Ako vypustit zmes do ostrekovaca ?

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako vypustit zmes do ostrekovaca ?

Příspěvek od 89majlo96 »

no asi v tovarni, lebo sak potrebuju vyskusat ci ostrekovace funguju, alebo nie? #-o
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Ako vypustit zmes do ostrekovaca ?

Příspěvek od Hardcam »

Zelena je taky zimni...:) alespon co mi ted reknul pan google.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Chrochnik
*
Příspěvky: 94
Registrován: 01 kvě 2009, 19:56
Bydliště: Ostravsko

Re: Ako vypustit zmes do ostrekovaca ?

Příspěvek od Chrochnik »

Hardcam píše:Zelena je taky zimni...:) alespon co mi ted reknul pan google.
No, nevím, našel jsem i zelenou letní. Zkusím schválně napřed vytáhout jen trošku a hodit to do mražáku. Co jste kluci měli v nových i30 z Nošovic? Taky zelenou?
Hyundai i30 , 1.4 CVVT Comfort + ESP , r.2009
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako vypustit zmes do ostrekovaca ?

Příspěvek od 89majlo96 »

Chrochnik píše:
Hardcam píše:Zelena je taky zimni...:) alespon co mi ted reknul pan google.
No, nevím, našel jsem i zelenou letní. Zkusím schválně napřed vytáhout jen trošku a hodit to do mražáku. Co jste kluci měli v nových i30 z Nošovic? Taky zelenou?
ked ti mam pravdu povedat tak ani sam neviem aku tam mam momentalne... dolezite je to ze nezamrza :)
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7911
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako vypustit zmes do ostrekovaca ?

Příspěvek od Mexican »

89majlo96 píše:
Chrochnik píše:
Hardcam píše:Zelena je taky zimni...:) alespon co mi ted reknul pan google.
No, nevím, našel jsem i zelenou letní. Zkusím schválně napřed vytáhout jen trošku a hodit to do mražáku. Co jste kluci měli v nových i30 z Nošovic? Taky zelenou?
ked ti mam pravdu povedat tak ani sam neviem aku tam mam momentalne... dolezite je to ze nezamrza :)
to ze zamrzla bude nepriejmne.. a zistit to vtedy ked potrebujes aby vsetko fungovalo ako ma aono to nejde je pruser
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Ako vypustit zmes do ostrekovaca ?

Příspěvek od alarm »

Kým to vypustíte, začne mrznúť... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Uživatelský avatar
hopesk
*
Příspěvky: 15
Registrován: 10 zář 2009, 16:20

Re: Ako vypustit zmes do ostrekovaca ?

Příspěvek od hopesk »

Dnes som vytiahol cca 3,2 litra ruzovofialovej tovarenskej zmesi z mojho ani nie dvojmesacneho Bonifaca. Naliat sa mi tam podarilo (doplna) asi 4,4 litra zimnej. Tolko k objemu nadrzky. Zime zdar!
:hyu: i30 - 1,4i CVVT, Start A/C, 09/2009 Shine Red Solid - Bonifac :wink:
pdmb
*
Příspěvky: 29
Registrován: 08 črc 2009, 14:41
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Ako vypustit zmes do ostrekovaca ?

Příspěvek od pdmb »

hopesk píše:Dnes som vytiahol cca 3,2 litra ruzovofialovej tovarenskej zmesi z mojho ani nie dvojmesacneho Bonifaca. Naliat sa mi tam podarilo (doplna) asi 4,4 litra zimnej. Tolko k objemu nadrzky. Zime zdar!
Škoda auto tam dává zimní, protože kupec je často neznámý. Co kdyby auto stalo na firemním parkovišti třeba rok a čekalo na kupce? No a myslím, že to tak dělají všichni. Takže to vytahování směsi bylo zbytečný!
prodáno
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako vypustit zmes do ostrekovaca ?

Příspěvek od 89majlo96 »

89majlo96 píše:
Chrochnik píše:
Hardcam píše:Zelena je taky zimni...:) alespon co mi ted reknul pan google.
No, nevím, našel jsem i zelenou letní. Zkusím schválně napřed vytáhout jen trošku a hodit to do mražáku. Co jste kluci měli v nových i30 z Nošovic? Taky zelenou?
ked ti mam pravdu povedat tak ani sam neviem aku tam mam momentalne... dolezite je to ze nezamrza :)
to ze zamrzla bude nepriejmne.. a zistit to vtedy ked potrebujes aby vsetko fungovalo ako ma aono to nejde je pruser[/quote]
ale ja tam mam taku istu farbu ako minulu zimu, dolieval mi to servis a nic nezamrzlo
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
hopesk
*
Příspěvky: 15
Registrován: 10 zář 2009, 16:20

Re: Ako vypustit zmes do ostrekovaca ?

Příspěvek od hopesk »

pdmb píše:
hopesk píše:Dnes som vytiahol cca 3,2 litra ruzovofialovej tovarenskej zmesi z mojho ani nie dvojmesacneho Bonifaca. Naliat sa mi tam podarilo (doplna) asi 4,4 litra zimnej. Tolko k objemu nadrzky. Zime zdar!
Škoda auto tam dává zimní, protože kupec je často neznámý. Co kdyby auto stalo na firemním parkovišti třeba rok a čekalo na kupce? No a myslím, že to tak dělají všichni. Takže to vytahování směsi bylo zbytečný!
Lenze ja nemam Skoda auto a to ze si ty myslis ze to tak robia vsetci je sice pekne, ale pripadne problemy v zime mi to nepomoze odstranit. Pre 10 minut roboty kludne spanie celu zimu je myslim si dobry pomer, nie? Okrem toho prispevok bol najma k dokresleniu temy ohladom velkosti nadrze, kedze tento udaj som v manuali nikde nenasiel :roll:
:hyu: i30 - 1,4i CVVT, Start A/C, 09/2009 Shine Red Solid - Bonifac :wink:
Uživatelský avatar
Chrochnik
*
Příspěvky: 94
Registrován: 01 kvě 2009, 19:56
Bydliště: Ostravsko

Re: Ako vypustit zmes do ostrekovaca ?

Příspěvek od Chrochnik »

Tak můžu zodpovědně prohlásit, že zelená směs kterou jsem měl v nové i30 byla letní :!: Dal jsem trošku do mrazáku (-18°C) a zmrzla.
Hyundai i30 , 1.4 CVVT Comfort + ESP , r.2009
pdmb
*
Příspěvky: 29
Registrován: 08 črc 2009, 14:41
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Ako vypustit zmes do ostrekovaca ?

Příspěvek od pdmb »

hopesk píše:
pdmb píše:
hopesk píše:Dnes som vytiahol cca 3,2 litra ruzovofialovej tovarenskej zmesi z mojho ani nie dvojmesacneho Bonifaca. Naliat sa mi tam podarilo (doplna) asi 4,4 litra zimnej. Tolko k objemu nadrzky. Zime zdar!
Škoda auto tam dává zimní, protože kupec je často neznámý. Co kdyby auto stalo na firemním parkovišti třeba rok a čekalo na kupce? No a myslím, že to tak dělají všichni. Takže to vytahování směsi bylo zbytečný!
Lenze ja nemam Skoda auto a to ze si ty myslis ze to tak robia vsetci je sice pekne, ale pripadne problemy v zime mi to nepomoze odstranit. Pre 10 minut roboty kludne spanie celu zimu je myslim si dobry pomer, nie? Okrem toho prispevok bol najma k dokresleniu temy ohladom velkosti nadrze, kedze tento udaj som v manuali nikde nenasiel :roll:
Jen jsem napsal svůj názor, mimochodem neměl jsem pravdu (podle příspěvku Chrochnika) :hyu:
prodáno
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako vypustit zmes do ostrekovaca ?

Příspěvek od David PLEVA »

V případě, že mám před zimou plnou nebo skoro plnou nádržku s letní směsí, je můj posup následující: vystříkat trochu kapaliny (cca 0,5l), dolít nemrznoucí směs do -80°C (kupuji v :hyu: ) a potom postupně dolívám směs do -40°C. Tento postup mě doteď nezklamal, nikdy jsem nezamrznul. Ale většinou už od začátku října dolívám zimní směs, abych se těmto lapáliím vyhnul.
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Uživatelský avatar
hopesk
*
Příspěvky: 15
Registrován: 10 zář 2009, 16:20

Re: Ako vypustit zmes do ostrekovaca ?

Příspěvek od hopesk »

pdmb píše:
hopesk píše:
pdmb píše: Lenze ja nemam Skoda auto a to ze si ty myslis ze to tak robia vsetci je sice pekne, ale pripadne problemy v zime mi to nepomoze odstranit. Pre 10 minut roboty kludne spanie celu zimu je myslim si dobry pomer, nie? Okrem toho prispevok bol najma k dokresleniu temy ohladom velkosti nadrze, kedze tento udaj som v manuali nikde nenasiel :roll:
Jen jsem napsal svůj názor, mimochodem neměl jsem pravdu (podle příspěvku Chrochnika) :hyu:
Vydrz zajtrajsieho vecera, potom budu vysledky. Mrazim, potom dam vediet vysledok.

Vysledky: tovarenska ruzovofialova zmes pri -11 °C vyzerala ako zelatina (liala sa sice, ale zhustla), kym modra zimna zmes (do -20) pri tej istej teplote ostala v nezmenenom skupenstve :^o
:hyu: i30 - 1,4i CVVT, Start A/C, 09/2009 Shine Red Solid - Bonifac :wink:
Odpovědět

Zpět na „i30 Ostatní“