Problémy pri štarte motora 1.4

Moderátoři: vipe, Moderátoři

CyberSammy
*
Příspěvky: 58
Registrován: 07 dub 2009, 23:05

Re: Problémy pri štarte motora 1.4

Příspěvek od CyberSammy »

Mne tie otacky kolisaju kazde rano. Ked otvorim kapotu, motor sa dost trasie, takto sa urcite rychlejsie vybiju silentbloky. V servise sa problem neprejavil. Dalej okrem toho pocujem medzi 4-5t. otacok take huhlanie(hvizdanie) podobne ako ked sova huka, zhruba taky ton a tiez to pocut pri akceleracii z nizkych ot. do vysokych a potom aj ked padaju otacky naspat. Cele sa mi to prestava pacit.
Hyundai Getz Premium 1.4i 71,3kW Midnight Gray, červený interiér
fólie Llumar, filter KN, ALU Platin P56, pneu Hankook Kinergy eco 185/55 R15
Reklama
 

Uživatelský avatar
matko2005
*
Příspěvky: 65
Registrován: 27 bře 2008, 15:39

Re: Problémy pri štarte motora 1.4

Příspěvek od matko2005 »

Ešte k téme.. dnes mi po eštej jednej "diagnostike" a týždňovom čakaní na dodanie náhr. dielu, vymenili anténu imobilizéra, bolo to hotové za cca 20 minút... tak dúfam, že už bude poslúchať...
Getz Dynamic 1.4i 16V
Obrázek
Uživatelský avatar
alesek.filipek
Příspěvky: 7
Registrován: 23 říj 2009, 00:10

Re: Problémy pri štarte motora 1.4

Příspěvek od alesek.filipek »

CyberSammy píše:Mne tie otacky kolisaju kazde rano. Ked otvorim kapotu, motor sa dost trasie, takto sa urcite rychlejsie vybiju silentbloky. V servise sa problem neprejavil. Dalej okrem toho pocujem medzi 4-5t. otacok take huhlanie(hvizdanie) podobne ako ked sova huka, zhruba taky ton a tiez to pocut pri akceleracii z nizkych ot. do vysokych a potom aj ked padaju otacky naspat. Cele sa mi to prestava pacit.
stejny problem jako ja.kolisani mi neodstranil za dva roky zatim nikdo :-( ale ten problem s tim zvukem pri otackach je problem v rozvodech nebo vodni pumpa.taky mi to delalo,to jedine mi autorizovany servis dokazal opravit
Odpovědět

Zpět na „GETZ“