Auto svojvoľne zdochne a nejde naštartovať

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
smogy
*
Příspěvky: 19
Registrován: 21 lis 2008, 19:51

Auto svojvoľne zdochne a nejde naštartovať

Příspěvek od smogy »

Zdravím Vás
Mám taký problém po prejdení cca 15km my auto svojvoľne zdochne a nedá sa vôbec naštartovať. / palivo je dodavané a aj štartér točí /, po počkaní cca 30 min auto v pohode naštartuje ako keby sa nič nedialo. Bol som aj v servise v hyundaii ale na PC my to nevihodilo žiadnu chybu. Za každú radu Ďakujem
Hyundai Acennt GLC 2000 1,5i 66KW
Reklama
 

Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto svojvoľne zdochne a nejde naštartovať

Příspěvek od Farrael »

No viz můj topic mi to dělá podobnou věc. Akorát že to zdechne, když spadnou otáčky a startuje to rychleji. Každopádně když diagnostika nic nevyplivla tak bude holt muset mechanik to prolézt to auto pomalu postupně jedno po druhym a zkoušet no. Jinak u mě to dělá snímač klikové hřídele, ale jestli ti to zdechne při normální jízdě já nevim padesát najednou tak to může bejt něco jinýho. Nakonec to může bejt i blbej kontakt.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
mayq
***
Příspěvky: 923
Registrován: 12 čer 2008, 19:30
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto svojvoľne zdochne a nejde naštartovať

Příspěvek od mayq »

V prvom rade si dajte skontrolovat alebo si premerat cidlo otacok. Vyzera to na tie iste priznaky
Viac vid topic: https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=40&t=13237
Hyundai Accent `96, 1.5i 12V, 5dv. hatchback Marlborough Red

Obrázek
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto svojvoľne zdochne a nejde naštartovať

Příspěvek od Farrael »

Jj tak tak. Mě na servisu tomu řekli snímač klikové hřídele, ale je to prakticky to samé zřejmě :-) No já na ten svůj nový čekám čtrnáct dní :-( No už mám půlku za sebou... Snad přijde dřív [-o<
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“