Cvici tu nekdo?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Lejsany
*
Příspěvky: 33
Registrován: 26 led 2010, 14:22

Re: Cvici tu nekdo?

Příspěvek od Lejsany »

Panebože Pepíku, od 70let se leccos změnilo.
4Acent Tedy pokud potřebuješ nabírat, a jsi jak píšeš typ který sežere na co příjde a nepřibere, ihned po cvičení 30-50 g sacharidaku. Po 2-3 hodinách dej i protein. Ne obráceně, teda nic moc se nestane, ale tělo by muselo štěpit bílkovinu na sacharidy.
Pokud nedodáš sacharidy, tělo začne spalovat rezervy energie, no a vzhledem k tomu že je pro něj jednodušší stěpit bilkovinu než tuk nebudeš přibírat.
Každý majitel-provozovatel fitnes ti poradí, jsou to většnou nadšenci.
Ty budeš potřebovat tak 4 gramy sach/kg. Ovšem pozor platí to na aktivní svalovou hmotu . A je to strašně individuální, já třeba sacharidy moc nemohl protože bych byl tlustoch jako Pepík. Mám jiný metabolismus. Možná budeš mít problém s trávením bilkoviny- plynatost to je v celku normální, sniž maličko dávkování a rozděl do více dávek. Minimum je 6 jídel denne, spíše počítej 7-8. Jeden čas jsem měl v ledníci prřipravené jídlo na noc, kolem 1-2 ráno jsem vstal a snědl. Levným a chutným zdrojem bilkovin jsou olomoucke tvarůžky. Taky pozor na původ bílkovin, nejlepší je syrovátkový protein - Whey Protein, je dražší ale ma vysokou BV, levnější varianta je Kasein- mléčný protein, zapomen na nějaký sračky ze soji.
Taky zapomen na nějaké výsledky pokud do fitka zajdeš 2x týdně... A taky počítej s tím že to kurevsky bolí- bez bolesti nenní růstu. Pokud po dřepech budeš druhý den chodit, cvičil jsi málo! Kecy o cvičení se svojí vahou poslouchej jen na půl ucha, síla je v tunách železa. Co je mi platné že se dokážu 30x přitáhnout na hrazdě, když na kladce se 130-140 kilama ani nehnu.
Ale uvidíš co ti bude vyhovovat. Jo a není to běh na krátkou trat počítej s rokama dřiny, tedy pokud nemáš genetiku třeba Doriana
Nováčků kteří do toho vlitli a po 3 měsícich byl konec jsem za život viděl moc.....
Reklama
 

Lejsany
*
Příspěvky: 33
Registrován: 26 led 2010, 14:22

Re: Cvici tu nekdo?

Příspěvek od Lejsany »

A Pepíku neni to "kratin" ale Creatin. Bere se před ale i po treningu. Ke všemu je pro začatečníka naprosto nevhodný. Co bude dělat po roce až se mu růst zastaví???? Šáhne po stereoidech jako jsem šáhl i já?
I před treningem se lehce najez nebo tak půl hodky před dej sacharidy 20-30 g ve formě nápoje. Budeš mít kde brát energii.
Pepíku některé Tvé rady jsou na draka.
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Cvici tu nekdo?

Příspěvek od pepan »

jen překlep.. :roll: -kreatin
a nikde sem nenapsal.že má pít kreatin jen po tréninku.. :wink: s tím jídlem...no každej říká něco jinýho..já se držím před tréninkem nejíst...tak hodku..a když už tak tvaroh s vajíčkem
a monohydrát mu neublíží
horší už je halodrol atd..sic gaspari to obešli ale i tak už je to horší
s kreatinem můžeš cvičit v klidu....je obsaženej ve svalech...
no a musím dát za pravdu-né ve všem- lejsanymu :shock: :shock: #-o :!: .. ikdyž se to dá vygůglit z milionů serverů..
ä do toho fitka zajdi....
máš tady několik názorů a každej je správnej :lol: ..já sem cvičil jak sem psal..a spokojenost :wink:
ono by neškodilo tam tak párkrát zajít a najet na trenink
doma s jednoručkama toho moc neuděláš :mrgreen:
ale každý má svůj styl ....
neříkám,že mé rady se budou všem líbit,nebo plnit..
a je to debata na dlouho..
protože ti každej řekne něco jinýho..svýho :mrgreen:
jo a mám jen břuch :lol:
jináč pohoda #-o

jardo: http://www.f-sport.cz/bb/index.php
chvilku mě to trvalo než sem to našel..dost často sem tam nakupoval a chlapík ti rád poradí prokonzultuje...
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
delphino
**
Příspěvky: 202
Registrován: 30 čer 2008, 15:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Cvici tu nekdo?

Příspěvek od delphino »

f-sport je v tomhle dobry, lidi jsou tam aktivni a poradi. ja sam sem si tam zalozil denik http://www.f-sport.cz/bb/index.php?acti ... topic=4656 .

Tady je to takovy hazeni rad do kupy, To pepan : znam i lidi, co se si na vecer ridi budiky, aby vstali a najedli se . Ja sam kdyz vypiju pred spanim kefir se cejtim rano lip. Co se tyce kofejnu, klidne pred treninkem, protoze te to nabudi. Stejne tak je lepsi pred treninkem dat sacharidy, nejlip hodku pred nim si dat nejaky vlocky - energie, nez bilkoviny-tvaroh.
Souhlasim s Lejsany, i kdyz vypsal to, co jsem predtim psal ja, i kdyz si stejne myslim, ze pro zacatecnika je utraceni penez za proteiny, sacharidy, kreatiny zbytecny, hlavni je naucit se poradne, pravidelne a spravne jist a cvicit a po minimalne dvou mesicich zacit s doplnky..A urcite bych necekal hodinu na jidlo po treninku, nez dojdes domu, udelas jidlo ta pul hodina idealni, jist se ma max. do 1,5 hod po treninku, pak uz telo hladovy zvlast po treninku a svaly jdou pryc a prvni jidlo po delsim nejezeni jde v prvni rade do tuku .
Hyundai coupe 1.6 98 16V
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Cvici tu nekdo?

Příspěvek od pepan »

oono jak sem psal..je to vjec názorů :wink:
samo,že nejdřív musí najet na trénink a naučit to tělo zvyknout si a pak doplňky..ale ti už sem tady taky někde psal :lol:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Cvici tu nekdo?

Příspěvek od Accentdevil »

Diky za odpovedi kluci :wink:

Vim ze je to individualni vec kazdyho, ale chci aby se tu tak o cviceni celkove kecalo a tak, vsak pokec ne? :) Na ten F-sport koukam a vstrebavam co tam je, je to super! :wink: Mam uz tak nejak rozlozeny jak a co kdy delat, kdy jist a tak, takze se toho snazim drzet, snad mi to vydrzi :)
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Cvici tu nekdo?

Příspěvek od Accentdevil »

Co rikate na tenhle trenink??

Pondeli/patek - Nohy, zada, hrudnik

Nohy - predkopavani, drepy na stolici, lytka na stolici
Zada - horni kladka za krk, trojuhelnik, horni kladka na prsa nadhmatem, jednorucka v klece
Hrudnik - bench pyramida, tlaky na sikme lavici, rozpazky na rovny lavici, motyla

Utery/ctvrtek - nohy, biceps, triceps, ramena

Nohy - zakopavani
biceps - velka osa, kladka ze spoda
triceps - multi press, kliky na stolici, kladka
ramena - jednorucky ve stoje-v sede a v leze na lavici

Cviky po 4 seriich a 10 opakovani...na konci kazdyho treninku bricho a vzprimovace
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Cvici tu nekdo?

Příspěvek od pepan »

no jardo zezačátku 4dny v týdnu je mazec :-k
a máš to celkem nabitý
já sem cvičil tak,že jeden den vrch-biceps,,prsa trpéz a další den-nohy,triceps záda atd
břicho každej den
tady je odkaz na triceps http://www.blog-fitness.cz/category/cviky-na-triceps/
já sem cvičil benš s uzkým uchopem a pulover
bisceps ve stoje tě nutí si pomáhat zádama a kroutíš se,takže já doporučuju sed a loktem se zapřít o vnitřní stranu stehna a tu volnou nohu lechce natáhnout ..loket a rameno musí být v jedné rovině..uvidíš jak to pumpuje 8)
pak je velmi dobrej arnoldův cvik..je namáhavej,ale roste to jako sviňa :lol:
a 4série až až...
3podle mě stačí,nebo mě stačili...
tu poslední co největší zátěž..žádny dojíždění...
aby to rostlo tak na biceps klasickou činkou na benš-nejlépe zet tyč ..nalož si víc a přikládej si....a nemusíš se mořit ¨třeba po 15cvikách..stačí 10 a pak co nejvíc s nejtěžším..
ta zet tyč je dobrá i na triceps..lehneš na záda a dáš si ruce za hlavu ..natažený ..činku zvedej tak abys jen ohýbal v loktech.myslím francouskej tlak :wink:
takhle se to dělal já...nechci se dohadovat otom,že to dělá jeden tak nebo tak a kdo má pravdu..jen píšu jak sem to dělal a co sem považoval za dobré.a ten triceps roste rychle po těchlech cvikách :mrgreen:
Naposledy upravil(a) pepan dne 17 srp 2010, 18:44, celkem upraveno 1 x.
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Cvici tu nekdo?

Příspěvek od pepan »

:!:
kuva sem se upsal...
necvičil sem naráz biceps a triceps atd.v jednom dni..pardon..já jen aby se zase někdo nechytal slovíček :wink:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Lejsany
*
Příspěvky: 33
Registrován: 26 led 2010, 14:22

Re: Cvici tu nekdo?

Příspěvek od Lejsany »

:D :D :D :D :D
Prosimtě, nejdřív vážně čti. Jak chceš cvičit najednou dvě velke svalové partie????? Nohy a vršek nejde absolutně dohromady. Jak to chceš zvládnout časově??? Trenig max hodinu, jestli se tam budeš plácat 2 taxe ulejváš.
Maličko bych si dovolil nesouhlasit s Pepíkem, cvičit izolovaně biceps pro něj nemá absolutně žadnou cenu....
Ty 4 navštevy týdně jsou asi vážně moc, šel bych na 3, ale rozhodně začni takzvaným kruhovým treningem. Sice není vhodný pro uplné začátečníky, aspon tedy ne v plné míře, ale pokud si v klidu vše osaháš na škodu to nebude. Rozhýbeš se, poznáš jak co pracuje.
Aspon prvni měsic, prostě obejdeš všechny mašiny co sou ve fitku, poznáš jak bolej svaly o kterejch si doted ani nevěděl že je máš. Tvůj plán vážně není pro začátečníka. Prozradím ti sladké tajemství, vyser se na všechny hack drepy, legpresy, multipresy, batrflaje a podobné. Volná osa bude tvůj největší kámoš. ALE AŽ POTÉ CO SI ODSAHÁŠ TECHNIKU, NAUČÍŠ SE DÝCHAT.
Na to co jsi napsal klidně zapomen, TO NEDÁŠ. Přetrénuješ se a přestane tě to bavit!
Jo a už se přestan vyptávat, seber kámoše, protože ve dvou se to lépe tahne a mazej do činkárny. Neměj strach že se ti tam někdo bude smát nebo pošklebovat. Většina lidi tam je natolik vyštavená že je rád když se dojde k baru napít. Budeš prostě další nováček v řadě... Bud vydržíš nebo odpadneš ale ted UŽ MAZEJ, ZTRÁCÍŠ ČAS PLKÁNÍM.
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Cvici tu nekdo?

Příspěvek od pepan »

já sem psal jen možné cviky na biceps :wink:
taky nedoporučuju jen to...
ešče sa optám..jak ste dýchali?
já sem při spouštění činky-pomalu- dával nádech....
tahle sestava-foto-ti zajistí slušný cvičení
sic sem tam od dubna nebyl a mám to v baráku..enemže :lol:

http://img231.imageshack.us/content_rou ... ia=mupload
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Cvici tu nekdo?

Příspěvek od Accentdevil »

Ten plan je kamaraduv, dodrzuje to uz pul roku. Od noveho tydne zacnu posilovat, nemam cas momentalne kvuli urcitym vecem. Nevim jestli bych to zvladl nebo ne, ale zajimal me nazor na ten plan. Do posky jsem jeden čas chodil, takze nejsem nemehlo :) (tim nemyslim ze jsem machr) vim jak se ruzne cviky delaji, ted jen sestavit si ten cvicebni plan /objemovej/ ale zatim jsem nad tim tolik nepremyslel, kouknu na ten F-sport poradne, tam cvicebni plany budou, tak se inspiruju.

- Korte trenink budu nejspis delat. Zeru vazne jak das, takze by to mohlo jit dohromady. Uvidime jestli to pujde.
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Uživatelský avatar
saldy
***
Příspěvky: 545
Registrován: 11 kvě 2009, 15:00
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:

Re: Cvici tu nekdo?

Příspěvek od saldy »

pOřádně se najez, pokud si budeš dělat jídelníček brzo tě to omrzí, stačí jen zvýšit přísun živin, jíst častěji a více těstovin, masa a zeleniny, k tomu jako doplňek sirovátkovej(whey) protein, cvič pouze základní cviky tj. v první řadě dřepy s činkou na zádech, nech si poradit od zkušeného jak správně provádět mrtvý tah, benchpress, pár cviků na ruce.....po nějakém čase zařadit trochu jiné cviky.
většině hubeným pomáhá cvičit více sérií s větší váhou, malé svaly dopumpovat s lehkou činkou....atd.Chce to alespoň 4 tréninky týdně, Sežeň si literaturu, né blbosti jako muscle a fittnes...a ještě něco, smiř se s tim, že nikdy nebudeš vypadat jako Arnold :wink:
Tucson Euro 2016, 1.7 CRDi, 85kW, Sněhulák
i30, 1.6 CRDi, 94kW, Sněhulák
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Cvici tu nekdo?

Příspěvek od Engineer »

AccentDevil: Tréning je úplne na h****...

Zapamataj si: Pre kvalitný tréning nie je dôležitý počet opakovaní resp. sérií. Telo musí oddychovať aj!
Na začiatok Si rozdel tréningy ako ako tebe vyhovujú! Tak ako píše pepan, 4x do týžňa je veľa.
3x do týždňa stačí! 2 tažké tréningy a jeden ľahký.
Kombinácia ktorú som robil ja:
1) Prsia, biceps, brucho
2) Chrbát komplet, triceps, lýtka
3) Nohy (stehná + lýtka), ramená, brucho
Jeden tréning minimálne obsahuje Jeden veľký sval a dva malé...
Na veľké svaly dáš 3 a 3 cviky ktoré kombinuješ párny a nepárny týždeň.
Na malé 2 a 2...
Tri série po 10 opakovaní ti bohato stačia!!! Ak dáš bez problémov 10 opakovaní pridáš závažie.
Nezabudni na strečing a rozcvičku!!!
http://www.muscle-fitness.cz/burza/deta ... _zbozi=296 Na reakciu Saldy-ho jediný časák od MF ktorý stojí za to!
Odporúčam kúpiť tento časák, zatiaľ najlepší aký vyšiel, je prehľadný!!!
Ak ma niečo napadne doplním :mrgreen:
PS: Z cvičenia Vám "brko" nenarastie :^o :lol: - Vlastná skúsenosť [-o<

Ja mám 22 rokov- metabolizmus na takej úrovni že by každá žena závidela, žerem čo chcem kedykoľvek aj veľa a pohybujem sa na hranici 75 kg.... Na výšku 190 cm málo. Aspoň takých 90 by osm prijal ale cez kreatín a iné sr*čky nepôjdem!!! :evil: Počkam si na svadbu a hneď po nej idem váhou hore :mrgreen:
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Cvici tu nekdo?

Příspěvek od Accentdevil »

Uz mam vse v pohybu, vsechno jsem se dozvedel z toho F-sportu co mi doporucil Delphino.
Jidlo mam uz rozdelene, rekl jsem si ze to zkusim ze vsim vsudy a poradne, tak rano hnusna ovesna kase, potom sunka a racio chleby, obed ryze, kure, svacina tvaroh, 2svacina tunka, vecere treska s ryzi a 2vecere cotage s tmavym chlebem, zatim takhle funguju, mezitim si dam jogurt nebo tvaruzky olomoucky a jsem spokojenej :) do toho jedu Korteho a a takhle to chci vydrzet dokud nebudou zmeny. Jako Arnold byt nechci a uvedomuju si ze ani bejt nemuzu. O to nejde, jde jen o to abych sel s vahou nahoru a kdyz uz nahoru, tak aspon jen svalovou hmotu bez tech tuku a rychlej cukru atd, proto ten jidelnicek.

Diky ale za nazory :wink:

Jen narychlo co je ten Korteho trenink aby jste to nemuseli hledat. Pondeli streda patek a po kortem vzdy jednu partii (bicak, tricak treba atd)
- mrtvy tah
- drepy s cinkou
- bench
Ten Korte je objemove cviceni a zapojuje se hodne svalu a to ja potrebuju kdyz chci videt vysledky. Technika je na tom dulezita abych si neposral zada, ale bracha vzpiral, takze me to uz driv naucil jak to zvedat abych se nezlomil. Dal jsem si takovou zkusebni 3mesicni dobu, kdyz uvidim zmenu, tak me to nakopne a pojedu dal.

Nejsem uplne zacatecnik a jouda, takze jsem to uz rozjel a ted tak budu fungovat, zatim to jde uplne v poho :D
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Odpovědět

Zpět na „Pokec“