Hyundai coupe ke koupě

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: COUPE NEBO NE?

Příspěvek od Yurii »

No k tý barvě :) Znáš pojem "Britská závodní zeleň"? Legendární tmavě zelená (skoro až do černa) kterou byly stříkaný Jaguáry a velká část nejaguářích ostrovních sporťáků ;) Koukni na google a dej si vyhledat "british racing green" kde zjistíš že to je hojně používanej oficiální pojem 8) :)
Shodou okolností ta metla co maj Copesa jí skoro odpovídá ;) Jinak ta vybledlá žlutá se mi líbí jaxviňa ;)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: COUPE NEBO NE?

Příspěvek od black_sheep »

yurii: konecne nekdo kdo jen neplaca a vi co rika :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: COUPE NEBO NE?

Příspěvek od pepan »

hlavně měj na mysli to,že auto nad 135000 km má už své mouchy ,takže se může cena po koupi zvednout o 20000,-....a hlavně z autobazarů....tam ti nic neřeknou a pak se ti něco vysere a ve smlouvě máš napsano,že najsou záruky na skryté závady a podobně
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: COUPE NEBO NE?

Příspěvek od black_sheep »

135.000 neni vubec zadny problem.. :mrgreen: kilometry ty auta tolik nekazi, vsak ani stari samotny, jako kombinace roky a kilometry a vsecko je hlavne o zachazeni... :) a co si budeme povidat coupecka uz jsou taky pekne stary a mivaj hodne za sebou, stary sportovnejsi auta se blbe shanej v dobrym stavu....
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
drtic_hlav
Příspěvky: 6
Registrován: 21 srp 2009, 22:46

Re: COUPE NEBO NE?

Příspěvek od drtic_hlav »

to blacksheep: No jestli mas cestu kolem, tak se na nej mrkni ;-) Diky moc !!
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: COUPE NEBO NE?

Příspěvek od pepan »

no podle mě 10starý a 135000 najeto je trošku blbost,ale budiž...ale stejně už to má svoje odjety a dalších 100000km bude spousta investicí...mluvím z bohatých zkušeností...at je to :hyu: nebo to či ono
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: COUPE NEBO NE?

Příspěvek od pepan »

podtrženo sečteno- starý auto,mladá baba=drbačka na celej život :mrgreen:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: COUPE NEBO NE?

Příspěvek od Hardcam »

Britska zelena je mi velmi znama barva, pac ji ma pomalu kazdej Jaguar XJ6 a kupodivu ji casto vidim na Land Roverech....ja jim to neberu, je to jejich narodni zvyk. Ono vybrat Coupe ve svetly barve bude asi dost problem, delala se snad jenom stribrna, zluta a az tady na clubu jsem poprve videl bilou...nekde uprostred palety je cervena...a pak ty tmavy. O citronkovy barve jsem byl ochonej uvazovat jednou v zivote a to nad Coupe Cadamuro...jenze to se prodalo driv, nez jsem udelal maturitu a tak vymena za Lantru nebyla mozna...a jsem za to rad. Stejne to bylo po Olahovcich.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: COUPE NEBO NE?

Příspěvek od black_sheep »

pepan píše:no podle mě 10starý a 135000 najeto je trošku blbost,ale budiž...ale stejně už to má svoje odjety a dalších 100000km bude spousta investicí...mluvím z bohatých zkušeností...at je to :hyu: nebo to či ono
to je vec jina, 13500km za rok, to je hodne malo. ja jsem coupe teda kupoval se 120.000 kdyz mu bylo 10 let taky, takze to vychazi jeste brutalnejc... nejak extra jsem na tech km nebaziroval a nechtel jsem tomu moc verit, ale ted po vic jak 50.000km co jsem na tom najel tomu verim ze ty km jsou skutecny. servisku mam a hromadu faktur co se kdy delalo v nemecku.. jo neni to 100% ale je to vic nez mozny..... :lol: takze proc by to zeleny ted nemohlo mit 164.000? myslim ze uplne v pohode, je to malo jety auto.... ale nechci mluvit ted dokud jsem to nevidel :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: COUPE NEBO NE?

Příspěvek od pepan »

ale jo ale s 135000 za 10let :-k no to je jedno...zaleží na stavu a hlavně předchozích majitelech
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: COUPE NEBO NE?

Příspěvek od black_sheep »

no je to svinsky malo, ale rikam ja koupil coupeso se 120.000 km kdyz to bylo 10ti lety a ty km vypadaj skutecne doted. nicmene by mi to ted uz stejne nikdo neveril a ma to pres 170, a stejne porad pohodicka.. kdyby to bylo stoceny tak uz bych to ted poznal urcite :mrgreen: akorat na lantre uz nepoznam jestli nema nahodou jeste vic jak 230 :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: COUPE NEBO NE?

Příspěvek od DEDe »

mozny to je vsak jen v praci znam hromadu lidi co s autem jedou maximalne treba za tejden dom o prazdninach nejaka dovca a tak a to clovek vic jak 13 tis za rok proste nenajede takovych lidi je dost. U nas v praci v brne teda vic lidi jezdi mhd nez autem tak pochubuju ze najedou tolik z 90 procent se do 20 tis rocne vejdou podle me. Pak mas treba ze nekdo odjede do zahranici tu v praci je par lidi pul roku v tahu tak auto stoji doma nebo mas aut vic a jezdis s jinym a tak nebo jak rasty to rok predelavas a nejezdis ;)

Proste to neni typ sluzebnich aut typu fabie co nalita 70 tis rocne jen to hvizdne ja bych tem kilakum i veril kdyz ten stav tomu odpovida .
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: COUPE NEBO NE?

Příspěvek od pepan »

no to zaléží teda na bydlišti teda :?: :lol:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: COUPE NEBO NE?

Příspěvek od DEDe »

pepan píše:no to zaléží teda na bydlišti teda :?: :lol:
no teda nevim ale galloper "BRNENSKE DELO" tu taky jeden teda parkuje se podivam kolik ma najeto teda :mrgreen:
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

Re: COUPE NEBO NE?

Příspěvek od shotik »

jako ja treba najel letos cca 6tisic:) minulej rok asi 12tisic :) a predminulej 15tisic. pokud je nekdo jako ja co jezdi po praze mhd nbeo po svym meste tak nevidim problem u 10 let staryho auta klidne tech 120-150tisic . samo ze to je svetla vyjimka :)
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“