Scoupe - Ještě pár dotazů než si ho pořídím :-)

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Udělám dobře když si jako první auto pořídím Scoupe?

Lepší auto pro mladýho kluka nehledej
14
88%
Vůbec, zkus radši hledat jinde
2
13%
 
Celkem hlasů: 16

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Kamarad z Prahy ma 99ku a tvrdi, ze 220 koni, ale ma to, co rikas ty - 1.8 Turbo 132kW...ma to z Nemecka a udajne pred cipem...vubec bych to nechtel, je to drahej sunt...pamatuju si, kdyz TTcka museli naklusat do servisu kvuli airbagum a brzdam.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Mno ne ze by moje papiry byly uplne mokry ale precejenom zadnej zkusenej jezdec nejsem odhaduju ze mam na konte teprve takovy 4000km a to vetsinou s Fabii Sedan 14 16V coz neni zrovna auto po kterym bych touzil ale vzhledem k tomu ze ta kara ani neni nase moc si vybirat nebudu.
Na druhou stranu si myslim ze mne tata naucil jezdit docela dobre a setrne, nevim jsetli se pjenom predvadej ale oproti spoluzakum nemusim porad palit gumy a trochu u toho rizeni i premejslim :lol:
Jinak GTcko to bezpodminecne bejt nemusi jenom mne laka tahle jak uz tu nekolikrat zaznelo "REKETA" cim vic koniku, tim lip (jak pro koho) ale kdo by nechtel mit pod kapotou takovy pekny stado... :lol:
Jestli bude ted nekde sraz Scoupe zkusim se urcite prijet podivat a zjistit toho co nejvic, hodne se bojim toho ze se nam auto bude zdat v pohode a za par tejdnu se zacne sypat protoze jsme nepoznali evidentni vady dejme tomu treba zvuk Turba a podobne :?
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Je to sice možná dost naivní dotaz ale přesto se zeptám protože jsem o tom tady nenašel ani zmínku: Nemá někdo z vás na Scoupe Servisní nebo provozní manuál v el. podobě?
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

hmaservice.com :) detaily hledej tady na foru v technicky sekci myslim :wink:
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Díky oveškoo! Přesně tohle jsem hledal :D

Díky tomu manuálu jsem zjistil následující: existují verze s airbagem od roku 1991-1995 (ale jakto že o tom nikdo z vás neví nebo o tom nenapsal) je možný že tím že to je poněkud univerzalizovaný pro víc aut tam scoupe zapomněli smazat ale schválně si to zkuste najít a určitě se pár dalších hoditelnejch věcí ještě najde. Jdu zase hledat :-)
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Yurii píše:Díky oveškoo! Přesně tohle jsem hledal :D

Díky tomu manuálu jsem zjistil následující: existují verze s airbagem od roku 1991-1995 (ale jakto že o tom nikdo z vás neví nebo o tom nenapsal) je možný že tím že to je poněkud univerzalizovaný pro víc aut tam scoupe zapomněli smazat ale schválně si to zkuste najít a určitě se pár dalších hoditelnejch věcí ještě najde. Jdu zase hledat :-)
Ale víme ,si zas moc nefandi!!! :lol: :lol:
Víme o těhlech Scupátkách víc než dost a Blacksheep je pořádnej fanda Scupátka!! :wink:
Jinak literatury na Scoupe mám víc než dost,ale vzhledem chováním některých jedinců veřejně je už neposkytuji!! 8)
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ivan píše:
Yurii píše:Díky oveškoo! Přesně tohle jsem hledal :D

Díky tomu manuálu jsem zjistil následující: existují verze s airbagem od roku 1991-1995 (ale jakto že o tom nikdo z vás neví nebo o tom nenapsal) je možný že tím že to je poněkud univerzalizovaný pro víc aut tam scoupe zapomněli smazat ale schválně si to zkuste najít a určitě se pár dalších hoditelnejch věcí ještě najde. Jdu zase hledat :-)
Ale víme ,si zas moc nefandi!!! :lol: :lol:
Víme o těhlech Scupátkách víc než dost a Blacksheep je pořádnej fanda Scupátka!! :wink:
Jinak literatury na Scoupe mám víc než dost,ale vzhledem chováním některých jedinců veřejně je už neposkytuji!! 8)
ivanku, muj e-mail znas vid? :lol: :wink: samozrejme by to nebylo zadarmo :P
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re:

Příspěvek od black_sheep »

black_sheep píše: Doporucuju se vykaslat na turbinu, ne ze by byla spatna, ale sance ze sezenes opravdu dobry turbo je v cesku hodne miziva, radeji bys musel koukat po nemecku! lidi se k tomu neumej chovat a po patnacti letech je turbo vetsinou v haji a kdyz ma pred smrti tak casto konci v bazarech protoze oprava pak vyjde na moc penez a jeste navic se na to turbina blbe shani.. vic by ti o tom popovidal lubin co ma zkusenosti s turbacem ale ja se rozhodnul pro LS, alespon jezdim to trosku pomaleji a neriskuju tolik, zere mi to min a mensi sance ze budu platit za opravy.. :wink: ale vsecko ma svy vyhody a nevyhody, ze? :)

doporucuju si projet LSko a uvidis sam no, kdyztak turbo kazdopadne vybirat velice opatrne, ale kdyz zase dobre koupis tak nebudes litovat pac je to fak raketa! :)

yurii, vytahl jsem stary tema z googlu pri hledani cehosi, tak jsem ho z nostalgie precetl.. co tomu rikas po letech? nemel jsem pravdu s tim LSem? :lol: akorat ted uz mi GT jako raketa neprijde, ikdyz.. jede to no.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Scoupe - Ještě pár dotazů než si ho pořídím :-)

Příspěvek od Yurii »

Husty :) To sem byl este ucho :lol: 8)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: Tak teda...

Příspěvek od Kull »

romikx píše: 2. zamky podle me nic moc,, ale Scoupe stejne nikdo neukradne ani nevykrade protoze je to defacto Soc. car :-)
Tak po mém případu zde někde popsaném a Yuriiho loňské říjnové eskapádě dostalo tohle tvrzení docela nafrak, ne? :D A to je už tři roky staré.... Prostě, chmatákům není svaté nic...
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“