intercooler na scoupe

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

lubin1281
**
Příspěvky: 187
Registrován: 02 bře 2006, 18:07
Bydliště: letovice

intercooler na scoupe

Příspěvek od lubin1281 »

prosim vas lidi jeste jsem tady nenasel nikoho kdo by mel scoupe turbo potreboval bych poradit delam mirnej tuning motoru a chtel bych tam dat chladic stlacenyho vzduchu pac kdyz jsem videl fotky tak v korei to berou snad jako samosrejmost tak se ozvete kdyztak na lubin1281@seznam.cz nebo primo do fora dik moc 8) :)
Reklama
 

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

cau cau, no cece co se tyce IC tak ti moc neporadim, prece jen mam atmosferu jako vsici tady na foru! znam uz vic jak 15 majitelu scoupe a NIKDO nema turbo verzi.. :cry: vim ze neco bylo na

www.scoupeperformance.com

http://www.hyundai-forums.com/f32-prune ... -forum.htm
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

jo a nebo se inspirovat na www.cardomain.com tam to taky nekdo ukazoval co tam daval.. :)
lubin1281
**
Příspěvky: 187
Registrován: 02 bře 2006, 18:07
Bydliště: letovice

int

Příspěvek od lubin1281 »

uf doted jsem se drbal intercosem konecne jsem koupil z alfi 2.0 turbo a je to fakt porod potreboval bych sehnat ten predni origos spojler tuningovej jak maji japonci na fotkach pac do toho origosu se neda nic dostat musel jsem vyririznout aji jednu pricku pred chladicem no hotovej zazrak tam neco dostat scoupeckari slozime se a nechame si poslat ty nastavce z japonska black scheep by to urcite zajistil ne?a jsou dost pekny sel bych do toho
lancia kappa 2.0 v5 20v 114kw
vysnene auto hyundai xg 350
Shelby_Nr

Příspěvek od Shelby_Nr »

Cawes, Myslíš tento nadstavec?
Obrázek
To je fakt pekný kusok, hned by som si to dal objednat, ale tu to asi nikto take neobjednava a ked ano tak za veľke peniaze :( , tak rozmyšlam že skusim si take spravit z laminatu - práce jak nasranej ale.....lacnejšie (len dufam, že ked bude hotovy bude sa aspon trochu podobať na ten origoš :twisted:). Ale keby sa dal niekde zohnať za prijateľnu cenu kašlem na laminát. Je to pekny kusok taky decentný nič extrémne 8)
Čo povieš Blacku sheep - dala by sa zistiť cena aj s dovozom (ja sa v tej kórejčine :? moc nevyznám)
Shelby_Nr

Příspěvek od Shelby_Nr »

Sakra, ospravedlňujem sa - moja chyba, stale mi nejde davať priamo do fóra obrázky :(

Obrázek

dúfam, že aspoň tu ho najdete :wink:
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Shelby_Nr píše:Sakra, ospravedlňujem sa - moja chyba, stale mi nejde davať priamo do fóra obrázky :(

Obrázek

dúfam, že aspoň tu ho najdete :wink:
toz to asi proto, ze to neni jpg....
stíví
Příspěvky: 3
Registrován: 14 dub 2006, 05:57

turbo

Příspěvek od stíví »

Ahoj já turbo mám, ale v tomhle ti neporadím, teprve si na coupéčko zvykám, na všechny ty zvuky od motoru atd, někdy ani nevím, kde mám co hledat. Jinak přeju hodně bezproblémových kilometrů.
scoupe GT Turbo
pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pener_jack »

Tenhle naraznik je bomba, do toho bych docela i sel! Mate nejakej odkaz kde se to da sehnat? Pokud by to bylo pod 400dolacu i s dovozem tak bych uvazoval
lubin1281
**
Příspěvky: 187
Registrován: 02 bře 2006, 18:07
Bydliště: letovice

...

Příspěvek od lubin1281 »

jeeee dalsi takovej
shanim ho uz pekne dlouho dokonce jsem zaukoloval tuning firmy aby se ho pokusily sehnat ale stejne kazdej rekl ze to nasli jen na korejskech a japonskech strakach a to v podobe fotky na aute ale kde se to vyrabelo to nikdo nevý takze se leda domluvit a nechat si ho udelat
kdyz by nas bylo hodne tak by to prislo na slusnej peníz :wink: 8)
lancia kappa 2.0 v5 20v 114kw
vysnene auto hyundai xg 350
pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pener_jack »

Ok ja jsem pro, ale ztoho plastu je to lepsi. Ten laminat neni zrovna moc odolny v pripade vysokeho obrubniku...
lubin1281
**
Příspěvky: 187
Registrován: 02 bře 2006, 18:07
Bydliště: letovice

...

Příspěvek od lubin1281 »

tak jo jestli pojedes na sraz na moravu tak se domluvime zjistime od kluku tuningaru nejlevnejsi firmu a bude to v pohode ju? :P
lancia kappa 2.0 v5 20v 114kw
vysnene auto hyundai xg 350
pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pener_jack »

A myslis ze by to vychytaly i v plastu jo_?
Na moravu nevim jestli prijedu, blacksheep ale rikal neco o druhy mimoni..
lubin1281
**
Příspěvky: 187
Registrován: 02 bře 2006, 18:07
Bydliště: letovice

...

Příspěvek od lubin1281 »

ja myslim ze by se dal i ten plast kdyz by byli sikovni
lancia kappa 2.0 v5 20v 114kw
vysnene auto hyundai xg 350
pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pener_jack »

No pokud to nebude stat majland tak do toho jdu! :D
Hyundai scoupe 93 N/A prekopany a ma ted turbo moturek.
Catback Exaust
Denso Iridium Sparks
K&N cold air intake
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“