Letne ranne startovanie Accent

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Zellmi
Příspěvky: 4
Registrován: 14 črc 2010, 08:40

Letne ranne startovanie Accent

Příspěvek od Zellmi »

Ahoj, mam problem pri letnych rannych ranach nastartovat autom :hyu: accent 1,3 55kw benzin a r.v. 2000. Ked zoslapnem plynovy pedal az na podlahu tak auto chyti a tak zo 5 sekund sa tvari ako keby chcele skapat ale ked mu pridam otacky tak je to uz ok pri jazde stym problem nie je. Cez zimu alebo poobede ked idem z roboty, problem nemam aj ked je teplo auto vzdy naskoci na otocenie klucikom, vzdy len rano a v lete ked je rano okolo 18 az 20 stupnov. Pripada mi to na problem s cidlom, ze mu dodava malo paliva ale netusim, ze sktorym. Ked som auto pripojil na diagnostiku tak mi neukazalo ziadnu zavadu. Vie mi nikto poradit v com moze byt problem. dakujem.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Letne ranne startovanie Accent

Příspěvek od Farrael »

Může to být aj čidlo polohy klikové hřídele. Tehdy má motor snahu se neudržet pokud je studený.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Zellmi
Příspěvky: 4
Registrován: 14 črc 2010, 08:40

Re: Letne ranne startovanie Accent

Příspěvek od Zellmi »

oki tak vyskusam zohnat vymenit a uvidime co to spravi, podotykam, ze v zime mi naskoci vzdy problem je len v lete a to len rano.
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Letne ranne startovanie Accent

Příspěvek od alarm »

a nemôže to byť len nejakým padaním paliva? Skús len tak zo srandy natočiť auto okolo polnoci, a potom či sa to ráno prejaví.
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Zellmi
Příspěvky: 4
Registrován: 14 črc 2010, 08:40

Re: Letne ranne startovanie Accent

Příspěvek od Zellmi »

z hodov okolnosti mi cera vecer zasvietilo mlsne oko (kontrolka o nedostatku paliva) tak som isiel natankovat, ako vzdy som dal plnu, cca o 17,30 som prisiel domov odstavil auto a rano ked som nastartoval tak mi v momente chytil, tak som zase zvedavy zajtra rano ci naskoci hned na pootocenie klucikom, ak ano a pri prazdnejsej nadrzi to bude robit tak potom by to mohlo byt aj s talkom v palivovej sustve aspon si to myslim.
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Letne ranne startovanie Accent

Příspěvek od alarm »

no práve....
Skús urobiť veľmi jednoduchú vec. Ráno, pred naštartovaním daj kľúčik do polohy 2, počkaj 5 sekúnd a potom štartuj. Ak máš poklas tlaku v palivovej sústave, dáš čas čerpadlu dotlačiť...
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Zellmi
Příspěvky: 4
Registrován: 14 črc 2010, 08:40

Re: Letne ranne startovanie Accent

Příspěvek od Zellmi »

takze to uzavriem, problem bol stym, ze som mal slaby tlak v nadrzi ale iba pri 20% naplneni nadrze viacej ako 20% obsahu nadrze sa problem neprejavoval...
Odpovědět

Zpět na „Accent - Motor a převodovka“