Nezhasina displej

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
zapalkac
*
Příspěvky: 65
Registrován: 28 črc 2010, 19:24
Kontaktovat uživatele:

Nezhasina displej

Příspěvek od zapalkac »

Zdravim mam i30cw len 2 tyzdne a uz je tu prva reklamacia. Najazdenych 500km, benzin 1,6. Problem mam v tom, ze zastanem s autom, vypnem motor, vystupim a zavriem auto. Svetla samozrejme svietia este 30 sekund, tak stlacim uzamknutie druhy krat a svetla zhasnu. ( mozno zhasli , mozno nie, neviem , to som si nevsimol ) ale ked som prisiel o 16hodin s5 k autu, z roboty, tak po stlaceni odomknutia auta sa nic nestalo. Vybila sa baterka, vsimol som si, ze displej na palubovke ostal svietit. Nevsimol som si ci svietia aj svetla, kedze ma to poriadne vytocilo. Auto ma 2 tyzdne a uz sa kazi. Zasiel som do servisu so starym autom a tam mi povedali, ze pojdu somnou pre nove. Tak servisaci najprv hladali startovacie kable. Zobrali niekde z mazdy asi..... kedze nemali vlastne. V servise mi povedali, ze sa im to uz parkrat stalo, ze otec kupil dcere nove auto, zaparkoval doma v garazi a po vikende ked ho mal ukazat a auto ani necuklo. Takze mate niekto takyto problem, s tym, ze sa displej rozsvieti sam neskor, alebo nezhasne?
A v Hyundai mi povedali, ze nevedia kde je problem.....
Hyundai 1,4 T-GDI 103kw, Family, Ara blue
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Nezhasina displej

Příspěvek od Hardcam »

Jsi si jisty, ze jsi presne dodrzel spravny postup, jak docilit toho, aby palubka zhasla? Ja teda o zadnych 30sekundah, kdy by se svetla mela zhasnout nevim - to je novinka u i30?
A nevystupoval jsi nahodou spolujezdcovou stranou?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
zapalkac
*
Příspěvky: 65
Registrován: 28 črc 2010, 19:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezhasina displej

Příspěvek od zapalkac »

Hardcam píše:Jsi si jisty, ze jsi presne dodrzel spravny postup, jak docilit toho, aby palubka zhasla? Ja teda o zadnych 30sekundah, kdy by se svetla mela zhasnout nevim - to je novinka u i30?
A nevystupoval jsi nahodou spolujezdcovou stranou?
Otec siel sam do prace. On sa tak naucil, ze ked zastane s autom, pretoci svetla na OFF a znova ich zapne ( uz pri vypnutom motore ) svetla potom zhasnu a pri rozsvieteni na packe sa realne nerozsvietia. Ked vytiahnes klucik tak zhasnu aj parkovacky a ked zamknes auto tak duplom zhasne vsetko.
Hyundai 1,4 T-GDI 103kw, Family, Ara blue
Uživatelský avatar
Ruska.ruleta
**
Příspěvky: 416
Registrován: 12 črc 2010, 11:34

Re: Nezhasina displej

Příspěvek od Ruska.ruleta »

Ahoj,
nesmíš po vypnutí klíčku hnout s vypínačem pro světla. Když ho necháš v poloze zapnuto, a vypneš klíček světla zhasnou, když hneš s vypínačem, musíš ho již pak nechat vypnutý !! Nebo musíš zapnout a pak vypnout zapalování. Nová i30 opravdu ještě po vypnutí nechává svítit světla.
RR
Rozdávat rady je zbytečné, moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.
Vesmír i lidská blbost jsou nekonečné, i když u toho vesmíru si nejsem až tak jist.
Odvaž se používat vlastní rozum!
:hyu: i30cw CRDi 85 kW
:hyu: i30 MPI
Uživatelský avatar
Radim Brožek
**
Příspěvky: 363
Registrován: 16 bře 2009, 15:37

Re: Nezhasina displej

Příspěvek od Radim Brožek »

No jestli po vypnutí motoru znovu zapne světla, tak právě zapne parkovačky ne? Jinak pokud je to nové auto, tak jsem na jednom fóru našel, že mají/měly nové vozy problém právě s Follow me to home. To když jsem hledal ty Hardcamovy tajnosti. A druhá věc je, o jakém displeji vlastně píšeš - palubní počítač nebo rádio? Mě se oboje s vytažením klíčku vypne a jediné, co může svítit je palubní počítač, pokud nejsou dovřené nějaké dveře.
i30cw 1.6i Comfort, ESP, Moonlight blue, 04/2009, CZ
Uživatelský avatar
Ruska.ruleta
**
Příspěvky: 416
Registrován: 12 črc 2010, 11:34

Re: Nezhasina displej

Příspěvek od Ruska.ruleta »

Tak dnes se mi to stalo taky, problém byl v "nevyskočení" zámku po vytažení klíčku.
Tj. chcípnu auto a zatlačím na klíč abych ho vyndal a pootočím o jednu polohu na vyndání. Těsně před vysunutím klíče to musí cvaknout a světla zhasnou (stará i30 cw) a ono nic, musel jsem zpět zasunout klíč a vyndat.

Tak to je na reklamaci, nemíním po každém zastavení auta laborovat s klíčem ( volant nebrání ovládání, i když by to nemělo dělat ani když je zámek ve volantu vzpříčený).
RR
Rozdávat rady je zbytečné, moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.
Vesmír i lidská blbost jsou nekonečné, i když u toho vesmíru si nejsem až tak jist.
Odvaž se používat vlastní rozum!
:hyu: i30cw CRDi 85 kW
:hyu: i30 MPI
Uživatelský avatar
Radim Brožek
**
Příspěvky: 363
Registrován: 16 bře 2009, 15:37

Re: Nezhasina displej

Příspěvek od Radim Brožek »

Ruska.ruleta píše:musel jsem zpět zasunout klíč a vyndat.
V servisu namažou, nebo do otvoru na klíč klepni prstem. Dělá to sem tam, když je teplo.
i30cw 1.6i Comfort, ESP, Moonlight blue, 04/2009, CZ
Uživatelský avatar
havros
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 10:30
Bydliště: Plzeň

Re: Nezhasina displej

Příspěvek od havros »

Problém je jinde, řešení by mělo být tento nebo příští týden 8)
Uživatelský avatar
Radim Brožek
**
Příspěvky: 363
Registrován: 16 bře 2009, 15:37

Re: Nezhasina displej

Příspěvek od Radim Brožek »

Nějaké podrobnosti?
i30cw 1.6i Comfort, ESP, Moonlight blue, 04/2009, CZ
Uživatelský avatar
zapalkac
*
Příspěvky: 65
Registrován: 28 črc 2010, 19:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezhasina displej

Příspěvek od zapalkac »

Takze ak nahodou zle zabuchnem dvere, tak mi displej vybije baterku hej?...... pekny system.... ale otec mal spravne zatvorene dvere, problem bol, v displeji, v tom modrom pri volante, cize kde pise km, priemerku atd. Tento displej sa po case rozsvieti a vytaha baterku aj ked su vsetky svetla vypnute a auto zamknute. To vraveli v servise. ze tu je problem
Hyundai 1,4 T-GDI 103kw, Family, Ara blue
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Nezhasina displej

Příspěvek od alarm »

Keď máš zle zavreté dvere, tak by mohlo svietiť aj vnútorné osvetlenie (na strope)....aj to niečo zožerie
to, že mal otec všetko zavreté a vybilo ju, je asi iný problém.
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Uživatelský avatar
Ruska.ruleta
**
Příspěvky: 416
Registrován: 12 črc 2010, 11:34

Re: Nezhasina displej

Příspěvek od Ruska.ruleta »

Takže zhasínat světla ještě tento a příští týden ?? :-k
Rozdávat rady je zbytečné, moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.
Vesmír i lidská blbost jsou nekonečné, i když u toho vesmíru si nejsem až tak jist.
Odvaž se používat vlastní rozum!
:hyu: i30cw CRDi 85 kW
:hyu: i30 MPI
Uživatelský avatar
zapalkac
*
Příspěvky: 65
Registrován: 28 črc 2010, 19:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezhasina displej

Příspěvek od zapalkac »

Napisem sem riesenie servisakov v piatok alebo v sobotu. Uvidime
Hyundai 1,4 T-GDI 103kw, Family, Ara blue
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezhasina displej

Příspěvek od FISHkaa »

nechce se mi věřit že LED podsvícení sežere za pár hodin baterii, to fakt muselo svítit ještě něco jiného... [-X
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
Ruska.ruleta
**
Příspěvky: 416
Registrován: 12 črc 2010, 11:34

Re: Nezhasina displej

Příspěvek od Ruska.ruleta »

Ruska.ruleta píše:Tak dnes se mi to stalo taky, problém byl v "nevyskočení" zámku po vytažení klíčku.
Tj. chcípnu auto a zatlačím na klíč abych ho vyndal a pootočím o jednu polohu na vyndání. Těsně před vysunutím klíče to musí cvaknout a světla zhasnou (stará i30 cw) a ono nic, musel jsem zpět zasunout klíč a vyndat.

Tak to je na reklamaci, nemíním po každém zastavení auta laborovat s klíčem ( volant nebrání ovládání, i když by to nemělo dělat ani když je zámek ve volantu vzpříčený).
RR
Tak dnes reklamováno, výměna spínací skřínky, zámku ve dveřích, zámku schránky spolujezdce a 2x nové ovladače. Kdo má problém, určitě reklamovat.
Tak zatím to maká........
RR
Rozdávat rady je zbytečné, moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.
Vesmír i lidská blbost jsou nekonečné, i když u toho vesmíru si nejsem až tak jist.
Odvaž se používat vlastní rozum!
:hyu: i30cw CRDi 85 kW
:hyu: i30 MPI
Odpovědět

Zpět na „i30 Elektronika“