S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Miros
**
Příspěvky: 127
Registrován: 19 bře 2008, 08:18
Bydliště: Chotěboř

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Miros »

Zdendo,štastnou cestu.Vloni jsem taky takhle vyjel,ale ve všední den.Nakonec jsme dojeli do Rogoznice.Něco přes tisíc kiláků.S klimou super.Bez kolon,jen to Slovinsko přetrpět.
Tak hezkou dovolenou a dobré dojetí.Samozřejmě všem kteří jedou za sluníčkem.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Vilda »

ZdeněkSvoboda píše:Tak jedeme v sobotu ráno ve 2:00
Tak doufám, že to nejhorší přejedeme v noci a přes den už jenom dálnice v Chorvatsku...uvidímě, díky za přání :wink:
Tož Zdendo šťastnou cestu a ještě šťastnější návrat :D a hlavně bacha na mikrospánek ... taky jsem vyrážel ráno ve dvě hodiny a po čtyřech hodinách jízdy, na mě padnul takovej spavec, že jsem radši zastavil a na dvacet minut hodil chrupku :D Už se těšim na pořádnou reportáž :D/
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od David C3 »

štastnou cestu... !!!!!!!!!!!!
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od cert »

ZdeněkSvoboda píše:Tak jedeme v sobotu ráno ve 2:00
Tak doufám, že to nejhorší přejedeme v noci a přes den už jenom dálnice v Chorvatsku...uvidímě, díky za přání :wink:

Tak šťastnou cestu Zdendo, dobře dojeďte a hlavně se ve zdraví vraťte.
My vyrážíme taky v sobotu, ale jen v ČR (České Švýcarsko). Doufám, že Accentík bude v poho, případně je značkovej servis v Ústí n. L. a snad i v Děčíně...
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Miros
**
Příspěvky: 127
Registrován: 19 bře 2008, 08:18
Bydliště: Chotěboř

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Miros »

Ahoj Čerte.V Českým Švýcarsku jsme byli před třemi lety.Suprová příroda a zážitky.Bohužel jsme chytili vedra přes 30 stupnu.Na tůry hodně pití do batohu.Na Pravčický bráně 2deci limo za 1,5EUR.Ubytování ve Starý Olešce.Bezva kemp,jen s nákupem je to tam všude nanic.Musí se až do Děčína. Tam je pěkný Aquapark.Tak hezkou dovču.Jinak dnes jsme se byli podívat v Poděbradech,kam pojedu do lázní.Hyndajek jde jaak hutě.Ale za těch 5 měsícu,co jsem byl po špitálech ho žena naučila lenosti.Tak si musí hošan ted zvykat.Místy jsem ho protáčel přes 5 tisic,at se rozdejchá.Při spotřebě 6,4.Odpo i s klimou.Spokojenost.Tak přeju pěknou dovolenou
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od cert »

Miros píše:Ahoj Čerte.V Českým Švýcarsku jsme byli před třemi lety.Suprová příroda a zážitky.Bohužel jsme chytili vedra přes 30 stupnu.Na tůry hodně pití do batohu.Na Pravčický bráně 2deci limo za 1,5EUR.Ubytování ve Starý Olešce.Bezva kemp,jen s nákupem je to tam všude nanic.Musí se až do Děčína. Tam je pěkný Aquapark.Tak hezkou dovču.Jinak dnes jsme se byli podívat v Poděbradech,kam pojedu do lázní.Hyndajek jde jaak hutě.Ale za těch 5 měsícu,co jsem byl po špitálech ho žena naučila lenosti.Tak si musí hošan ted zvykat.Místy jsem ho protáčel přes 5 tisic,at se rozdejchá.Při spotřebě 6,4.Odpo i s klimou.Spokojenost.Tak přeju pěknou dovolenou
Díky za přání. My tam jedeme se známýma - máme tam v Jetřichovicích pronajatou na tejden chalupu.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
jarik65
***
Příspěvky: 795
Registrován: 10 říj 2008, 09:44
Bydliště: Bohumín

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od jarik65 »

ZdeněkSvoboda píše:Tak jedeme v sobotu ráno ve 2:00
Tak doufám, že to nejhorší přejedeme v noci a přes den už jenom dálnice v Chorvatsku...uvidímě, díky za přání :wink:
Tak si to pěkně užijte a hlavně šťastnou cestu 8)
HYUNDAI TUCSON 1.6 T-GDI 4WD White Polar Best of Czech 2018
HYUNDAI ACCENT 1.6i CVVT Elegance Extreme Blue
koupeno 11-2008 věnováno synovi na dojetí
dk13
*
Příspěvky: 15
Registrován: 16 zář 2007, 13:17
Bydliště: Bratislava

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od dk13 »

...včera sme sa vrátili z Talianska...2200 km, absolutne v pohode...4 dospelé osoby + 320 litr. airbox na streche = 5,5 /100 km, celková priemerná rýchlosť vrátane cesty v rámci SR, 77 km/h...auto sa absolutne nestratilo na dialnici medzi baworákmi a ďalšími.... ak by som nemal airbox tak tie hodnoty by boli predpokladam ešte zásadne lepšie...
Hyundai Accent, 1,5 CRDi, Black Ebony, orig. radio, 1/2009
Uživatelský avatar
jarik65
***
Příspěvky: 795
Registrován: 10 říj 2008, 09:44
Bydliště: Bohumín

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od jarik65 »

Nějaký foto by nebylo :?:
HYUNDAI TUCSON 1.6 T-GDI 4WD White Polar Best of Czech 2018
HYUNDAI ACCENT 1.6i CVVT Elegance Extreme Blue
koupeno 11-2008 věnováno synovi na dojetí
Uživatelský avatar
Jíra T.
*
Příspěvky: 30
Registrován: 28 úno 2008, 18:43
Bydliště: Praha 7

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Jíra T. »

ZdeněkSvoboda píše:Tak jedeme v sobotu ráno ve 2:00
Tak doufám, že to nejhorší přejedeme v noci a přes den už jenom dálnice v Chorvatsku...uvidímě, díky za přání :wink:
Ahoj všem.

Včera večer jsme se vrátili z Černý Hory (Boka Kotorská, Dobrota - předměstí Kotoru).
Celkem ujeto 3 147 km, cesta z Prahy do Dobroty 1 357 km.
Zážitků plno, skvělá dovolená.
Jel jsem přes Znojmo a Vídeň, Slovinskem průjezd mimo dálnice (tam od Grazu přes Mureck, Lenart a Ptuj; zpátky přes Ptuj, Lenart, Gornu Radgonu a Feldbach na dálnici A2). Slovinci asi zapláčou, cesty mimo dálnici byly dost frekventovaný, tolik Euro za vignettu jim nechtěj dávat ani Němci ani Rakušáci.
Jeli jsme to nadvakrát s přespáním v hotelu v Josipdolu (sjezd z A1 Ogulin)
Accentík obstál na jedničku výdrží i rychlostí, bez klimy bych to ale neustál já, umřel bych za volantem na vedro.

Jsem moc zvědavej, co bude psát Zdenda, jak to projel k moři.
To, co jsem viděl včera na chorvatskejch dálnicích a hranicích ve směru k moři, to byl úděs.
Na hranicích ze Slovinska kolona snad 10 km. To samý na obou vstupních mýtnicích na dálnice v Chorvatsku. A samotná dálnice na Zagreb a dál ucpaná, popojíždějící, stojící.

Nevím, co všechno sem tak nahonem psát, tak se kdyžtak ptejte.
Můžu dát odpověď sem nebo mailem.

Jíra
Accent 1,4i MT Dynamic, Ebony Black / Beige, 03.2008
Uživatelský avatar
jarik65
***
Příspěvky: 795
Registrován: 10 říj 2008, 09:44
Bydliště: Bohumín

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od jarik65 »

Tak tě vítám doma 8) hlavně,že ste dorazili v pořádku a zdraví,jo a až se trochu rozkoukáš :roll: tak sem šoupni nějaké foto určitě jich máš vagón :lol:
HYUNDAI TUCSON 1.6 T-GDI 4WD White Polar Best of Czech 2018
HYUNDAI ACCENT 1.6i CVVT Elegance Extreme Blue
koupeno 11-2008 věnováno synovi na dojetí
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od adam221 »

dk13 píše:...včera sme sa vrátili z Talianska...2200 km, absolutne v pohode...4 dospelé osoby + 320 litr. airbox na streche = 5,5 /100 km, celková priemerná rýchlosť vrátane cesty v rámci SR, 77 km/h...auto sa absolutne nestratilo na dialnici medzi baworákmi a ďalšími.... ak by som nemal airbox tak tie hodnoty by boli predpokladam ešte zásadne lepšie...
Spotreba celkom fajn... Ja co som bol, som mal o par deci menej... To bude ten box.. Akou rychlostou si jazdil na dialniciach s tym boxom?
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Hardcam »

Jira T.: ja si koupil slovinskou tydenni za 15E a vyuzil jsem ji doslova na maximum, v Sentilju jsem byl ve 23:25, takze mi zbyvalo 35 minut platnosti:) a zkratil jsem si tim dovolenou o jednu noc v hotelu. Nicmene dalnice tam jsou od toho, aby po nich turisti (a nejen oni ) jezdili a tech 30 EUR za mesicni je vzhledem k jejimu dalsimu moznymu prodeji docela malo. Pred rokem jeste meli pulrocni za 35EUR a to bylo teda jiny kafe.

Se Zdenkem Svobodou jsem se musel nekde minout, protoze ja byl ve 2 rano nekde ve Vidni.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Jíra T.
*
Příspěvky: 30
Registrován: 28 úno 2008, 18:43
Bydliště: Praha 7

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Jíra T. »

Já bych musel dát těch 30 Eur, protože jsem se vracel až 11. den, a to se mi fakt zdá za těch pár kilometrů dálnice zbytečně moc.
Po těch jejich okreskách je to docela fajn cesta a člověk i něco vidí.
Oni Chorvati vlastně vybírají taky nehorázný sumy za mýto (ve srovnání s cenou naší roční známky, například), ale ta jejich dálnice je perfektní a je vidět, že jí ženou usilovně pořád dál směrem k Černý Hoře. Takže jim to člověk rád dá.
No a za těch 30 Euro, který jsem nedal Slovincům, máš v ČH na trhu skoro 4 litry skvělý rakije.
Takže jsem radši Slovincům připíjel na zdraví, než abych je kazil penězma :D
Accent 1,4i MT Dynamic, Ebony Black / Beige, 03.2008
Uživatelský avatar
Jíra T.
*
Příspěvky: 30
Registrován: 28 úno 2008, 18:43
Bydliště: Praha 7

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Jíra T. »

Pár fotek z Dobroty ...
Přílohy
Siestu jsem držel stejně jako místní
Siestu jsem držel stejně jako místní
Siesta v Dobrotě.jpg (218.67 KiB) Zobrazeno 969 x
Do vody se mu nechtělo
Do vody se mu nechtělo
Accentík v Dobrotě.jpg (214.01 KiB) Zobrazeno 968 x
Náš domeček
Náš domeček
Náš domeček v Dobrotě.jpg (242.17 KiB) Zobrazeno 966 x
Accent 1,4i MT Dynamic, Ebony Black / Beige, 03.2008
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“