Typ a číslo motoru.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Typ a číslo motoru.

Příspěvek od black_sheep »

tady je jedna takova 1.5tka, je to teda 12V. uplne jiny motor. G4EK ze scoupe / accenta. podle vybavy uplny holobyt, to jsou vsecky. puvod z nemecka, takze tam asi pak jeste nekdo navic vymyslel ze budou prodavat superlevny lantry s na vyrobu levnym motorem a bez vybavy:

http://www.sauto.cz/detail-inzeratu/oso ... ra/7981009

doplnim ze jsem jeste nasel dotazeny tyhle podivny lantry z rakouska, italie, nemecka i francie, takze to neni specialita nemcu :-) jedna z rakouska co je na sautu ma dokonce i tempomat, wow to vidim u lantry prvne, ackoliv vim ze to meli!
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Typ a číslo motoru.

Příspěvek od black_sheep »

tady je dalsi takova:

http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... ra/8135036

je zvlastni, ze ma vzadu svihadla, takze zakladni vybava bylo asi fakt totalni holatko! obecne hyundai a svihadla, to se malo kdy vidi!! :shock: a nekdo nejspis doplatil za klimu, ABS, a pytle.. nebo nevim jak je to mozny takhle namichany :-) v italii je mozny vsecko :lol: tam jsou casty coupe a lantry bez jakykoliv vybavy, ani vepredu nemaj stahovacky. ale klimu maj :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Typ a číslo motoru.

Příspěvek od Hardcam »

Myslim, ze Machacek a jeste nekdo ma J2 po face s 1.5 12V
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Limitz
******
Příspěvky: 2719
Registrován: 16 dub 2008, 20:27
Bydliště: Kašava,Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Typ a číslo motoru.

Příspěvek od Limitz »

jj 1,5 12V se dělali na přelomu roku 95/96 ale těchto kousků je málo a většinou jsou ze zahraničí a s pofidérní výbavou :-)
:hyu: Hyundai Lantra 1.8 r.v. 1996 :hyu: R.I.P.
momentálně služební Audi A6 Avant 2,5tdi quattro 360 000km :D
Limitz89@seznam.cz
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Typ a číslo motoru.

Příspěvek od Hardcam »

1.5 jsou i 99/00
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Typ a číslo motoru.

Příspěvek od black_sheep »

Limitz píše:jj 1,5 12V se dělali na přelomu roku 95/96 ale těchto kousků je málo a většinou jsou ze zahraničí a s pofidérní výbavou :-)
prave ze to neni jen prelomovy rok.. to bych chapal jako ze to tam cpali pac jim ty motory zbyly po J1 nebo nejaky takovy duvod :-) nicmene voni to do toho cpali cely roky..
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Radko
*
Příspěvky: 20
Registrován: 20 srp 2009, 12:59
Bydliště: Brno

Re: Typ a číslo motoru.

Příspěvek od Radko »

Tyhle zázraky mohou vznikat tak, že výrobci selže kšeft v zemi, kde zákazníci nejsou tak nároční a tak ty auta pustí zalacino na ostatní trhy. Je to lepší, než v nich mít utopené peníze na skladě. Tak mohou vznikat ekonomicky výhodné limitované série a podobné výhodné záležitosti.
Stříbrná Lantra Combi 1.6 16V GLS 1997 zvaná Bedřiška
Bílá Škoda Yeti 2.0 TDI 4x2 zvaná Jetýnek
Uživatelský avatar
severak
*
Příspěvky: 91
Registrován: 20 lis 2007, 12:21
Bydliště: Chomutov a okolí.

Re: Typ a číslo motoru.

Příspěvek od severak »

black_sheep, díky za vysvětlení. Jedině co je mi trochu záhadou, zeťák je automechanik, dělal mi rozvody i nápravu a provezl se tím a jeho dojem je ten, že to těch 84kW nemá. Vím, je to jenom jeho subjektivní dojem. Ale jestli dobře rozumím, znamená to, že Lantry 1,6 16V měli pouze a jenom 84kW. Jo, když jsem hledal ten restriktor, tak jsem si udělal "kalibraci ECU" odpojil jsem baterku, vybil jsem relátka a zapojil a nechal 5 minut na volnobh bez plynu. Má to nějaký smysl?
Lantra Kombi 1.6 16v, r.v.96
předtím Lantra 1.5, r.v.92-spokojenost
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Motory“