrovna se to dososalo tam kam se to dososat mnelo...

Znova se kaju, fotky mely byt lepsi (omluvte rozmazlost a barevnost), alespon takove jako ty svatebni, viz. vyse, ale i tak to myslim hezky vystihnulo skvelou atmosferu srazu od me prvni fotky v 19:10 az do posledni fotky v 00:16.

Fotek je 189, bylo jich o trosku vic, ale nektere se uz nedaly zachranit ani postprocesingem, jinak jsem je v podstate jenom zmensoval na prijatelnou velikost a doostroval, pokud by nekdo nahodou mnel zajem o original nektere fotky (3456x2304, okolo 3MB), poslete mi vzkaz na SZ a pripiste mail.

Aha, a jeste to hlavni, kdeze to je, ze? :)
http://dracek.aikidopardubice.cz/2006-0 ... lub-Mimon/


Hanz: Nocni posezeni, tim myslis treba tuhle tmu ve 23:50? ;)
http://dracek.aikidopardubice.cz/2006-0 ... et176.html
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 1998 - RIP 10.9.2007 kolem 2 hodiny rano
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 2000 (2001 uvedeno do provozu) Facelift - Aktualne funkcni :)
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Jasan Taťko. Dlouho jsem nepoznal tak svělýho chlapa a kluka jako jsi ty a Jouda :wink: . Těším se na repete chlapy ato i s tvým grilem. Maso se sežene někde u silnice nebo jinde :lol:
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Mates píše:
Hanz píše:
Mates píše:Hanzi píšeš 1000000 m to jsem vyděl, ale mě by spíš zajímalo kolik máš nalítáno luftem :lol: :lol: :lol:
Sem se jako malej kuk koukal na německou Kobru11 s tureckou hvězdou ne? Jináč na to můžu říct než jedno - dej si na to svý lítadlo lepčí odstín, ta býlá ti sráží cenu, hahahahaha.......
A příště beru grillllll a vobět klohním na místě, páč až poletí luftem ten tvůj blonďák, tak po dopadu už nebude nic, co pokračovalo v jízdě a já nechci padnout hlady,hihihihi...... :wink:

Jo a fotečky dodal Jouda na svý album
Hanzy ten gril je výbornej nápad srnek se po dráze prohání dost. Nevim co by zbylo ze sněhové krásky po takovém Simír letu :cry: . Tak zatím čauky
JJ jejich tam hafo, ale obětuješ auto!?Aby to bylo čím skolit :lol: :lol: :lol:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Sory Mates , ale já musím..Všeem ukázat ty fotky aby je nepřehlídli a hlavně tu tvou když si ji tam furt tak chválil.. Jo a doufám že se na kůli tomu nenaštveš??? :D


http://dracek.aikidopardubice.cz/2006-0 ... et126.html

http://dracek.aikidopardubice.cz/2006-0 ... et125.html
Naposledy upravil(a) M.a.d.y dne 23 dub 2006, 22:03, celkem upraveno 1 x.
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Mates dík za pochvalu, jo si fakt dobrej týpek, dlouho mi nikdo takhle nepadl do oka jako ty a Jirka1
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Ty fotky jsou bezva Joudo Joudovatej :wink:
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Tak jsem si to pěkně všechno přečetl a jsem rád,že to dopadlo nad Mé
očekávání!!Jsem váhal jestli mám přijed v sobotu My to vrtalo dost hlavou! :roll: Ale jsem rád,že se Mi to podařilo a vůbec toho nelituji,ty kilometry za to stály!!!Těch dojmů a zážitku mám tolik,že to nemůžu ani vydýchat!!! :lol: :lol: No ten můj průšvih s tím ložiskem!!! :oops:
Sem se na to víte co!!Mohl jsem tam v klidu přijed a vidět všechny členy a hezky pokecat s nimi!!! :cry: Částečně jsem Vás aspoň viděl všechny při obědě :) (mimochodem super obsluha!! :shock: ) a ten zbytek až na letišti!!Některý členy jsem viděl jen letmo myslím třeba Jozefa,Vipeho,Matese a tak !!Snad příště!!! :wink:
Jako sešla se tam super parta lidí to klobouk dolů!!! :shock:
Jsem si teď uvědomil,že se už známe!!!Na vlastní bulvy !! :shock: :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
vipe

Příspěvek od vipe »

Mates píše:Vipe tobě se omlouvám za tu zajiždku ale zase to nebylo tak moc né_ :wink:
Chybička se vloudí. Říkal jsi že jedem v klídku a pěkně si to valil :wink:
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Fakt jo :?: Tak ja takhle jezdím asi normálně. Ale cesta byla fajn. Alespoň si to myslím :wink:
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Tak se mi konečně podařilo urvat trochu času, abych taky přispěl svými dojmy.. Mrzí mě, že jsem tam byl jen krátce, protože většina z vás vypadala na supr lidičky a i když sem se snažil, nepovedlo se mi skoro nikoho z vás zapamatovat.. Teda až na Borka a jeho poskakující ofinu :-) Ivana a jeho suché konstatování při poslechu muziky, že to musim být jedině já :-) Pak supr klučina pokaymu.. docela mě překvapilo, když tam máš skoro 150 vraníků že jsem tě pojel s o sto kilo těžší károu a spojkou v háji :-) ale příště to bude urkitě lepší :-) jo a už prosimtě nebourej :-) Borkovo kupé je překrásný a hodně rychlý, ale.... však víš :-) Samozřejmě chci poděkovat Cary a Tiburonovi za trpělivost když sme si malinko zajeli.. omlouvám se.. ale ostatní už si fakt nevzpomínám, ale urkitě sem mluvil ještě s hodně supr lidičkama :-) Muselo to bejt od pátku supr, snad mi to příště vyjde líp.. Jinak jsem rád, že se vám líbila má skromná muzika, příště to snad bude ještě lepší :-) Jo a abych nezapoměl.. až se moje sličná kamarádka vyspinká, tak už mi snad pošle fotečky a já je sem pak buď hodim, nebo jestli je bude chtít někdo osobně po mailu.. no dejte vědět.. máme jich kolem padesátky :-)
Tak jo lidi.. mějte se krásně.. jsem fakt rád, že sem vás viděl
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Masarina
*
Příspěvky: 62
Registrován: 15 srp 2005, 10:12
Bydliště: Plzeň jih

sraz

Příspěvek od Masarina »

Chtěl bych jen krátce zareagovat. Mě se sraz moc líbil, hlavně pro to, že jsme si tam našli nové přátele, jsou nám velmi blízcí a určitě se budem dále vídat. To že Hardcam nebyl v noci s vámi u ohně, ale někde jinde plně chápu. Když bude chtít, sám vám napíše důvod. Jen nechápu, že vám vadí že jsme šli v jedenáct spát. Já byl opravdu unavený, to je zase můj důvod. Rád jsem samozřejmě poznal všechny ostatní, ať už se mi někdo líbil nebo ne. Každý je nějaký. Nikoho jsem však (narozdíl od vás) za to neodsoudil. Já si radši v klidu někde povídam, někdo má radši zábavu v kolektivu. Pozoroval jsem vás z povzdálí a byl jsem spokojený. Myslím, že jsem tím nikoho neobtěžoval. Jestli to někomu vadilo nevím. Náladu na loučení jsem taky neměl.

Závěrem se chci tedy omluvit všem, kterých jsem se dotknul, urazil je, nebo pobouřil svou nečinností a tím že jsem se neůčastnil všech debat a neseděl do rána s vámi u ohně. Můžu vám však slíbit to, že už na žádném srazu nikoho takto obtěžovat nebudu.
New Santa Fe 2.2 CRDI Elegance
Odpovědět

Zpět na „Srazy“