Hasící přístroj

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
oKo
**
Příspěvky: 400
Registrován: 05 kvě 2009, 18:33
Bydliště: 708 00

Re: Hasící přístroj

Příspěvek od oKo »

Asi ze mě žádný mistr ve vyhledávání nebude. Ale napadnout hledat hasičák a ne hasící přístroj mě mohlo ](*,). Díky za odkaz, zdá se, že by to mohlo jít i u mě.
Reklama
 

Uživatelský avatar
De&d
**
Příspěvky: 158
Registrován: 11 říj 2008, 19:35

Re: Hasící přístroj

Příspěvek od De&d »

No já to s hledáním udělal tak,že když jsem poprve objevil hyundaiclub.net tak jsem přečetl všechny příspěvky (teď už by to bylo náročnější) a tak si trochu pamatuju o čem se tady už psalo.
No a další čtu skoro pravidelně.
To vše ale neznamená že se nezeptám znovu na něco co už tady není (aby mně třeba hned někdo nenapadl).
i30 1.4 Cmf KimShit
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hasící přístroj

Příspěvek od Hardcam »

De&d: pokud upozorneni beres jako napadani, proc ne:) ale nekdy je to tezky, kdyz na te same strance ve vypisu temat mas shodna temata. Zkus to pochopit, prosim.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
De&d
**
Příspěvky: 158
Registrován: 11 říj 2008, 19:35

Re: Hasící přístroj

Příspěvek od De&d »

Hardcam píše:De&d: pokud upozorneni beres jako napadani, proc ne:) ale nekdy je to tezky, kdyz na te same strance ve vypisu temat mas shodna temata. Zkus to pochopit, prosim.
F...k, že se ozveš zrovna ty to by mně ani ve snu nenapadlo ](*,)
i30 1.4 Cmf KimShit
PetrHK
*
Příspěvky: 15
Registrován: 07 srp 2010, 16:30

Re: Hasící přístroj

Příspěvek od PetrHK »

matysekul píše:
No a chce to ideálně tak 2 kg hasiva žádný sprej a podobně a také umístit tak aby byl v kabině v dosahu řidiče.
Přesně tak.Pokud není kam dát,může být klidně v kufru,aspoň něco.
Hasičák pod 2 kg je spíš zbytečnost.
Riziko umístění v prostoru pro cesující je, že pokud ten úchyt není dostatečně bytelný tak se při troše smůly, když jde auto přes boudu, může z hasičáku stát nebezpečný projektil který namísto aby pomáhal ošklivě potluče (nebo hůř) cestující v kabině.
Další věc je, že taková IKEA třeba prodává na první pohled cenově atraktivní čínský práškový hasičák, který je ale problém opravit, udělat revizi nebo nechat znova naplnit a funkčnost je taky diskutabilní (názor hasičů u nás v elektrárně).
Přitom je tu řada domácích výrobců (Hastex & Haspr, Tepostop), které za trochu vyšší cenu nabízejí kvalitu na kterou je spoleh.
Odpovědět

Zpět na „i30 Ostatní“