Hyundai Atos - zvuková signalizace

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
michelinecka
Příspěvky: 3
Registrován: 30 čer 2006, 17:46

Hyundai Atos - zvuková signalizace

Příspěvek od michelinecka »

Dobrý den,
mám starší Hyundai Atos 1.0 a poslední dobou mi po nastartování neustále pípá a auto při jízdě cuká. Je možné,že by to mohlo být opotřebení brzdového obložení. Nemáte někdo uživatelský manuál k tomuto autu v češtině nebo angličtině? Mám ho jen v němčině. Kolik by asi stála oprava této poruchy?

Díky za odpověď.
michelinecka@seznam.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Re: Hyundai Atos - zvuková signalizace

Příspěvek od Hanz »

michelinecka píše:Dobrý den,
mám starší Hyundai Atos 1.0 a poslední dobou mi po nastartování neustále pípá a auto při jízdě cuká. Je možné,že by to mohlo být opotřebení brzdového obložení. Nemáte někdo uživatelský manuál k tomuto autu v češtině nebo angličtině? Mám ho jen v němčině. Kolik by asi stála oprava této poruchy?

Díky za odpověď.
michelinecka@seznam.cz
Ahoj michelinečko, vítám tě mezi hyundajákama :lol: . Trochu nerozumím tvému popisu cuká :? , proto si dovolím položit pár otázek pro upřesnění:
1) Svítí při tom cukání nějaká kontrolka? Jak vypadá...
2) Pípání začne skutečně až po nastartování?
3) Zmiňuješ opotřebení brzdového obložení, nemáš na mysli místo pípání skřípění při brždění?
4) Kdy ti autíčko cuká - při akceleraci, jízdě stejnou rychlostí, při brždění motorem nebo brždění brzdami?
Zkus to cukání trochu více popsat, ten původní popis je pro mě nic neříkající. Dík :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Odpovědět

Zpět na „ATOS“