Potřebuji několik rad předtím, než koupím Coupe

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Uživatelský avatar
M@C
Příspěvky: 8
Registrován: 04 úno 2010, 23:05

Re: Potřebuji několik rad předtím, než koupím Coupe

Příspěvek od M@C »

Hardcam píše:Ja jsem platil si to nechaval delat od kamarada v Hyundai servisu, bez dokladu za 1200Kc. Jeste bych na tvem miste nechal vymenit i vodni pumpu. Se vsim by ses do te sedmicky mohl vejit. nbech zkontrolovat i ostatni remeny.
Diky za info.
Vodni pumpa je samozrejmost :wink:
Reklama
 

Míla001
*
Příspěvky: 95
Registrován: 18 říj 2007, 00:04
Bydliště: Roudnice n.Labem

Re: Potřebuji několik rad předtím, než koupím Coupe

Příspěvek od Míla001 »

Já mám ve 2.0 vyhřívané sedačky a fungujou bez problému (kožené sedačky).
Coupe 2003,černá metla
Uživatelský avatar
M@C
Příspěvky: 8
Registrován: 04 úno 2010, 23:05

Re: Potřebuji několik rad předtím, než koupím Coupe

Příspěvek od M@C »

Míla001 píše:Já mám ve 2.0 vyhřívané sedačky a fungujou bez problému (kožené sedačky).
To je presne kombinace jakou bych chtel, kozene a vyhrivane. Kozene bez vyhrivani bych nebral v zadnem pripade. V zime je docela neprijemne sedet na te studene kuzi.
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Potřebuji několik rad předtím, než koupím Coupe

Příspěvek od DEDe »

jojo potvrzuji ze v zime je to studeny jak sviň ale s vzhrivanim jen chvilenku :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
dolezz
**
Příspěvky: 138
Registrován: 15 zář 2009, 16:57

Re: Potřebuji několik rad předtím, než koupím Coupe

Příspěvek od dolezz »

si tam kupis za 10euri taky vyhrievany potah a mas to vybavene, daju sa dat aj dva cez rozdvojku do autozapalovaca
Uživatelský avatar
goli4
*
Příspěvky: 46
Registrován: 02 lis 2009, 09:55
Bydliště: Bratislava

Re: Potřebuji několik rad předtím, než koupím Coupe

Příspěvek od goli4 »

Ahojte všeci, čital som si vaše komenty a zaujalo ma toto .............. este jedna taka vec coupecka 2.0 nemaju medzi dverami a blatnikom taku penovu ci latkovu vypln vola sa to fender insulator zabranuje to prenikaniu hluku z motora a zvonka prenikaniu do kabiny ale 2,7 to maju
Nie som moc technicky typ, mám dvojliter a neviem či to tam mám alebo nie......ako to zistim a kde by sa to dalo kupit. :D este mam jednu otazočku uz som to tu niekde čital ale neviem to najst, ta prerabka prednych svetlometov/ zlte blinkre + vymena bočnych žltych za čire a do tretice zadne červene na narazniku za čire......keby niekto hodil aj niaky link kde to zohnat dik
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Potřebuji několik rad předtím, než koupím Coupe

Příspěvek od laxo18 »

ak chces tak ja mam doma este jednu sadu ja som si to najprv kupil v hyundai a dal som za to 1000sk myslel som ze mi to dojde take penove ako mavaju 2.7 V6 od vyroby ale to sa uz potom neda kupit v takom materiale v tom penovom ci akom dojde ti presne vytvarovany polistyren kupoval som to este aj z USA ci nahodou nebudu mat ten penovy a aj tak mi dosiel polistyren ak by si chcel tak sa na nejakej smiesnej sume mozme dohodnut mne to stoji zbytocne doma v spajzi.
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
goli4
*
Příspěvky: 46
Registrován: 02 lis 2009, 09:55
Bydliště: Bratislava

Re: Potřebuji několik rad předtím, než koupím Coupe

Příspěvek od goli4 »

SZ




laxo18 píše:ak chces tak ja mam doma este jednu sadu ja som si to najprv kupil v hyundai a dal som za to 1000sk myslel som ze mi to dojde take penove ako mavaju 2.7 V6 od vyroby ale to sa uz potom neda kupit v takom materiale v tom penovom ci akom dojde ti presne vytvarovany polistyren kupoval som to este aj z USA ci nahodou nebudu mat ten penovy a aj tak mi dosiel polistyren ak by si chcel tak sa na nejakej smiesnej sume mozme dohodnut mne to stoji zbytocne doma v spajzi.
noir_chat
*
Příspěvky: 14
Registrován: 15 kvě 2009, 14:12
Bydliště: Praha / Roudnice nad Labem / Cheb

Re: Potřebuji několik rad předtím, než koupím Coupe

Příspěvek od noir_chat »

Ahoj ;o),

v květnu před rokem jsem založil tohle vlákno s tím, že uvažuji o Coupé 2G, a teď v únoru jsem si ho konečně pořídil. Vybíral jsem skoro rok :o). Není složité koupit levné Coupé, ale většina z nich je ze zahraničí, bez servisní knížky a s nejistým počtem předchozích majitelů. Sehnal jsem Coupé z roku 2004 po prvním majiteli, který ho servisoval v originálním servisu v Nových Butovicích v Praze. V servisní knížce chyběly dva záznamy, a to kontrola v 75000 km a v 90000 km, přičemž ta poslední je docela důležitá kvůli výměně rozvodů. Vydupal jsem si proto slevu 10000 CZK, protože původní majitel nebyl schopný doložit, jestli byly rozvody měněné. Ani žádný štítek jsem ve voze nenašel. I když rozvodový řemen vypadal jako nový, nebyl zúžený a dala se z něj číst všechna čísla, dal jsem si ho vyměnit od mechanika z Hyundaie, co to udělal jako melouch a dal mi i razítko do servisky :o).
Podezřelé bylo to, že poslední servisní kontrola byla provedena ve 105000 km v prosinci roku 2008 a já ho kupoval s najetými 105000 v únoru 2010. Asi každýho by napadlo, že si to autobazar prostě stočil, ale já po tom autě tak toužil, že jsem důvěřoval tomu, že od prosince 2008 ve voze nikdo nejezdil.
Hned jsem si vyměnil olej, sehnal originální nářadí do kufru, namontoval světla pro denní svícení do spoileru a přelakoval zmrveně nalakované oděrky na zadním nárazníku.
Jezdí se mi parádně po městě i na dlouhé vzdálenosti, holky se otáčej, řízení je pohodlné a přesné, motor má hladký chod :o). Všichni to znáte :o)).
Jestli by na to měl někdo náladu, chtěl bych udělat takovej malej sraz v Praze nebo někde v Ústeckým kraji, protože bych rád pokecal o tom, jak se co mění, a okoukal, co si kdo vyměnil :o). Takže kdyžtak dejte vědět tady v tématu.
Hyundai Coupé 2.0 (2004)
Volkswagen Polo 1.2 HTP (2004)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Potřebuji několik rad předtím, než koupím Coupe

Příspěvek od Hardcam »

Gratuluju Ti k auticku, cekat rok na vysneny auto bych asi nevydrzel, mas pevnou vuli. S temi kilometry si nutne nemusis delat obavu. Moje predchozi auto (Elantra( stala rok a pul pod pristreskem, protoze ji za ty prachy niukdo nechtel. Kdo by daval 200 tisic, kdyz v tu dobu staly uz nejakych 135tKc. Ale jako jedina mela kuzi a to jsem si proste musel priplatit...:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Potřebuji několik rad předtím, než koupím Coupe

Příspěvek od laxo18 »

No ja som sice zo slovenska ale teraz dlhsiu dobu som v cechach v Ledviciach na stavbe tak ak sa najde chvilka tak mozme pokecat o aute co ako a tak :-)
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“