Poškrábané čelní sklo

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Poškrábané čelní sklo

Příspěvek od Farrael »

Ahoj lidičky. Poslední den v únoru jsem si koupil Hyundai Accent X-3 r.v. 98 od uživatele tady na foru. Ten stříbrný co tu byl v inzerci.
Jsem s ním zcela spokojen, bohužel mi nějaký pardon za ten výraz hajzl poškrábal čelní sklo klíčem. Mám na něm teď v prostředku vyrytou jedničku cca 20+cm na délku a pak dvě menší asi 7cm v pravo na straně spolujezdce. Je to tence - nehluboko. Bohužel na STK řekli po telefonu, že to bude vadit a bude to chtít opravit.
V autosklo servisu mi řekli - byl to první tak ještě budu volat. Že za tenhle model s pruhem modro-zeleným nahoře chtějí i s prací devět tisíc - (auto stálo 30tis.) tedy přímá neuměra. A za rozleštění je prý normální cena 1tis za 1cm - těch cm je hodně, tedy je to víc jak za sklo.
Tak se ptám jestli někdo neví jak to rozleštit jinak. Či kde sehnat na tenhle model levnější sklo. Neboť tak bohatý opravdu nejsem, abych dal jen za sklo devítku. - Prakticky jsem ještě student. Sklo potřebuju vyměnit, protože autu končí technická v dubnu bohužel.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Reklama
 

detvanecmiso
*
Příspěvky: 13
Registrován: 22 čer 2009, 13:42

Re: Poškrábané čelní sklo

Příspěvek od detvanecmiso »

zdravím, no trošku som pokukal na googli a našiel som toto, je to oveľa lacnejšie ako v tom servise čo si písal. http://www.autosklo-servis.sk/e-shop/hy ... ent-94-00/

sklo okolo 70 eur, montáž 30, lepiaca sada 20 eur, čiže podľa mňa maximálne 150 eur aj s dovozom
detvanecmiso
*
Příspěvky: 13
Registrován: 22 čer 2009, 13:42

Re: Poškrábané čelní sklo

Příspěvek od detvanecmiso »

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Poškrábané čelní sklo

Příspěvek od Hardcam »

Poskrabany sklo mam na Getzovi taky, hned jak bude hezky, vrhnu se na to - celkove pres metr (5 skrabancu po 20cm). Nerad bych za to daval majlant, takze zatim zkusim osvedcene metody jako je treba Displex (100Kc) a kdyz to s nim nepujde, zkusim koupit tekute sklo, cca 600Kc. Budu si to delat sam, jednoducha prace kolem aut me bavi.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Poškrábané čelní sklo

Příspěvek od Farrael »

Hardcam píše:Poskrabany sklo mam na Getzovi taky, hned jak bude hezky, vrhnu se na to - celkove pres metr (5 skrabancu po 20cm). Nerad bych za to daval majlant, takze zatim zkusim osvedcene metody jako je treba Displex (100Kc) a kdyz to s nim nepujde, zkusim koupit tekute sklo, cca 600Kc. Budu si to delat sam, jednoducha prace kolem aut me bavi.
Děkuji za rady. A opravdu to tím Displexem jde? Co jsem četl, tak prý je to na plexi.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
R.e.d.m.a.n.
**
Příspěvky: 480
Registrován: 20 úno 2009, 16:07
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Poškrábané čelní sklo

Příspěvek od R.e.d.m.a.n. »

ja sem objednaal sklo od jednoho chlapka na aukru za 2200 Kc , ale ma i levnejsi ja si bral s tim hornim pruhem proti slunci myslim , ze bez toho se dostanes i pod 2 tisice + postovny nak kilko , prislo do tejdne bez problemu.
aura666@seznam.cz to je jeho email , na tom aukru uz to nema jo a s prace me vyde na 1500 takze to neni takhrozny
/-/Yundai Accent 1997 , třídvéřko , 1.3i 12 ventil , tmavě červený , uz to valim přes 205 000
Uživatelský avatar
vaisman
**
Příspěvky: 121
Registrován: 25 dub 2007, 16:10
Bydliště: Brno-Lišeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Poškrábané čelní sklo

Příspěvek od vaisman »

Farrael píše:Ahoj lidičky. Poslední den v únoru jsem si koupil Hyundai Accent X-3 r.v. 98 od uživatele tady na foru. Ten stříbrný co tu byl v inzerci.
Jsem s ním zcela spokojen, bohužel mi nějaký pardon za ten výraz hajzl poškrábal čelní sklo klíčem. Mám na něm teď v prostředku vyrytou jedničku cca 20+cm na délku a pak dvě menší asi 7cm v pravo na straně spolujezdce. Je to tence - nehluboko. Bohužel na STK řekli po telefonu, že to bude vadit a bude to chtít opravit.
V autosklo servisu mi řekli - byl to první tak ještě budu volat. Že za tenhle model s pruhem modro-zeleným nahoře chtějí i s prací devět tisíc - (auto stálo 30tis.) tedy přímá neuměra. A za rozleštění je prý normální cena 1tis za 1cm - těch cm je hodně, tedy je to víc jak za sklo.
Tak se ptám jestli někdo neví jak to rozleštit jinak. Či kde sehnat na tenhle model levnější sklo. Neboť tak bohatý opravdu nejsem, abych dal jen za sklo devítku. - Prakticky jsem ještě student. Sklo potřebuju vyměnit, protože autu končí technická v dubnu bohužel.
Nevím odkud jsi ,ale já jsem z brna,a sehnal sem kompletní výměnu skla hyundai accent 98,za 4100kč bez papíru.s papírem by to bylo o cca 500kč dražší
Jednalo se o tonované okno s modrým pruhem,a taky baused což je ta guma kolem okna,mě ji musel dát novou jelikož byla vadná jinak by to bylo ještě levnější,
pokud by jsi chtěl kontakt tak mi napiš přes SZ
Mám Hyundai Accent 1,3 pr.ev.2000
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“