Zkušenost s prodávajícím: petr_rysavy

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s prodávajícím: petr_rysavy

Příspěvek od -JxD- »

to víš že napíšu já, pepane :) situaci tu sleduju, abych vedel kudy se to tady ubírá :)
jinak petrovi venuju dalsi prispevek.
ted jen teda taky nevim, co znamenal ten Longstaruv vykrik do tmy...kazdopadne to moc profesionalne neznelo, s tim souhlasim =)
btw k ty posledni vete...do posilky sice chodim, ale nedelam to kvuli tomu, abych mohl zastrašovat či rovnou mlátit ostatní, ale pro sebe, abych si udržel kondici :) jsem, dalo by se říci, pacifista...pokud k tomu nemám setsakramentskej (nebo jak se to pise :)) duvod, tak se do fyzickyho konfliktu nepoustim, snazim se vse resit na intelektualni urovni lidskych bytosti :)
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Reklama
 

Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s prodávajícím: petr_rysavy

Příspěvek od -JxD- »

Abych se vyjadril k prispevku petra, ktery je zde nejdulezitejsi....
K tomu IC kitu...ja to teda pochopil tak, ze se ty trubky povedou mezi kastli a chladicem, ze se to tam nejak proleze a ne ze budu muset rezat do karoserie, coz mi trochu prijde jako drasticky reseni....
K tomu bloku LS...pravda, ze kdybych si vse hodne nastudoval, tak bych na miste mohl zkontrolovat ten blok, problem ale byl, ze za A sem v ty dobe nevedel, cim se lisej, vedel sem jen jiny pisty, ale ani ty sem nevedel kde jsou jaky, takze bych to stejne tehdy nepoznal...ted uz vim, ze GT je ma nizsi...a za B si mi tusim rikal, ze ten GT blok, za kterej se to pak vymenilo, si pak jeste musel sundavat z jinyho motoru, takze i kdybych na to na miste prisel, tak bych si ten jinej spravnej odvezt nemohl, pac jeste nebyl odstrojenej...nebo tak si mi to aspon rikal...
K tomu podbehu uz se nevyjadruju...jen me na tom nejvic stve, ze sem proste urgoval ze to chci do zimy, at mi ta sul neleze do auta, aby mi dyl vydrzelo.....
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
petr rysavy
***
Příspěvky: 652
Registrován: 19 bře 2007, 11:36
Bydliště: kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s prodávajícím: petr_rysavy

Příspěvek od petr rysavy »

k Pepanovi- je pekne ze se zastvaas toho koho znas a priste vic cti nez pis psal sem u tech argumentu ze jeho jako kupujiciho to nemusi zajimat v tom smeru sme proste zklamal... a pak i k tomu jak si psal kdo napise driv ja napsal naposledy a cekal na reakci JXD... takze se radeji zdrz komentaru, dekuji..
longhvezdicku asi nikdo nepochopi pac ho neznate a bude mi cti ti vymenit ten kliub a ty brzdy:)
momentalne 2 scoupe gt na dily, mam tu vse a pak fiat coupe 140KW zatim...
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s prodávajícím: petr_rysavy

Příspěvek od pepan »

na tom nic nemění,že to trvá vo 19.10 2009 :shock:
to je víc než dost...to se na mě nezlob....
a stára ani chápat nechci
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
petr rysavy
***
Příspěvky: 652
Registrován: 19 bře 2007, 11:36
Bydliště: kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s prodávajícím: petr_rysavy

Příspěvek od petr rysavy »

no vzdyt nic nerikam ze to neco meni nebo ne, kdyby si cetl tak si pochopil ze uznavam svou chybu... :wink:
momentalne 2 scoupe gt na dily, mam tu vse a pak fiat coupe 140KW zatim...
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s prodávajícím: petr_rysavy

Příspěvek od pepan »

já to čet..spíš mě nasral stár....ačkoliv se ě to netýká,jeho přístup je vocasovej
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
petr rysavy
***
Příspěvky: 652
Registrován: 19 bře 2007, 11:36
Bydliště: kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s prodávajícím: petr_rysavy

Příspěvek od petr rysavy »

podle tvejch reakci necetl taky me serou tve reakce a neposeru se kvuli tomu...
momentalne 2 scoupe gt na dily, mam tu vse a pak fiat coupe 140KW zatim...
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s prodávajícím: petr_rysavy

Příspěvek od Yurii »

Kluci kurňa koho zajímaj vaše flejmy... z pozice moderátora bych Vás chtěl požádat abyste sem psali příspěvky věcné a nereagovali zbrkle a vulgárně. Kvůli jednomu nestandardnímu příspěvku tady přibyla stránka komentářů který sou prakticky mimo téma. Občas si tu přijdu jako ve školce. :?

K tématu, s Petrem jsem nikdy neměl problém, všeobecně je blbý ho shánět když je zrovna v práci protože jak známo kvuli tomu má třeba tři dny v kuse vypnutej telefon. Hádal bych že tohle může velkou měrou za váznutí komunikace. Na druhou stranu si nedovedu představit jak by poštou posílal přední podběh je to velku jako kráva a šíleně neskladný... :shock:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
petr rysavy
***
Příspěvky: 652
Registrován: 19 bře 2007, 11:36
Bydliště: kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s prodávajícím: petr_rysavy

Příspěvek od petr rysavy »

jiriku kdyby si videl co vse sem uz posilal:D:D na poste me asi nenavideji:D podbeh je malickost... jinak uz sem ho sehnal tak snad v patek odesilam, at to mame zkrku..
momentalne 2 scoupe gt na dily, mam tu vse a pak fiat coupe 140KW zatim...
petr rysavy
***
Příspěvky: 652
Registrován: 19 bře 2007, 11:36
Bydliště: kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s prodávajícím: petr_rysavy

Příspěvek od petr rysavy »

-JxD- píše:Abych se vyjadril k prispevku petra, ktery je zde nejdulezitejsi....
K tomu IC kitu...ja to teda pochopil tak, ze se ty trubky povedou mezi kastli a chladicem, ze se to tam nejak proleze a ne ze budu muset rezat do karoserie, coz mi trochu prijde jako drasticky reseni....
K tomu bloku LS...pravda, ze kdybych si vse hodne nastudoval, tak bych na miste mohl zkontrolovat ten blok, problem ale byl, ze za A sem v ty dobe nevedel, cim se lisej, vedel sem jen jiny pisty, ale ani ty sem nevedel kde jsou jaky, takze bych to stejne tehdy nepoznal...ted uz vim, ze GT je ma nizsi...a za B si mi tusim rikal, ze ten GT blok, za kterej se to pak vymenilo, si pak jeste musel sundavat z jinyho motoru, takze i kdybych na to na miste prisel, tak bych si ten jinej spravnej odvezt nemohl, pac jeste nebyl odstrojenej...nebo tak si mi to aspon rikal...
K tomu podbehu uz se nevyjadruju...jen me na tom nejvic stve, ze sem proste urgoval ze to chci do zimy, at mi ta sul neleze do auta, aby mi dyl vydrzelo.....
jen k poslednimu odstavci , ze te strasne sere ze podbeh nemas a dnes mi zdelis ze namas nasazenej ani ten druhej, tak te to asi moc nesere.. jinak jak si mi zdeloval ze potrebujes levej tak sme ho hodinu doloval ze zamrzleho a uta a ta otka z dneska je taky leveho takze potrebujes pravej.. takze se to opet protahuje kvuli neci neschopniosti se podivat jakej mam doma hlavne ze si rikal ze potrebujes ridicuv :x :x ale co pak sem ja ten nejhorsi, nevim kdy se dostanu ke klukum na dilnu mam to cca 500km ted budu v praci a vzhledem k pocasi nevim jak se mi podari odhazet to auto.. takze slib ze to bude ted rusim aby si zas neplakal ze sem tady psal ze posilam..
momentalne 2 scoupe gt na dily, mam tu vse a pak fiat coupe 140KW zatim...
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s prodávajícím: petr_rysavy

Příspěvek od -JxD- »

Psal sem ti kdysi do zpravy, ze nevim kterej to je, jeste sem se ti ho tam snazil popsat a rikal sem, ze si jen myslim ze to je levej.
A to s tim ze nemam druhej nasazenej sem ti psal sms, cekal sem az budu mit oba u sebe, protoze sem v prubehu poslednich tri mesicu porad cekal kdy to dorazi, kdyby mi bylo receno rovnou ze si mam pockat do unora, tak bych tam ten jeden nahodil!
No ja k tomu uz nemam slov...
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
petr rysavy
***
Příspěvky: 652
Registrován: 19 bře 2007, 11:36
Bydliště: kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s prodávajícím: petr_rysavy

Příspěvek od petr rysavy »

no kdyz je nekdo neschopnej se podivat jakej ten podbeh vlastne ma doma tak to je opravdu tezke taky nemam slov..
momentalne 2 scoupe gt na dily, mam tu vse a pak fiat coupe 140KW zatim...
Uživatelský avatar
Rave
***
Příspěvky: 687
Registrován: 06 srp 2008, 14:28
Bydliště: Vyškov CZ / Birmingham UK
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s prodávajícím: petr_rysavy

Příspěvek od Rave »

komedie
aj em Miris.Aj em madrfakr mekanik
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s prodávajícím: petr_rysavy

Příspěvek od -JxD- »

:D presne tohle sem ti ted psal ve zprave nad tim, ze sem se ti snazil popsat kterej ten podbeh mam a ze sam sem nevedel jakej presne to je :) (jo, uznavam ze nevim kterej podbeh patri kam, nikdy sem to predtim nezkoumal)

asi to nema cenu porad rozebirat, takze si zas dalsi mesic pockam....
PS: nechtel bych, aby se tady z toho stala flame-war jako pred nejakou dobou u jinyho topicu, takze sem bych psal jen nejakej dalsi postup a pokud k tomu neco bude petre, tak sms nebo mail?
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
Pikolik
***
Příspěvky: 543
Registrován: 12 led 2008, 13:56
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s prodávajícím: petr_rysavy

Příspěvek od Pikolik »

Takze bohuzel se musim pridat k tomuto tematu ...

Petr prodava scoupe gt
Pokecal jsem s nim pres icq, abych se dozvedel jak na tom scoupe je.. V inzeratu je, ze krasny lak, uplne bez koroze, nakonec mi teda napsal ze je jednom lem trochu shnilej ( s tim jsem stejne pocital,pac kundaje na to hold trpi...) jeste jako dalsi rikal, ze trochu zere olej....
Takze domluvil jsem se na tom, ze se na to prijedu mrknout..
Domluvil jsem se na 16:15 s tim, ze jsem bohuzel prijel 16:35... Byl tam se mnou asi tak 5 minut max. s tim, ze pospicha, tak at se rychle ptam co by mezajimalo.. ( pritom psal na icq, ze ma od 11 az do vecera cas ), takze me to celkem namichnulo...:(
Auto nepripravil a bylo cele zapadane od snehu, i kdyz mi tvrdil, kdyz jsme psali, ze ho pripravi... ZA 5 minut teda odfrcel a zustal tam misto neho aspon jeho bracha.. Auto jsme teda tak nejak odhzeli..
Puvodne rikal, ze celo neni ohnute, ze to odnesl pouze naraznik.. Pri osobni domluve, uz mi to rekl ze to ohnute je,ale oprava je jednoducha... pak to slo raz na raz...
Radsi to ted shrnu do par bodu, abych se moc tady nerozepisoval ..

trocha rzi na jednom lemu vs. kus lemu chybelo cca 2x5cm
celo v poradku vs. celo ohnute
kapota v poradku vs. ohnutej zamek, cela nejak do boku
odnesl to vpredu pouze naraznik vs. predek hnuty, levy predek celkem dost zvednuty
plechy v poradku vs. levy a pravy blatnik v haji.. dokonce prave dvere v rohu ohnute...
motor v poradku vs. motor je jinej z novejsi verze ( nebo nejaka cast ,uz presne nevim co )
vsechno ostatni v poradku vs. na pravych dverich upadnuty plast ( sice byl v kufru,ale puvodne o tom nebyla rec ); motor byl nahore pekne ocisteny,ale zespoda pekne od oleje.. ; motoru ani po zahrati nespadly otacky pod 1500 ... atd.. uz me to nebavi vypisovat..

jinak abych nebyl porad negativni, tak rikal, ze mi naraznik i ty plechove casti da k tomu autu, abych to mohl opravit..

Takze nakonec jsem to nevzal, akorad jsem byl nasranej, protoze jsem si bral z prace kvuli tomu volno a taky jsem tam musel jet.... bohuzel jsem nedal na to co se tady o nem psalo driv a vyzkousel jsme si na to na vlastni kuzi...

Takze tohle byl pro mne prvni ( nastesti nedokonceny ) obchod s petrem a jsem rozhodnutej, ze uz nikdy vice..
Nepisu to abych ho nejak pomluvil,ale proste nemam rad, kdyz s nekym obchoduju, aby neco zatajoval nebo nejak ochcaval...
Pri prodeji a nakupu jednam narovinu a totez ocekavam od druheho ..
Hyudai coupe 97' 2.0 -102 kW - My darling

Hyundai Scoupe GT 95' 1.5 - 85kW - Sold
Škoda Favorit 92' 1.3 - 43 kW - Sold
Audi 100 89' 2.3-100 kW - Dead
Odpovědět

Zpět na „Pokec“