Rádio,bluetooth,handsfree

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Rádio,bluetooth,handsfree

Příspěvek od matysekul »

To má být relax?Mně po pěti minutách bolí oči #-o :lol:
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Reklama
 

Uživatelský avatar
oKo
**
Příspěvky: 400
Registrován: 05 kvě 2009, 18:33
Bydliště: 708 00

Re: Rádio,bluetooth,handsfree

Příspěvek od oKo »

Tak jo. Příspěvek upraven, pro uklidnění lze počítat kuličky...
MiT
*
Příspěvky: 14
Registrován: 26 črc 2009, 14:21

Re: Rádio,bluetooth,handsfree

Příspěvek od MiT »

Zdravím všechny diskutující. Chci se zeptat, zda už někdo viděl tu sadu 005ND SWCET01. Podle aktuálního oficiálního katalogu doplňků Hyundai by to mělo být postavené na EGO, jen nevím, které řadě. Ta "originální" METABLUE mě odrazovala, protože nejspíš ani nikde neukáže číslo volajícího, o tomhle to taky nikde nemůžu zjistit. Mně by se nejvíc líbilo ovládání na volantu z tlačítek pro rádio a zobrazení čísla nejradši na displeji toho rádia (mám PA710R, pokud můžu věřit manuálu). Pro iPod/USB/AUX už jednou vstupy mám, ještě jsem je nevyzkoušel, ale věřím, že fungují. Co se týká manuálu HYH-850 (SWCN100), tak tam mám trochu problém, protože jsem nenašel na volantu ani na rádiu tlačítko MUTE :-)
Uživatelský avatar
Motorsport
**
Příspěvky: 114
Registrován: 24 říj 2007, 22:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Rádio,bluetooth,handsfree

Příspěvek od Motorsport »

005ND SWCET01 je postavena na EGO TALK. Tzn. číslo se nikde neukazuje. Nová sada 005ND SWCN100 je Nokia CK-100W, tzn. také sada bez zobrazení čísla. Neexistuje žádná sada, která by zobrazovala číslo na displeji rádia. Návod k 005ND SWC100, je univerzální i pro ostatní modely Hyundai. Tlačítko MUTE na volantu je např. u SantaFe, ale u i30 není.

Hyundai standardně nabízí jen sady bez displeje, ale na objednávku je možno dodat i sady s displejem. V současnosti jsou v nabídce 2 sady s displejem a ovládáním z volantu 005ND SWCN15 a 005ND SWCN600. První sada je Nokia CK-15, která je v současnosti již výprodejová, druhá sada je Nokia CK-600W, která má oproti CK-15W odnímatelný displej a umí přehrávat hudbu z mobilního telefonu (včetně přenosu navigačních povelů, v případě, že máte telefon s navigací).

Sadu Metablue s ovládáním z volantu již nedodáváme a byla nahrazena 005ND SWCET01 (EGO TALK).
Markus
*
Příspěvky: 94
Registrován: 21 zář 2008, 15:08

Parrot - handfree

Příspěvek od Markus »

Zdravim...

mate niekto skusenost s instalaciou Parrot MKi9000 handfree zariadenia do I30?

http://www.parrotshopping.com/us/p_parr ... x?i=172834

odporucate tento typ alebo iny typ?
je potrebna zlozita instalacia do elektr. vedenia dashboardu I30? alebo je zapojenie uplne jednoduche?

dik,
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Rádio,bluetooth,handsfree

Příspěvek od matysekul »

Přesunuto do již založeného tématu.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Markus
*
Příspěvky: 94
Registrován: 21 zář 2008, 15:08

Re: Rádio,bluetooth,handsfree

Příspěvek od Markus »

ok - diky...

takze - niekto mate skusenosti s instalaciou a fungovanim Parrot HF zariadenia do I30?
pdmb
*
Příspěvky: 29
Registrován: 08 črc 2009, 14:41
Bydliště: Mladá Boleslav

radio

Příspěvek od pdmb »

Mám dotaz. V manuálu jsem se to nikde nedočetl, ale nevěřím, že by to nebylo možné. Potřebuji nastavit, aby rádio šlo postit i bez klíčků v zapalování. Lze to?
Dík za odpověď.
prodáno
Uživatelský avatar
Laxius
**
Příspěvky: 420
Registrován: 04 led 2009, 17:51
Bydliště: Rovinka, SK

Re: radio

Příspěvek od Laxius »

Cau, nie, zial to nejde, musis mat klucik v zapalovaci, aby si mohol mat radio pustene.
Hyundai Elantra, 1.6i Premium, 94kW, Marina Blue (2016)
Hyundai i30cw, 1.6CVVT Style, 92kW, Continental Silver (2009)
dipol100
*
Příspěvky: 88
Registrován: 16 říj 2009, 20:27
Bydliště: Litoměřicko

Špatný zvuk rádia

Příspěvek od dipol100 »

Mám problém se zvukem z autorádia (CD a USB je OK). Zpěv zní asi tak, jako když zpěváka při dejme tomu zpívání dlouhého ááááááááááááááááááá někdo buší do prsou a zní to spíš jako ááááá ááááá áááááá, takže to vypadá spíš jako chraptění. Vystřídal jsem snad všechny stanice na trase mezi Prahou a Ústím a dělali to v podstatě všechny (vypadá to, že blbne hlavně při jízdě, při vypnutém motoru jsem to zatím nespozoroval). Dále jsem hledal, co znamenají zkratky na displeji, hlavně LO (zobrazené hned vedle ST - asi stereo) a v návodu to není uvedeno, neví někdo z vás co je to za zkratku? Co musí být v autorádiu nastaveno ,aby si samo udržovalo stanici při delší jízdě (měnilo na silnější frekvence, ale stanice zůstala stejná)?
i30cw, 1.6i CVVT COMFORT, ESP, SHINE RED, CZ 2009
Uživatelský avatar
oKo
**
Příspěvky: 400
Registrován: 05 kvě 2009, 18:33
Bydliště: 708 00

Re: Špatný zvuk rádia

Příspěvek od oKo »

dipol100:
LO bývá volba LOCAL, tedy příjem silných místních stanic. To by vysvětlovalo přerušovaný příjem. Přelaďování na jiný vysílač při poklesu síly signálu řeší RDS, kterým je rádio vybaveno. V menu rádia bych vypnul volbu lokálního příjmu, mělo by to problém vyřešit.

Co mi u rádia vadí je to, že si ukládá frekvence a ne název stanice. Takže když vyjedu daleko do místa kde na frekvenci doma vyladěné stanice vysílá stanice jiná, tak mám smůlu a musím ladit ručně.
dipol100
*
Příspěvky: 88
Registrován: 16 říj 2009, 20:27
Bydliště: Litoměřicko

Re: Špatný zvuk rádia

Příspěvek od dipol100 »

Local mám vypnutý, takže to LO by mělo znamenat snad něco jiného.
i30cw, 1.6i CVVT COMFORT, ESP, SHINE RED, CZ 2009
Uživatelský avatar
zello
**
Příspěvky: 279
Registrován: 15 kvě 2008, 11:22
Bydliště: SR

Re: Špatný zvuk rádia

Příspěvek od zello »

oKo píše:dipol100:
LO bývá volba LOCAL, tedy příjem silných místních stanic. To by vysvětlovalo přerušovaný příjem. Přelaďování na jiný vysílač při poklesu síly signálu řeší RDS, kterým je rádio vybaveno. V menu rádia bych vypnul volbu lokálního příjmu, mělo by to problém vyřešit.

Co mi u rádia vadí je to, že si ukládá frekvence a ne název stanice. Takže když vyjedu daleko do místa kde na frekvenci doma vyladěné stanice vysílá stanice jiná, tak mám smůlu a musím ladit ručně.

Oko a to je tiez sposobene iba zlym nastavenim. Uz sa to tu niekde preberalo. Ked som siel napr 200km s usb tak som sa dostal mimo dosah naladenej frekvencie. Tym padom ze som nemal nastavenu jednu funkciu uz ti nepoviem aku lebo si nepamatam tak som musel ladit. Dnes si to dokaze radio najst same. Mas proste iba v setup-e nieco vypnute co by malo byt zapnute.

Tak som sa trochu prehrabal temami a nasiel som to. pisal som o tom v tomto topicu:
https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... 9&start=45

ale tiez som to tam nedefinoval presne. Ale musis si zapnut nejake regionalne frekvencie z toho co som tam videl. Potom by to malo fungovat.
i30 1.6 Style, Steel Gray
Obrázek
Obrázek

Recenzia i30 http://moje.auto.cz/zello/hyugo-1.html
dipol100
*
Příspěvky: 88
Registrován: 16 říj 2009, 20:27
Bydliště: Litoměřicko

Re: Špatný zvuk rádia

Příspěvek od dipol100 »

Region mám nastaven na ON, bohužel to na ten přerušovaný příjem nemá žádný vliv, ať jsem u vysílače blíž, nebo jsem od něj dál, stále to zní asi tak, jako když zpěváka při dejme tomu zpívání dlouhého ááááááááááááááááááá někdo buší do prsou a zní to spíš jako ááááá ááááá áááááá, takže to vypadá spíš jako chraptění a takto to funguje trvale. Dále jsem hledal, co znamená ta zkratka LO na displeji, ale příručka to neprozrazuje. Neví někdo, nebo nemá někdo podobné potíže?
i30cw, 1.6i CVVT COMFORT, ESP, SHINE RED, CZ 2009
Uživatelský avatar
oKo
**
Příspěvky: 400
Registrován: 05 kvě 2009, 18:33
Bydliště: 708 00

Re: Špatný zvuk rádia

Příspěvek od oKo »

Ještě by mohl být problém v anténě (dělají-li to všechny stanice). Asi bych to nechal servisu...
Odpovědět

Zpět na „i30 Elektronika“