Oprava promáčklin plechových dílů

Laku, koroze, výměna dílů karoserie.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
ipreferqwerty
*
Příspěvky: 27
Registrován: 16 bře 2009, 18:28
Bydliště: Olomouc

Re: Promackle dvere

Příspěvek od ipreferqwerty »

Tak jsem volal na karosar.cz (zatim mi nikdo ze tri firem neodpovedel na email :-k ) a jak se podiva na ty fotky tak mi da vedet. Rikal ze oprava na pockani by nebyla problem ale to jeste nevidel tu moji ryhu 8-[ Tak snad to neni zas takova hruza aby to neslo tou metodou opravit.
Premyslel jsem proc tu neni nikdo na Morave kdo by se specializoval na tento druh opravy. Alespon na Internetu neni zadna zminka a co jsem se ptal tak nikdo taky nevi. Pritom si myslim ze by se to tu uchytilo protoze v takovem Brne co si tak vsimam je to docela bezne mit na aute nejakej ten dulek....
Hyundai i30 CZ, Comfort 1.4 CVVT
Reklama
 

caution
Příspěvky: 1
Registrován: 17 kvě 2009, 11:49
Bydliště: Brno

Re: Promackle dvere

Příspěvek od caution »

možná by tvůj problém vyřešil /Vytahování a vyrovnávání promáčklých karoserií (auta po kroupách, promáčklý blatník, dveře, střecha, ... Luboš Richtárik (Klobásova 54,62500 Brno) tel. 547215040/. Snad ti to pomůže.
jarko85
*
Příspěvky: 76
Registrován: 16 kvě 2008, 00:22
Bydliště: Dolný Kubín-Slovensko

Re: Oprava promáčklin plechových dílů

Příspěvek od jarko85 »

Tak a mámm prvú preliačeninu, a navyše sa mi zdá, že mi ju urobili v servise počas garančky ale dokážte im to :( Objednal som si ten pops-a dent z aukra. Vyzerá to schopne, to profi náradie je v podstate založené na tomto princípe , len či bude účinné aj toto, neviem. Máte s tým niekto skúsenosti? http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=a9qr61C54uY
Hyundai i30, 1,4, 80,2KW, Červená,
Suzuki SJ 413 (Samurai), 50 KW, Zelený
Fiat 850 Sport Coupé, 38 KW, Žltý
www.autickar.eu
Uživatelský avatar
Laxius
**
Příspěvky: 420
Registrován: 04 led 2009, 17:51
Bydliště: Rovinka, SK

Re: Oprava promáčklin plechových dílů

Příspěvek od Laxius »

Hmm, videl som to video aj ten zaazrak prvy krat, ale ak by som mal prieliaceninu ja, urcite by to za pokus stalo.
Hyundai Elantra, 1.6i Premium, 94kW, Marina Blue (2016)
Hyundai i30cw, 1.6CVVT Style, 92kW, Continental Silver (2009)
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Oprava promáčklin plechových dílů

Příspěvek od matysekul »

Máš pocit,že kdyby to bylo tak účinné,jako profi smart fix,že by to prodávali na Aukru za pár kaček.To už si k tomu můžeš rovnou objednat tablety na úspory benzínu ](*,)
Vřele nedoporučuji.Narušíš strukturu promáčkliny,změníš napětí v plechu a už to třeba nemusí jít kloudně srovnat.Něco podobného mi zkoušel jeden takový začínající na starém autě a moc se mu to nepovedlo.A to měl daleko lepší nářadí,než tyhle Aukro přísavky.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
belkov
*
Příspěvky: 58
Registrován: 30 bře 2009, 10:01

Re: Oprava promáčklin plechových dílů

Příspěvek od belkov »

Pops dent ani náhodou.Naletěl jsem ,koupil ho a nenarovnáš s tím vůbec nic.Možná kdyby auto bylo z Alobalu.Vyhozené peníze.
jarko85
*
Příspěvky: 76
Registrován: 16 kvě 2008, 00:22
Bydliště: Dolný Kubín-Slovensko

Re: Oprava promáčklin plechových dílů

Příspěvek od jarko85 »

Keby bolo kde tak si to nechám opraviť u profesionála, ak tu niekto vie o niekom z okolia Žiliny alebo Banskej Bystrice tak mi dajte vedieť, ale široko ďaleko to tu nikto nerobí aspoň o tom neviem...človeka aby šlak trafil, vždy parkujem na vzdialených miestach kde nestoja žiadne autá a napriek tomu sa nájde nejaký idiot čo nedáva pozor...ach :oops:
Hyundai i30, 1,4, 80,2KW, Červená,
Suzuki SJ 413 (Samurai), 50 KW, Zelený
Fiat 850 Sport Coupé, 38 KW, Žltý
www.autickar.eu
Uživatelský avatar
Pavel M
***
Příspěvky: 508
Registrován: 15 srp 2005, 21:29
Bydliště: Praha

Re: Oprava promáčklin plechových dílů

Příspěvek od Pavel M »

Jelikož doma je momentálně 5 aut tak občas nějaké utrpí promáčklinku bez poškození laku.Již několik let asi tak 6-5 jezdím za panem Coufalem t.j.www.karosar.cz kousek za Mnichovo Hradíště.Je to kluk okolo 30 let,ale ohromně trpělivý a hodně šikovný.Vždy mě pomohl a každý kdo to viděl před a po tak něvěřil.Toho človíčka mohu jenom doporučit a to na 1000%.Telefon je 777812311 možná když mu řeknete ,že voláte od pana Malého co jezdí k němu s Santa fe,Touranem a naposledy s dcerou Fabií tak i cena bude o dost slušnější a pan Coufal ke své 100% uspěšnosti přidá ještě dalších 100%. :lol: :lol: :lol:
Hyundai Santa Fe CRDi 2.0 VGTr.v.2005-2008,Hyundai Santa Fe Elegance 2,2 r.v.2008-2013-Subaru xv 2013-
Uživatelský avatar
zello
**
Příspěvky: 279
Registrován: 15 kvě 2008, 11:22
Bydliště: SR

Re: Oprava promáčklin plechových dílů

Příspěvek od zello »

Jarko 85
Ak mas dojem ze *Ti to urobili na garancke tak do buducna mala rada. chod s prijimacim technikom skontrolovat auto pred odovzdanim na garancku a urob s nim o tom zapis. V slusnych servisoch to robia automaticky.
i30 1.6 Style, Steel Gray
Obrázek
Obrázek

Recenzia i30 http://moje.auto.cz/zello/hyugo-1.html
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Oprava promáčklin plechových dílů

Příspěvek od laufas »

zello píše:Jarko 85
Ak mas dojem ze *Ti to urobili na garancke tak do buducna mala rada. chod s prijimacim technikom skontrolovat auto pred odovzdanim na garancku a urob s nim o tom zapis. V slusnych servisoch to robia automaticky.
no robia, ale nepopisujou tuhle vec. a kdyz si toho treba vsim az doma
i30 1.4 + kn, 12/2007
jan w
*
Příspěvky: 32
Registrován: 08 črc 2009, 11:06
Bydliště: strakonice

Re: Promackle dvere

Příspěvek od jan w »

ipreferqwerty píše:Tak jsem volal na karosar.cz (zatim mi nikdo ze tri firem neodpovedel na email :-k ) a jak se podiva na ty fotky tak mi da vedet. Rikal ze oprava na pockani by nebyla problem ale to jeste nevidel tu moji ryhu 8-[ Tak snad to neni zas takova hruza aby to neslo tou metodou opravit.
Premyslel jsem proc tu neni nikdo na Morave kdo by se specializoval na tento druh opravy. Alespon na Internetu neni zadna zminka a co jsem se ptal tak nikdo taky nevi. Pritom si myslim ze by se to tu uchytilo protoze v takovem Brne co si tak vsimam je to docela bezne mit na aute nejakej ten dulek....
Dobrý den já jsem měl promáčklou haupnu jo je pravda že jsem volal Renowecars asi 5 než jsem je umluvil na nějaký konkrétní termín promáčklina byla velká cca 20x20 ale dělal to 1 člověk asi majitel a měl za hodinu hotovo za 1500 bez papíru.byli tam s ním ještě 3 zřejmě zaměstnanci noo je to machrovina :D/
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Oprava promáčklin plechových dílů

Příspěvek od alarm »

tiež by som potreboval nejaký kontakt v okolí Bratislavy.
Na Accente mám na strechu preliatčinu asi ročnú.Synovi pri návrate z lyžovačky na diaľnici v 120km/h utrhlo snowboard. :shock:
Na veĺké šťastie, bez obetí, auto za ním to schytalo do nárazníka [-o<
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
jarko85
*
Příspěvky: 76
Registrován: 16 kvě 2008, 00:22
Bydliště: Dolný Kubín-Slovensko

Re: Oprava promáčklin plechových dílů

Příspěvek od jarko85 »

alarm píše:tiež by som potreboval nejaký kontakt v okolí Bratislavy.
Na Accente mám na strechu preliatčinu asi ročnú.Synovi pri návrate z lyžovačky na diaľnici v 120km/h utrhlo snowboard. :shock:
Na veĺké šťastie, bez obetí, auto za ním to schytalo do nárazníka [-o<
.

Skús pozrieť toto, v Bratislave je toho dosť na rozdiel od severu :(
http://www.autodent.sk/index.php?option ... &Itemid=46
Hyundai i30, 1,4, 80,2KW, Červená,
Suzuki SJ 413 (Samurai), 50 KW, Zelený
Fiat 850 Sport Coupé, 38 KW, Žltý
www.autickar.eu
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Oprava promáčklin plechových dílů

Příspěvek od alarm »

Vďaka =D> , pozrel som si to , odfotím a pošlem, nech mi to ocenia.
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Uživatelský avatar
jmicro
*
Příspěvky: 17
Registrován: 31 kvě 2009, 14:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Oprava promáčklin plechových dílů

Příspěvek od jmicro »

Tak jsem včera přišel k autu a najednou tohle ! To je neskutečný, že tohle někdo udělá a odjede jakoby nic !! Řeším to přes pojišťovnu (havarijko) a půjde to do servisu.. Nejhorší je, že si to ještě sám zaplatím !! Demence některých lidí nezná mezí !!
( omlouvám se za hrubé vyjadřování, ale koho by to nenaštvalo... )
Přílohy
Neskutečné...
Neskutečné...
DSC02892.JPG (58.57 KiB) Zobrazeno 6023 x
Hyundai i30 Classic 1,4i + A/C, Shine Red
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „i30 Karosérie“