Ruční brzda

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Vojtěch Vajdík
Příspěvky: 3
Registrován: 11 úno 2006, 21:07
Bydliště: Plavy

Ruční brzda

Příspěvek od Vojtěch Vajdík »

Dobrý den všíchni, poraďtě mi prosím, vyměnil jsem všechny dííly zadních brzd včetně lanovodů a teď mi nejde seštelovat ručka, kde je zakopaný pes :) a jak na to? děkuji
Vojta
Reklama
 

Uživatelský avatar
icozv
*
Příspěvky: 97
Registrován: 24 kvě 2006, 22:07
Bydliště: Zvolen,SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruční brzda

Příspěvek od icozv »

Vojtěch Vajdík píše:Dobrý den všíchni, poraďtě mi prosím, vyměnil jsem všechny dííly zadních brzd včetně lanovodů a teď mi nejde seštelovat ručka, kde je zakopaný pes :) a jak na to? děkuji
Ahoj.
Mám presne ten istý problém a neviem co s tym.Uz ti niekto poradil?
Zajtra si idem zrovnat bubny pretože si myslim ze to moze bit ten problem. :?
Stare oblozenie bolo opotrebovane podla bubnou,teda ak su vajcovite,brzdili len na urcitom mieste.A teraz na novych oblozeniach to brzdi len po okrajoch.Takze si myslim ze to pomoze. Takze potom sa ti ozvem ak mi to pomohlo :wink:
ACCENT 1,5 12V 95
LA 5-FN 1943
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: Ruční brzda

Příspěvek od ivan »

Vojtěch Vajdík píše:Dobrý den všíchni, poraďtě mi prosím, vyměnil jsem všechny dííly zadních brzd včetně lanovodů a teď mi nejde seštelovat ručka, kde je zakopaný pes :) a jak na to? děkuji
I když dáváš nové čelisti,tak ty čelisti mají shodné míry plusminus tolerance je vždycky,ale spíše Mě zajímá,jak máš nastaven samostav na čelistech,pokud samostav není nastaven jak má být,v životě nesešteluješ ruční brzdu,tam je zakopán ten Tvůj psík!!!! :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“