trak som dnes zrusim svoje coupe.....

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

dano203
*
Příspěvky: 69
Registrován: 12 zář 2009, 17:03
Bydliště: Kolonica
Kontaktovat uživatele:

Re: trak som dnes zrusim svoje coupe.....

Příspěvek od dano203 »

inac ako su na tom coupecka vsetky su prehnite ci to len to moje je take jakej je ..ja mam zhnite lemy na total a chitene prave dvere ale to je len uplne pociatocne stadium a aj stresne okno je chitene a ten co mi ho opravoval hovoril ze je zhnite aj odspodu tak neviem
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: trak som dnes zrusim svoje coupe.....

Příspěvek od black_sheep »

u coupecek hnijou zadni lemy... jinak OK pokud to neni bouracka.. ale ty lemy reznou fakt osklive.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
hyndui
**
Příspěvky: 129
Registrován: 17 črc 2007, 00:45
Bydliště: TRENČÍN

Re: trak som dnes zrusim svoje coupe.....

Příspěvek od hyndui »

začína byť tento problem rozšírený medzi nami ja to mám tiež ale sú to len malé bublinky zo spodu toho lemu ked sa to rozšíri tak to budem riešiť tak ako som to robil na accente a čo viem od noveho majitela tak sa to zatial neobjavuje už je tomu 2 roky čo som to robil nerezal som celý blatník ale iba som nahradzoval lem z antikorového plechu a zváral COčkom ale s drátom na antikor spodok som presrekol bodym to je niečo ako tekutá smola
http://www.olejshop.sk/antikorozna-ochr ... 1kg-cerna/
2002-2003 renault 21. nevada 2.0 20V
2003-2005 renault 9. 1.5 8V 2xkarbur
2005-2010 hyundai accent 1.5 12V
2007- hyundai coupe 2.0 16V
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: trak som dnes zrusim svoje coupe.....

Příspěvek od black_sheep »

hyndui: jj videl jsem uz hodnekrat ze se to da udelat dobre. bohuzel, zatim mi to nikdy nevyslo a po par mesicich zase bublinky... :-(

nejlepsi praci jsem si udelal sam, s kyblem kitu na facku a drzi to uz rok a pul...
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
dano203
*
Příspěvky: 69
Registrován: 12 zář 2009, 17:03
Bydliště: Kolonica
Kontaktovat uživatele:

Re: trak som dnes zrusim svoje coupe.....

Příspěvek od dano203 »

rozmyslam ci sa mi do toho mojho oplati investovat alebo nie
Uživatelský avatar
Dr Meduza
****
Příspěvky: 1105
Registrován: 14 kvě 2008, 08:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: trak som dnes zrusim svoje coupe.....

Příspěvek od Dr Meduza »

hyndui píše:začína byť tento problem rozšírený medzi nami ja to mám tiež ale sú to len malé bublinky zo spodu toho lemu ked sa to rozšíri tak to budem riešiť tak ako som to robil na accente a čo viem od noveho majitela tak sa to zatial neobjavuje už je tomu 2 roky čo som to robil nerezal som celý blatník ale iba som nahradzoval lem z antikorového plechu a zváral COčkom ale s drátom na antikor spodok som presrekol bodym to je niečo ako tekutá smola
http://www.olejshop.sk/antikorozna-ochr ... 1kg-cerna/
to je dobrej napad s tim antikorem
drat si pouzil klasickej a plyn Argon, nebo trubickovej, pripadne naky pajeni ?
a jak se to spojilo s tim puvodnim plechem v tom svaru ?
Coupe 2.0 LPG rv 96 barva Fialova -> rosekano -> uz je zase skoro opraveno
Opel Omega B 2.0 Combi LPG - luxusni kara, ma sedacky Recaro :D
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: trak som dnes zrusim svoje coupe.....

Příspěvek od black_sheep »

no, ja mam v coupe 180.000 (vcetne porizovacky) takze to do nej dam... navic je to trosku srdecni zalezitost uz :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
dano203
*
Příspěvky: 69
Registrován: 12 zář 2009, 17:03
Bydliště: Kolonica
Kontaktovat uživatele:

Re: trak som dnes zrusim svoje coupe.....

Příspěvek od dano203 »

no ja mam v coupe 2500€ v ratane kupy a opravi po havarii a mam 18 a som student :roll: neviem ci chcem donho dat este viac tych penazi zas nemam az tak moc....ale zase to auto sa mi velmi paci vyzorobo aj motoricky to nieje zle.....tak este uvidim jak to dopadne v lete s robotou
Uživatelský avatar
hyndui
**
Příspěvky: 129
Registrován: 17 črc 2007, 00:45
Bydliště: TRENČÍN

Re: trak som dnes zrusim svoje coupe.....

Příspěvek od hyndui »

Dr Meduza :
chcel som argonom ale nejak sa mi nedarilo bez prepálenia 0.5mm plechu. Varil som to obyčajnou zváračkou COčkom to je drát o hrúbke myslím že 0.8mm navinutý na kotúč samozrejme na nerez a zároveň ako sa varí tak fúka na to CO plyn oxid uhličity dá sa použiť aj hasiaci prístroj to je to isté zloženie ide iba o zváranú atmosféru v ktorej sa to varí a spojenie je rovnaké ako keby sa varila ocel o ocel skrátka plech o plech a je to podla mňa lepšie ako argónom teda pre mňa a vypadá to že sa to prehrieva menej. Ten antikorový plech som kúpil za pár šupov myslím že za jedny cigarety v železiarstve kde to spracuvavajú majú tam chvalabohu aj dlhé nožnice a falcovačku tou mi spravili ten ohyb dovnútra
toto je ona čo mám http://www.alfin-trading.sk/telwin/4-5
Naposledy upravil(a) hyndui dne 18 bře 2010, 17:59, celkem upraveno 2 x.
2002-2003 renault 21. nevada 2.0 20V
2003-2005 renault 9. 1.5 8V 2xkarbur
2005-2010 hyundai accent 1.5 12V
2007- hyundai coupe 2.0 16V
Uživatelský avatar
hyndui
**
Příspěvky: 129
Registrován: 17 črc 2007, 00:45
Bydliště: TRENČÍN

Re: trak som dnes zrusim svoje coupe.....

Příspěvek od hyndui »

black_sheep :
ja to robím tak že to totálne vybrúsim do čistučkého kovu nesmie tam ostať absolutne žiadna hrdza ani bodka 1mm a použijem základný náter hammerite a majú slušnú škálu odtieňov a na tom sakra záleží :wink:
http://www.hammerite.com/sk/products/p1.html
potom ten kit ako si písal to je na nezaplatenie vec a potom zas tento základný náter a už dokončenie vrchná farba pokial ide o metalízu tak bezfarebný lak ja používam značku glasurit zatial sa vždy trafili do odtieňa [-o< a dobre kryje a podklad je dôležitý lebo ak bude bledší ako koncová farba tak aj to bude celé potom bledšie, a ak tmavší tak tmavšie veď vieš
2002-2003 renault 21. nevada 2.0 20V
2003-2005 renault 9. 1.5 8V 2xkarbur
2005-2010 hyundai accent 1.5 12V
2007- hyundai coupe 2.0 16V
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: trak som dnes zrusim svoje coupe.....

Příspěvek od black_sheep »

takze na tmave zelenou lantru bys dal tmave zeleny jo? :-) je to trosku prastena barva na auto, mi prijde.. ale je fakt ze moji orezlou puvodni napravnici na coupe jsem tim natrel loni (zespoda je to fuk) a fakt to drzi fest dobre!
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Dr Meduza
****
Příspěvky: 1105
Registrován: 14 kvě 2008, 08:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: trak som dnes zrusim svoje coupe.....

Příspěvek od Dr Meduza »

takze drat nerezovej a nevis presne jakej ?
a pouzil si na to cisty CO2 jako atmosferu jo
no tak to asi taky zkusim, s cistym CO2 co to udela, ale tam je to stejne jenom kosmeticka zalezotost vlastne
Coupe 2.0 LPG rv 96 barva Fialova -> rosekano -> uz je zase skoro opraveno
Opel Omega B 2.0 Combi LPG - luxusni kara, ma sedacky Recaro :D
Uživatelský avatar
hyndui
**
Příspěvky: 129
Registrován: 17 črc 2007, 00:45
Bydliště: TRENČÍN

Re: trak som dnes zrusim svoje coupe.....

Příspěvek od hyndui »

Dr Meduza píše:takze drat nerezovej a nevis presne jakej ?
a pouzil si na to cisty CO2 jako atmosferu jo
no tak to asi taky zkusim, s cistym CO2 co to udela, ale tam je to stejne jenom kosmeticka zalezotost vlastne
tak tak asi kozmetická ale mám taký pocit že to viacej chladí,takže sa to tak neprehreje, toho drátu moc na výber nieje ale myslím že tento to bol http://www.zvaracky-zvaranie.sk/zvaraci ... n-475.html
Naposledy upravil(a) hyndui dne 19 bře 2010, 19:04, celkem upraveno 1 x.
2002-2003 renault 21. nevada 2.0 20V
2003-2005 renault 9. 1.5 8V 2xkarbur
2005-2010 hyundai accent 1.5 12V
2007- hyundai coupe 2.0 16V
Uživatelský avatar
hyndui
**
Příspěvky: 129
Registrován: 17 črc 2007, 00:45
Bydliště: TRENČÍN

Re: trak som dnes zrusim svoje coupe.....

Příspěvek od hyndui »

black_sheep píše:takze na tmave zelenou lantru bys dal tmave zeleny jo? :-) je to trosku prastena barva na auto, mi prijde.. ale je fakt ze moji orezlou puvodni napravnici na coupe jsem tim natrel loni (zespoda je to fuk) a fakt to drzi fest dobre!
možno sa smeješ ale podklad je dôležitý a na tmavozelenú by som dával v pomere koncovej farby zelenú s čiernou do tmavosti koncovej farby pretože kit si teda ja osobne ešte prestriekavam aj pod aj naň pretože kit je to čo pije vodu a kde je voda tam je žial hrdza
2002-2003 renault 21. nevada 2.0 20V
2003-2005 renault 9. 1.5 8V 2xkarbur
2005-2010 hyundai accent 1.5 12V
2007- hyundai coupe 2.0 16V
dolezz
**
Příspěvky: 138
Registrován: 15 zář 2009, 16:57

Re: trak som dnes zrusim svoje coupe.....

Příspěvek od dolezz »

ja som za pol roka co mam moje kupe do nho uz dal asi 1000 euri, ratm aj olej ... atd. ma 150 000km a ani bodku hrdze, akurat na zadnom narazniku sa mi zacali robit take malicke bodky, som myslel ze to je od stromov, ale bol som sa chlapikom co cisti auta skusal to dat dolu, troska islo a potom mi povedal ze je to zle streknute, ze to asi niekto striakl vonku.
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“