ZMĚŘTE VÝŠKU GALLA..DÍKY..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: ZMĚŘTE VÝŠKU GALLA..DÍKY..

Příspěvek od pepan »

ostatně fleši..kolik si z toho dostal na vejšku :?:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Reklama
 

matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: ZMĚŘTE VÝŠKU GALLA..DÍKY..

Příspěvek od matysekul »

Pepane,neřeš to,vždy se najde nějakej takovej ](*,) ](*,)
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
flashdriver
**
Příspěvky: 242
Registrován: 31 črc 2009, 08:10
Kontaktovat uživatele:

Re: ZMĚŘTE VÝŠKU GALLA..DÍKY..

Příspěvek od flashdriver »

56 na prahu
Lejsany
*
Příspěvky: 33
Registrován: 26 led 2010, 14:22

Re: ZMĚŘTE VÝŠKU GALLA..DÍKY..

Příspěvek od Lejsany »

Aha takže +- 25letej smrkán mě bude určovat co smím a nesmím?Veřejně si mužeš povídat co chceš, naštěstí už máme pár let po roce 89. Vítr u nás fouká od severu. Nevím kde je Lihof,takže nejsem schopen určit směr proudění.Ano KECÁŠ a za tím si stojím.Uvedená fotka je pořízena na zimních pneu,které jak píšes jinde máš o 32mm vetší než fotka kde je napsáno 45cm.Takže když to schrnu na nové fotce je cca 440mm od toho tedy ještě odečtu 1/2 z 32mm a výsledek je 424mm a nutno ještě počítat s tím že nová fotka je na sněhu a může být metr položen do vyjeté koleje a tedy zkreslující.Takže v podstatě tam máš maximálně 420mm a tomu už bych tedy věřil.Nicméně jsi tedy sám poskytl důkaz o své lži,takže tě nikde nenapadám ani neosočuji. Možná fotky smažeš ale už jsem se naučil obrázky ukládat, a "stáhnul" jsem si je jako důkaz.
Já napsal že mám 400,ale pokud se na to podívám důkladněji tak tam těch 405 taky naměřím.Takže mám asi unavená péra a ty kroutící tyce na přední napravě.
S tím vyřazovánim 4x4 je to tedy přesně jak píšu,musí se couvnout a to jsi Ty v tom "nesmyslu" co jsi stvořil vůbec nenapsal,jsem rád že mi to původní majitel osvětlil,a také je dobře že jsi sem dal poslal fotku,at to vidí i ostatní že jsi nemluvil pravdu o tom cukání.Dopředu a dozadu.
Jenom mi vysvětli na koho a za co chceš podávat tr.oznámení? Doma má notebok dcera a syn,já jsem ted dostal pc k narozeninám.Všichni jsme připojeni přes jeden kabel,tak jak dokážeš přesně určit kdo to napsal?A kde je nějaká pasáž která by byl žalovatelná?
Radši jsem tedy zavolal synovi abych měl jistotu že nepíšu blbosti jako Ty.Řekl mi že máme všichni stejnou nějaku adresu,takže nepůjde dokázat jestli to psal on,Marie,nebo já.
Jsem už v důchodu,tak mám dost času číst.Začetl jsem se do toho co jsi psal na tom off foru co ted haníš.S odpuštěním tam meleš "h...a" o ničem.Nikde jsem nenašel jedinou radu,ale téma o VE je docela zábavné,maličko jsem do toho dělal a některé Tvé komenty mě tam rozesmáli.A pokud se tě někdo rozumně zeptal, začal jsi kolem sebe kopat jak malé děcko.
Protože jsem pochopil že tady se to asi smaže,není to k tématu,tak to jěšte raději dám na http://www.offroadforum.cz aby si i tam o tobě udělali obrázek jaký jsi mluvka. Přezdívku tam použiváš Joska.
Také téma Internetova "on....je" je velice pěkně napsané,asi už tě tam prokoukli co jsi zač,tak tam raději ani nechodíš aby jsi se dál neztrapnoval,ostudy se svou nevědomostí jsi si tam udělal dost sám.Nevím jak jsem mám dát odkaz na uvedenou stránku.
Až příjde domů někdo kdo to umí doplní to sem.
Myslel jsem že dokážeš poradit,ale jsi jen mluvka který neví vubec nic,a jenom papouškuje to co se dočetl na offforu.
Naštestí se našel někdo jiný kdo mi poslal soukromou správu a poradil co a jak.Od tebe bych se pomoci nedočkal.

Prominte mi tady Vy všichni ostatní že jsem to sem sesmolil,neumím moc psát na pc a trvalo mi to víc jak hodinu než se mi to povedlo napsat.
Kdyby to šlo nemazat a třeba to překopírovat někam kde to nebude vadit byl bych rád.
Ale pokusím se to teda ještě přepsat na offroad,tam se píše že se nemaže,tak to zůstane tam.A syn by sem teda dal ten odkaz na téma o Pepanovi.Vím jsem nováček tedy mé slovo nebude mít takovou váhu jako 8mi hvězdičkového generála Josefa.
Ale věřte že jsem za život poznal dost ne uplně chytrých lidí,kdo si chce udělat úsudek sám najde si příspěvky Josky na offforu a uvidí že nelžu.Je to mluvka který umi jenom řídit traktor a pást ovce.Pro mě tedy bude prostý Pepík z malé vesnice kde dávají lišky dobrou noc,a chlubí se cizím peřím.
Ale jsem rád že bydlím asi 1500km od Josefa a nejsem občanem EU, tady jsi na mě krátký,asi se to nechá nějak najít podle té adresy.

ZÁVĚREM BYCH TĚ TEDY POŽÁDAL ABY JSI MI UKÁZAL CO JE LEŽ A ZA CO MĚ HODLÁŠ ŽALOVAT
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: ZMĚŘTE VÝŠKU GALLA..DÍKY..

Příspěvek od Hardcam »

Pepan ma novyho kamarada :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ZMĚŘTE VÝŠKU GALLA..DÍKY..

Příspěvek od Lukino »

pro některé chlapy je opravdu důležité 2 cm sem nebo tam ...
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: ZMĚŘTE VÝŠKU GALLA..DÍKY..

Příspěvek od pepan »

:lol:
já nemám co dodat.,,,všem je jasný,proč se sem tenhle člověl zaregistroval....dej mě pokoj jo!!!
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: ZMĚŘTE VÝŠKU GALLA..DÍKY..

Příspěvek od pepan »

ještě sem zapoměl doplnit,že mě jedno co sem dáš nebo napíšeš...uplně....pokud mě to nebude urážet a pomlouvat tak mě je to u zadku..pak to budu řešit...je jasný vo co ti de....jseš asi nemocnej nebo já nevím co...potřebuješ pomoct když musíš lidi otravovat zbytečnejma plkama i na internetu..kdybys měl aspon odvahu napsat stejkný nick,který používáš i na offroadu :lol:

no dělej jak chceš..pouze to tady zasíráš a seš mimo téma...všch 5 přísúpěvků se týká více mě než auta..a prosím foto tvého galopera....
prej 424mm :lol: vyjetá kolej :lol: ](*,)
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Lejsany
*
Příspěvky: 33
Registrován: 26 led 2010, 14:22

Re: ZMĚŘTE VÝŠKU GALLA..DÍKY..

Příspěvek od Lejsany »

Ten člověk se registr. proto aby se dozvěděl něco nového.
Ale to mi Ty bohužel nemůžeš poskytnout,protože jsi jen prázdna nádoba a pasáček ovcí.Prostý pobíječ much,Plejboj jakse říka v jednom českém filmu.
Který ke všemu když nemá argumenty vyhrožuje žalobou :roll:
Je mi líto ostatních že to tu přerostlo v osobní napadání,ale já si nezačal.
Jen jsem poukázal na LŽI Josefa o výšce a tím mate nové majitele tohoto offroadu.
Třeba jako mě.
Ano 2cm jsou duležité,třeba jsem taky zmaten tou výškou diferenciálu kterou Josef uvádí jinde,taky to mám o pár cm niže než tu Pepík uvádí a byl jsem s toho zmaten,myslel jsem že mě někdo ošulil a mám tam jinou nápravu.
Ale pochopil jsem že to mám ok,je to jen další J. lež.
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: ZMĚŘTE VÝŠKU GALLA..DÍKY..

Příspěvek od pepan »

nou coment #-o
ještě že moje auto vidělo asi 100 lidí z hyundai clubu a dokonce před majákem sme tohle měřili ach jo....je mě tě líto.....
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Lejsany
*
Příspěvky: 33
Registrován: 26 led 2010, 14:22

Re: ZMĚŘTE VÝŠKU GALLA..DÍKY..

Příspěvek od Lejsany »

pepan píše:ještě sem zapoměl doplnit,že mě jedno co sem dáš nebo napíšeš...uplně....pokud mě to nebude urážet a pomlouvat tak mě je to u zadku..pak to budu řešit...je jasný vo co ti de....jseš asi nemocnej nebo já nevím co...potřebuješ pomoct když musíš lidi otravovat zbytečnejma plkama i na internetu..kdybys měl aspon odvahu napsat stejkný nick,který používáš i na offroadu :lol:

no dělej jak chceš..pouze to tady zasíráš a seš mimo téma...všch 5 přísúpěvků se týká více mě než auta..a prosím foto tvého galopera....
prej 424mm :lol: vyjetá kolej :lol: ](*,)
Nééé tvého auta, tvých lží protože ostatní asi nemají možnost ti oponovat,na mě si krátky,nikdy mě nepotkáš,teda pokud nepojedeš směrem Rusko.
O jaké registraci na offroad foru mluvíš?
Foto bude malinko problém,už jsem zjistil že musim mít digi fotoaparat a tím zatím nedisponuji.
Snad má syn nevím,zeptám se ho.
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: ZMĚŘTE VÝŠKU GALLA..DÍKY..

Příspěvek od pepan »

jo a ještě párkrát mě tady budeš pomlouvat,že lžu a budeš mět na krku -35083. Trestný čin pomluvy
kam je poslat v celku vím....takže přestan mě urážet.....a prosím fotku tvého galopera s přiloženým metrem.....
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: ZMĚŘTE VÝŠKU GALLA..DÍKY..

Příspěvek od pepan »

uf takový dobrý forum tady bylo..... :roll: kácím na tebe... nereaguju...

jo a na to že máš interenet teprve tejden, :roll: seš rychlej :lol:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Lejsany
*
Příspěvky: 33
Registrován: 26 led 2010, 14:22

Re: ZMĚŘTE VÝŠKU GALLA..DÍKY..

Příspěvek od Lejsany »

Kde přesně nemam pravdu v tom že ty nemluviš pravdu?
Opět opakuji,neprokážeš nic kdo to psal,to už jsem si zjistil po Tvém vyhrožováni tre.oz.
A znovu říkám už nežiji v ČR. Obščanství tedy české mám ale nejsem v ČR,na mě nedosáhneš Plejboji
Nepomlouvám Tě,pouze jsem upozornil na to že ti nějak nesedí výšky co píšes,a to jsi potvrdil svojí fotkou,tedy jsi lhal.
Nebo řečeno řečí právníků NEMLUVILS PRAVDU
NEURÁŽÍM.
pepan píše:jo a ještě párkrát mě tady budeš pomlouvat,že lžu a budeš mět na krku -35083. Trestný čin pomluvy
kam je poslat v celku vím....takže přestan mě urážet.....a prosím fotku tvého galopera s přiloženým metrem.....
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: ZMĚŘTE VÝŠKU GALLA..DÍKY..

Příspěvek od Hardcam »

pepane, mel by ses vydat smer Irkutsk... :hyu:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „GALLOPER“