zkušenosti s opravama koroze (u Hujera)? shrnuti 1.prispevek

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
bocardo
Příspěvky: 7
Registrován: 12 črc 2009, 18:29

Re: zkušenosti s opravama koroze (u Hujera)? prekvapeni str 5.

Příspěvek od bocardo »

Ac me tu nikdo nema rad coz se nedivim potom co sem tu vyvadel.a black taky nekolikrat sme se chytli.ale taky me udivujete vy vsichni ze ani jeden z vas se nepostavi na jeho stranu pritom vse mluvi pro nej.predlozil fotky a ta cena na pul roku to ho oskubali jako svina.ale bohuzel nema nikde dovolani,tak ocekaval aspon moralni podporu tady od vas cehoz se nedockal,asi se vsichni bojite Hujera.nebo se do toho nechcete plest.ale podle vseho BLACK ma pravdu predlozil dukazy,no a ted me ukamenujte!!!
HYUNDAI
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: zkušenosti s opravama koroze (u Hujera)? prekvapeni str 5.

Příspěvek od Hardcam »

Bocardo: Black vi, kdo je na jeho strane. Netreba to dal rozvadet. - cena vs. odvedena prace pro me mluvi jasne.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
bocardo
Příspěvky: 7
Registrován: 12 črc 2009, 18:29

Re: zkušenosti s opravama koroze (u Hujera)? prekvapeni str 5.

Příspěvek od bocardo »

Hardcam píše:Bocardo: Black vi, kdo je na jeho strane. Netreba to dal rozvadet. - cena vs. odvedena prace pro me mluvi jasne.
OK je my to jasny
HYUNDAI
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti s opravama koroze (u Hujera)? prekvapeni str 5.

Příspěvek od rade622 »

Bocardo a proč by se měl kdokoliv stavět na nějakou stranu. Uděláme tady čáru a tu stojí ti a tady zase tito? Nejsi na hlavu?Já o tom nevím nic co by za nehet vešlo, s Hujerem jsem mluvil zkraje týdne, to to ještě tento příspěvek nebyl a on kluk jasnozřivá mi přesně popsal jak to bude vypadat a jak ho kdo včetně ochotných pomocníků bude tady pomlouvat. Měl pravdu z více než 90 procent. Zatím se splnilo vše, co mi řekl. Snažil jsem se to tak trochu uklidnit, ale je to zbytečné. Můj názor je - nikdo z nás neví, co si domluvili. Nikdo nemůže být soudce a pokud se chceme stavit na strany barikády a vzájemně se napadat, pak bohužel já po zkušenostech které mám s Hujerem se hlásím na jeho stranu jako starší průzkumník, Výkonný praporčík a odstřelovač. Takové jsou mé ČVO - 124, 123, 605, 519.
Stejně si myslím, že by se to mělo smazat.Nebo aspoň zamknout.
Ende
Rade622
úprava - a ještě je tam starší balič. Padáků vy samci!
Naposledy upravil(a) rade622 dne 29 srp 2009, 22:03, celkem upraveno 1 x.
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti s opravama koroze (u Hujera)? prekvapeni str 5.

Příspěvek od rade622 »

.
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti s opravama koroze (u Hujera)? prekvapeni str 5.

Příspěvek od pepan »

to sou jatka,to sou jatka...víc k tomu nemám :mrgreen: ´..tady nejsem ani na jedný straně,páč nevím jak to vlastně a je a bylo a číst se mě to nechce
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti s opravama koroze (u Hujera)? prekvapeni str 5.

Příspěvek od Mexican »

mam taku asi trochu blbu otazku (resp viac)

1, preco nebola spisana poziadavka na opravu s konkretnymi bodmi co a v akej cenovej hladine sa bude menit
2, preco nebol vystaveny uctovny doklad (faktura) za odvedenu pracu

ak majitel auta skudlil, ma co si zasluzil (nizsiu cenu bez zaruky, vynechane iste technologicke postupy) ... subjektivne si myslim, ze ide o naivitu a skrblenie majitela coupe.. Hujer to proste urobil tak ako si zakaznik zelal.. a ak nie, zakaznik mu to dokazat nemoze, pretoze tam nebola pisomna objednavka a odhad ceny.. case closed 8)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti s opravama koroze (u Hujera)? prekvapeni str 5.

Příspěvek od rade622 »

Mexikane omlouvám se za svou interperenci včera ale dnes jsi to odhalil až na kost.Vše bylo na domluvě.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: zkušenosti s opravama koroze (u Hujera)? prekvapeni str 5.

Příspěvek od black_sheep »

moje zadani znelo jasne: opravit to at to vydrzi. prece ja nebudu urcovat jak se to bude delat. ja jsem rikal vyvarte to nejak a to se nestalo. z tech fotek zezadu je naprosto jasne videt, jak se situace ma, jak ta prace byla odvedena a taky - jak moc to je schnile na sracky jak hujer tvrdi - na GO karoserie, tedy podbehu, boku, prahu....
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: zkušenosti s opravama koroze (u Hujera)? shrnuti 1.prispevek

Příspěvek od black_sheep »

zda se, ze se v tom vsici ztraci, nedivim se. tak jsem to alespon castecne shrnul do prvniho prispevku. jde uz o regulerni stiznost ja praci konkretniho cloveka - hujera, resp. jeho lidi.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
bocardo
Příspěvky: 7
Registrován: 12 črc 2009, 18:29

Re: zkušenosti s opravama koroze (u Hujera)? prekvapeni str 5.

Příspěvek od bocardo »

rade622 píše:Bocardo a proč by se měl kdokoliv stavět na nějakou stranu. Uděláme tady čáru a tu stojí ti a tady zase tito? Nejsi na hlavu?Já o tom nevím nic co by za nehet vešlo, s Hujerem jsem mluvil zkraje týdne, to to ještě tento příspěvek nebyl a on kluk jasnozřivá mi přesně popsal jak to bude vypadat a jak ho kdo včetně ochotných pomocníků bude tady pomlouvat. Měl pravdu z více než 90 procent. Zatím se splnilo vše, co mi řekl. Snažil jsem se to tak trochu uklidnit, ale je to zbytečné. Můj názor je - nikdo z nás neví, co si domluvili. Nikdo nemůže být soudce a pokud se chceme stavit na strany barikády a vzájemně se napadat, pak bohužel já po zkušenostech které mám s Hujerem se hlásím na jeho stranu jako starší průzkumník, Výkonný praporčík a odstřelovač. Takové jsou mé ČVO - 124, 123, 605, 519.
Stejně si myslím, že by se to mělo smazat.Nebo aspoň zamknout.
Ende
Rade622
úprava - a ještě je tam starší balič. Padáků vy samci!
jasne nikdo nevi co si domluvili ale urcite ne dam ti 12 LITRU TAK ABY MY TO PAR MESICU VYDRZELO
HYUNDAI
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti s opravama koroze (u Hujera)? shrnuti 1.prispevek

Příspěvek od David PLEVA »

Takže se taky podělím o svou zkušenost s opravou zadních lemů a nebylo to u Hujera. Jednalo se tehdy ještě o moji starou Sonatu, servisovanou v autorizovaném servise na Severní Moravě za cca 650 Kč na hodinu bez DPH. A při projednávání opravy zadních lemů mi bylo jasně a zřetelně řečeno, že kvalitní oprava tak, aby to vydrželo by stála tolik, jako další Sonata v bazaru (jediná možnost byla vyměnit všechny chycené díly - cena opravy cca 45 000 Kč) nebo druhá možnost za cca 9000 Kč byla korozi zastavit (ale nikdo nevěděl na jak dlouho), což mi bylo ale vřele nedoporučeno, leč jsem toto upozornění ignoroval. Lemy opraveny v únoru, foto pořízeno v září. Takže je jasné že chyba nebude určitě jenom na straně technika (měl mi to přímo zakázat, ale nezlobím se za to na něho), ale i na mé (neměl jsem se blb do takovéto opravy vůbec pouštět) a proto jsem držel hubu, protože jsem byl několikrát technikem upozorněn na to že výměna pouze části plechů jsou zbytečně vyhozené peníze.

Foto mých zadních lemů:
031 - koroze_lemu_po_oprave.jpg
031 - koroze_lemu_po_oprave.jpg (98.1 KiB) Zobrazeno 1150 x
Těď řeknu čistě můj soukromý názor, takže mě nekamenujte. Nejsme přece tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci. Proto jsem auto hned dal pryč a pořídil jsem si novější. Kontrolu před koupí provedl Hujer, protože jsem z Děhylova, auto bylo v Jesenici u Prahy, tak abych tam nejel zbytečně a co o autě řekl, to taky odpovídalo skutečnosti. Takže mě vlastně oprava lemů přišla na 300 000, ale jsem 100% spokojený majitel nové Sonaty.
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti s opravama koroze (u Hujera)? shrnuti 1.prispevek

Příspěvek od vipe »

U plechařiny jsem taky zastáncem toho názoru, že pokud to má vydržet musí se díl nahradit novým jinak pouze "oprava" může vydržet 2 měsíce, půl roku, rok to nikdo neví. A po výměně by to chtělo celý napustit nějakým sráčem na konzervaci pač v místech kde se to spojuje (svařuje) i nový věci tak to začně kvést nejdřív.
:-k Potíž je v tom že na všechny místa se ani nedostaneš to bys musel auto "zašpuntovat" a nalejt konzervací a potom vypustit a taky to neni 100% záruka.
Pánové je to mezi váma nikdo neví jak to bylo to víte jen vy dva. :-k
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: zkušenosti s opravama koroze (u Hujera)? shrnuti 1.prispevek

Příspěvek od Hujer »

Ac jsem napsal ze nebudu uz reagovat,tak uz fakt naposledy.Tak je pekne ze jsi tam dal tyto fotky,moc dobre to je.Ja tam vydim na jedne znich krasne korozi ktera je rozlezla po tom lemu nebo sem slepej?Take vidim ze jsi to nenechal vystrikat,mam ted dukaz,uz sem zacal doufat ze za nejakou budouci dobu zacnes tvrdit jak si to vystrikal a prepises to,jako to jak prepisujes predni stranku a koroze to na tech jinejch mistech zere dal.Jinak teda ac jsem nechtel tady rozepisovat tak napisu co jse vse delalo a o cem nase ovecka tvrdi ze nic nevi a ze sem ji nic nerek,coz lze on.Jinak podotykam o vsem vedel!Lakujeme za 3500 + dph za dil.Lakovaly se dva + tam byla dalsi male opravy odrenych mist od parkovani atd.Dale si obednal barvu do spreje.Jinak si prosim z te ceny odectete praci za odstrojeni zadniho interieru a zadnich sedacek.To proto kdyby zacalo tam neco uvnitr pri vareni horet tak at se ktomu rychle da dostat a uhasit.To je napriklad kvuli bezpecnosti prace,to vedel a souhlasil stim.Ja mu rek ze to bez toho delat nebudem,souhlasil.A na dale sundani zadniho narazniku a svetel kvuli lakovani.Samozdrejme ze je v tom i zpetna montaz.To jsme to meli delat zdarma? :shock: Takze prosimvas 12000,- jak tvrdi,nestalo jen to zavareni tech der.Jinak to bylo 11 protoze me Bleck dal o litr vic,coz sem pri prepocitavani zjistil vratil,coz tady ani nenapise jaka sem svine ktera ho obrala!A ktera mu nic nerekla o oprave a sla se hned nazrat.Co se delalo jsem mu rek.
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: zkušenosti s opravama koroze (u Hujera)? shrnuti 1.prispevek

Příspěvek od Hujer »

Jinak me Bleku odpovez ted ty a srtrucne na par bodu.
1.Navrhl jsem ti koupe nove plechariny?
2.Odmitl si to nebo si souhlasil?
3.Soulasil si stim ze se tam da cas obycejneho plechu?
4.Soulasil si s cenou?
5.Bylo auto nalakovano tak ze barva sedela a neni poznat rozdil v odstinu?
6.Rekl jsem ti ze to mas zevnitr osetrid hned pripravkem na dutiny?
7.A chtel si to bez dokladu?
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Odpovědět

Zpět na „Pokec“