Vase Lantry/Elantry

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Vase Lantry/Elantry

Příspěvek od Hardcam »

zahyx: moderatore, kdyz citujes prispevek s fotkou, odmaz odkaz na fotku:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Vase Lantry/Elantry

Příspěvek od zahyx »

Hardcam píše:zahyx: moderatore, kdyz citujes prispevek s fotkou, odmaz odkaz na fotku:)
omlouvam se nekdy to skoci s fotkou nekdy ne :)
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Uživatelský avatar
Bofors
**
Příspěvky: 282
Registrován: 05 led 2010, 17:05
Bydliště: Ostravwa

Re: Vase Lantry/Elantry

Příspěvek od Bofors »

Zdravím vespolek, tak jsem se na konci roku 2009 stal majitelem Ely 1,6 GLS ve zlaté metalíze z edice World Cup 02. Auto koupil jako nové táta a když si koupil focuse tak jsem dostal šanci ji udržet v rodině, za což jsem moc rád. :wink: Byl to tehdá takový zajímavý kup, vůbec nebyla v plánu ale nakonc to dopadlo dobře. Dost zvláštní je i samotné vozidlo. Původně bylo vyrobené pro holandsko ale řízením vyšších sil se ocitlo u nás, z čehož plyne, že výbava nebyla kompatibilní s tím co bylo původně objednáno. Co si pamatuju tak tam měla být manuální klima, elektrika v oknech v předu, možná ABS a 2 bagy, to je tak vše ale auto přišlo navíc s ABS EBD, 4 airbagy, loketní opěrka vpředu vzadu, elektrika všech oken a zrdcátek, budíky jsou takový jak má hardcam na avataru, palubní počítač, nevím jestli je základ 6x repro, no každopádně tam toho bylo hodně navíc, asi byli ti korejci v tranzu z toho mistrovství. Oproti Favoritu, ve kterém jsem za rok a půl najel cca 30 000km je to nebe a dudy. Nejenom technickou vyspělostí, výbavou, komfortem a bezpečností ale i základní 1,6 79kW je proti 43kW ve favoritu pila jak sviňa, neskutečná akustická pohoda, kultivovanost a ještě o litr nižší spotřeba mluví za vše. Takže doufám, že s našimi miláčky najezdíme mnoho kilometrů bez problémů a díky za tohle fórum, je tu spousta důležitých informací. =D>
VW Golf VII 1,4 TSI
motozačátky: Hyu Elantra 1,6
Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Vase Lantry/Elantry

Příspěvek od zahyx »

at slouzi :-)
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Vase Lantry/Elantry

Příspěvek od Hardcam »

My uz jsme si psali SZ, takze Te jen ofiko uvitam - ahoj:)

myslel jsem, ze World Cup se prodaval jen v jedine verzi a to v te, co mam ja - tedy kuze, digiklima, integrovana antena a vsechny mely elektrony 15" Platin...tak to me prekvapilo:) jinak oznaceni Worůd Cup jsem sundal hned po koupi, vlastne veskery oznaceni (Hyundai, ELantra, CRDi, World Cup)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Bofors
**
Příspěvky: 282
Registrován: 05 led 2010, 17:05
Bydliště: Ostravwa

Re: Vase Lantry/Elantry

Příspěvek od Bofors »

diky, nálepku world cup ještě myslím na zadním okně mám, nevím jak to korejci míchali ale to už je stejně jedno, hlavní je spolehlivost. Má natočeno 108 000 a já utěšeně přidávám. Nikde nezůstalo stát, jen jednou se dostala voda do elektriky, nevím co to bylo přesně ale pak to trochu blblo ale to uz je taky dobrý 4 roky zpět. Pánové přecejen byste mi mohli s něčím pomoct. Mám takový menší problém s vodou v zavazadelníku, nějakou dobu tam je sucho a pak najednou stojí rezerva ve 2cm vody. Nevíte kudy by tam mohlo téct? Těsnění 5tých dveří vypadá zdravě, spíš si myslím, že to bude někde spodem :-k díky za nápady
VW Golf VII 1,4 TSI
motozačátky: Hyu Elantra 1,6
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Vase Lantry/Elantry

Příspěvek od Hardcam »

Bofors: ja to tam mel jednou taky, ani nevim jak....ze zavadelniku vedouz dva spunty, mozna se to tam dostalo tudy. Sam netusim.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Bofors
**
Příspěvky: 282
Registrován: 05 led 2010, 17:05
Bydliště: Ostravwa

Re: Vase Lantry/Elantry

Příspěvek od Bofors »

ty sem zalepil, že by se přes ně nemělo nic dostat. Až bude teplejc tak pod to vlezu a podívám se- ikdyž prd uvidím :mrgreen:
VW Golf VII 1,4 TSI
motozačátky: Hyu Elantra 1,6
Uživatelský avatar
Bofors
**
Příspěvky: 282
Registrován: 05 led 2010, 17:05
Bydliště: Ostravwa

Re: Vase Lantry/Elantry

Příspěvek od Bofors »

Tak jsem dneska mrknul pod rezervu a sucho- cajk. Nicméně ikdyž je vedena servisní kniha, chtěl jsem se podívat na chladící kapalinu a ta nádobka je tak dokonale zahrabaná kdesi dole a ještě k tomu neprůhledná, že jsem neskontroloval nic :mrgreen: víčko jsem neoddělával ale předpokládám že se jen odšroubuje, no snad příště. Co mě taky překvapilo je že víčko na krytu motoru kterou se leje olej má při utahování takovou tu momentovou řehtačku jako víko nádrže, máte to taky tak? Koukal jsem taky na servisní přístupnost světlometů a teda zlatej favorit :? až prdne žárovka to bude porod.
VW Golf VII 1,4 TSI
motozačátky: Hyu Elantra 1,6
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Vase Lantry/Elantry

Příspěvek od Hardcam »

Bofors: ja mam vicko na chladici kapalinu nahore, momentovou rechtacku jsem mel na vsech autech - je to i na nadrzi, pristupnost svetlometu se mi zda velmi dobra, narozdil od Renaulta Espace, kde jsme menili zarovku pres hodinu :D na vymenu zarovky nemusis svetlo vyndavat, ale chce to trochu zrucnost a ja mam navic tenounky ruce. :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Bofors
**
Příspěvky: 282
Registrován: 05 led 2010, 17:05
Bydliště: Ostravwa

Re: Vase Lantry/Elantry

Příspěvek od Bofors »

njn já jsem po favoritovi na větvi ze všeho :D třeba výměna žárovky vlevo znamená demontáž baterky, nebo to jde i jinak?
VW Golf VII 1,4 TSI
motozačátky: Hyu Elantra 1,6
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Vase Lantry/Elantry

Příspěvek od Hardcam »

To zalezi na rukou. Ja treba nemusim, staci jen sundat ten cerny kryt mezi baterkou a svetlem.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Xfield
**
Příspěvky: 280
Registrován: 02 lis 2007, 13:41

Re: Vase Lantry/Elantry

Příspěvek od Xfield »

Bofors píše:njn já jsem po favoritovi na větvi ze všeho :D třeba výměna žárovky vlevo znamená demontáž baterky, nebo to jde i jinak?
Ta baterka stačí povolit a posunout dozadu .. ale poslední dobou mi připadá mnohem pohodlnější odšroubovat tři šrouby, který drží světlo a vyndat ho. Žárovku mám vyměněnou za pár minut a nemusím se trápit s tím zatraceným drátkem, který ji drží na místě.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Vase Lantry/Elantry

Příspěvek od Hardcam »

Tak to delam nejcasteji, hlavne od doby, co mam xenony. Staci desitka klic, krizovej sroubovak a za chvili je dilo hotovo.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Vase Lantry/Elantry

Příspěvek od Hardcam »

Setkani s Boforsem... :mrgreen:
Přílohy
P2080019a.JPG
P2080019a.JPG (57.43 KiB) Zobrazeno 1734 x
P2080018a.JPG
P2080018a.JPG (63.16 KiB) Zobrazeno 1734 x
P2080017a.JPG
P2080017a.JPG (87.4 KiB) Zobrazeno 1734 x
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „ELANTRA“