hyundai starex r.v.99 2.5 59 kw

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
racek
Příspěvky: 1
Registrován: 08 srp 2009, 17:43

hyundai starex r.v.99 2.5 59 kw

Příspěvek od racek »

zdravím vás všechny. mám problém s diferenciálem na mém starexu.hučel a třískal.koupil jsem na šrotáku jiný .když jsem se podíval do toho nového tak jsem tam viděl mimo ozubené kola pružiny uprostřed.uvnitř mého původního tyto pružiny nejsou.nechal jsem ten koupený namontovat a hučí ještě víc a při rozjezdu vibruje kardan tak že tam ten diferenciál nepatří.prosím poraďte kdo repasuje tyto diferenciály nebo jak to mám dát do kupy.rozteč mezi šrouby je 22cm
Reklama
 

zlatak
**
Příspěvky: 126
Registrován: 06 pro 2008, 23:48

Re: hyundai starex r.v.99 2.5 59 kw

Příspěvek od zlatak »

ahoj,

mám 98 r.v. a vypadá to, že mám v zadu diferenciál s omezenou svorností - počítám, že to jsou vlastně ty pružiny, i
když jsem si to představoval s kotoučovýma lamelama - abych řekl pravdu, ještě jsem to neměl možnost rozdělat. pošlu
ti fotku spodku diferáku /napiš mi e-mailovou adresu/ teda počítám, že se k tomu dostanu zítra nebo v týdnu snad...
prosím Tě, kdybys měl možnost se podívat pod auto, tak na víku zadního diferáku za kardanem zespodu je vyražená
nějaká značka - já tam mám tuším 8_2. možná je to převodovej poměr.
odkud si? někde kousek od hradce králové je autoservis Donát, už se tam chystám docela dlouho, ale nějak se tam nemůžu dostat a nejsou peníze na takový investice.

Problém je, že korejci ve svým vývoji experimentovali a neuvěřitelně rychle měnili díly a vnitřky. někdy to lze najít podle vin
karoserie, ale nejsem si jistej, jestli je to v katalogu dohledatelný.

prosím, pokud to není nadlidský úkol, pošli mi fotky toho diferáku co jste vyndali a pokud to půjde, tak i nějakou fotku diferenciálu.
Odpovědět

Zpět na „H1 Van / Bus / Truck“