Hyundai Scoupe 1,5i

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
aliki
Příspěvky: 1
Registrován: 10 črc 2006, 11:37
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Hyundai Scoupe 1,5i

Příspěvek od aliki »

ahojky všem. Ráda bych se zeptala jestli někdo nemáte přední pravej tlumič :) popřípadě co stojí :-) tohle autí jsme si koupili a zdá se, že budeme muset asi koupit nějaký díly :cry: mám se poptat po pravém tlumiči. Jinak je žlutý rok 1992 a fakt na tu dobu vychytaný ... i když to vy všichni asi víte.
Jestli máte někdo doma nějaké náhradní díly na tenhle typ, tak dejte prosím vědět. Díky
Reklama
 

Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

zbezne...kayaba Excel-G predni tlumic 2810 s DPH. MJ auto e-shop
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Mám na Accenta 94-99, nevím zda jsou stejný..
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

aliki zkus se juknout tady........ http://www.autokelly.cz/sortiment2.php?id=4
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
black_sheep

Re: Hyundai Scoupe 1,5i

Příspěvek od black_sheep »

aliki píše:ahojky všem. Ráda bych se zeptala jestli někdo nemáte přední pravej tlumič :) popřípadě co stojí :-) tohle autí jsme si koupili a zdá se, že budeme muset asi koupit nějaký díly :cry: mám se poptat po pravém tlumiči. Jinak je žlutý rok 1992 a fakt na tu dobu vychytaný ... i když to vy všichni asi víte.
Jestli máte někdo doma nějaké náhradní díly na tenhle typ, tak dejte prosím vědět. Díky
ahojky, no tlumice se vzdy meni oba na naprave, tudiz pokud je v haji pravej predni tak oba predni. Doporucuju tam dat druhovyrobu, autokelly.cz, mjauto.cz nebo automatejcek.cz (momentalne v rekonstrukci) :wink:

je to uz po faceliftu nebo pred? jinak nekdy v srpnu bude mensi srazek scoupecek na letisti hradcany, presne tam kde byl sraz, ale jen pres odpoledne.. :wink:
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“