BT Handsfree

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Ondrej
**
Příspěvky: 131
Registrován: 15 bře 2010, 13:13
Bydliště: Slovensko

Re: BT Handsfree

Příspěvek od Ondrej »

Takze kto si este auto neobjednal a chce casto vytycat cisla, vrelo odporucam priplatit tzv. "navigaciu". TZV preto, lebo to ani zdaleka nieje len navigacia, ale aj ostatny komfort, pri telefonovani obzvlast!
Atos-Prime 2005-2010
ix35 2.0i Style 4WD Benzín 3.5.2010-24.10.2013
ix35 2.0i Style 4WD LPG-Elpigaz2 24.10.2013- ...
Reklama
 

nizzmo
*
Příspěvky: 74
Registrován: 14 čer 2010, 10:28
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Re: BT Handsfree

Příspěvek od nizzmo »

Pokial by niekto mal problem s BT Handsfree a nema navigaciu, mozno tu je riesenie:
http://cgi.ebay.com/Hyundai-Tucson-ix35 ... 19bcf90ea1
Hyundai Santa Fe 4WD CRDi Premium .... Phantom Black
Hyundai ix35 2.0i Style 4x4 .... biely - predaný
Renault Megane 1,6 2013 .... Ženiné auto :)
Suzuki Jimny 1,3 VVT 1999 .... totalka v 2009
Nissan 200sx s14a (Silvia) .... (280HP) predane
juramac
**
Příspěvky: 146
Registrován: 13 bře 2010, 17:37

Re: BT Handsfree

Příspěvek od juramac »

Durazne nedoporucuji. Je to china neznameho puvodu s libivym kabatkem a vybavou, ale desiva. Mam osobni zkusenost a nejsem zdaleka jediny. Tato radia jsou pocitace, ktera nemaji s radiem a navigaci v pravem slova smyslu nic spolecneho, s hroznym zvukem,tuhnoucim systemem a nulovym odrusenim. Je to defacto jeden typ s ruznymi designovymi kabatky, podle typu auta. Pred casem jsem neco takoveho koupil do Nissanu qashqai a za tri dny jsem to vratil. Piskalo to, kousalo se to a po asi patem restartu jsem to vzdal.
Jinak , pokud chcete presto vyhazovat penize, koupite to u hromady obchodniku i zde v cesku, nemusite chodit ani na ebay....
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: BT Handsfree

Příspěvek od Hardcam »

Uz se to resilo na prvni strance tematu "navigace v ix35"...ale koukam, ze tento typ ma nakonec i RDS, prekvapive.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
nizzmo
*
Příspěvky: 74
Registrován: 14 čer 2010, 10:28
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Re: BT Handsfree

Příspěvek od nizzmo »

juramac píše:Durazne nedoporucuji. Je to china neznameho puvodu s libivym kabatkem a vybavou, ale desiva. Mam osobni zkusenost a nejsem zdaleka jediny. Tato radia jsou pocitace, ktera nemaji s radiem a navigaci v pravem slova smyslu nic spolecneho, s hroznym zvukem,tuhnoucim systemem a nulovym odrusenim. Je to defacto jeden typ s ruznymi designovymi kabatky, podle typu auta. Pred casem jsem neco takoveho koupil do Nissanu qashqai a za tri dny jsem to vratil. Piskalo to, kousalo se to a po asi patem restartu jsem to vzdal.
Jinak , pokud chcete presto vyhazovat penize, koupite to u hromady obchodniku i zde v cesku, nemusite chodit ani na ebay....
No jo, ja mam zase inu skusenost. Vybavovali sme jednu Toyotu Tundru podobnym systemom + stresnym displayom s DVD + auto satelitom a do dnes nebola staznost. Bolo to tiez z ebay. Je pravda, ze to bol len jediny pripad (ked sme takuto hracku pouzili), ale mozno sme mali stastie. 8)
Hyundai Santa Fe 4WD CRDi Premium .... Phantom Black
Hyundai ix35 2.0i Style 4x4 .... biely - predaný
Renault Megane 1,6 2013 .... Ženiné auto :)
Suzuki Jimny 1,3 VVT 1999 .... totalka v 2009
Nissan 200sx s14a (Silvia) .... (280HP) predane
vuvu
*
Příspěvky: 12
Registrován: 07 črc 2010, 11:36

Re: BT Handsfree

Příspěvek od vuvu »

klenovcok píše:Zkusí to někdo v praxi a potvrdí mi, že je hlasové vytáčení podle jména nefunkční!
Takže znova:
1. zadejte kontakt do phonebooku hlasem i s číslem a uložte
2. zkuste tento kontakt zavolat hlasem podle jména.

Nefungovalo mi to ani s tak jednoduchým jménem jako John, problém je, že on si ukládá hlasovou podobu jména, nepřepisuje ji jako je tomu u čísel.
Nefungovala ani anglická ani česká výslovnost.
Nebude zakopaný pes někde jinde? Měl jsem stejný problém u mob.tel. a stejný u přenosné navigace. U obojího bez problémů využívám hlasové vytáčení. Když jsem kontakty namluvil jak do MT tak do navigace doma v pokoji, vždy byly v autě nefunkční. Když jsem to samé udělal ve stojícím nastartovaném autě, chodilo jich asi třetina. Nakonec jsem je namluvil při jízdě kolem 80km/hod. a chodí v obou přístrojích bez problémů. Hlasovému syntetizátoru je přeci úplně jedno, zda se jméno řekne česky nebo čínsky. Jde o rozpoznání zvuku a ten je v každém případě v klidu a v hluku jiný.
kennedy
Příspěvky: 6
Registrován: 29 bře 2010, 22:33

Re: BT Handsfree

Příspěvek od kennedy »

Vyjádření 12.5. k tomuto problému z Hyundai.cz:

Vážený pane,
nabídka jazyků v ix35 se má postupně rozšiřovat, ale kdy a jestli vůbec se dostane i na češtinu bohužel není v tuto chvíli známo.
Pokud máte potíže s používáním hands free, kontaktujte svého prodejce, který by Vám s tím měl být schopen pomoci.
S pozdravem,

Jiří Hadamovský
Product Manager

Tak jsem panu product managerovi doporučil, ať si do toho jejich produktu sedne a zkusí si tam tři hodiny povídat s tím supr HF, aby pak zjistil, že je to všechno úplně na p..u. Na to jsem do dnešních dní nedostal odpověď, tak doufám, že v tom autě nesedí opravdu od května a nezkouší to :D

Jinak mně se také nepovedlo zprovoznit byť jen jediný kontakt pro hlasové vytáčení, ale je to dobrá hra...já někoho volám a ona mně vybere s kým mám mluvit :D
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BT Handsfree

Příspěvek od FISHkaa »

tak sem si hrál s BT handsfree (verze bez navi) = funguje parádně i se Smartphone s WinCE 8) Jediné co mě baví je hlasové zadávání kontaktů a vytáčení čísla - anglicky umím, ale proč při "two" přidává do čísla "0" nechápu. Asi nemám korejský přízvuk :lol:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
bamba
*
Příspěvky: 90
Registrován: 29 dub 2010, 10:04

Re: BT Handsfree

Příspěvek od bamba »

two se přece čte "ťu", to ví každý malý korejec :)
Nissan Almera Spring 1.4 GX, 1999
juramac
**
Příspěvky: 146
Registrován: 13 bře 2010, 17:37

Re: BT Handsfree

Příspěvek od juramac »

jediny problem u SmartPhonu je v tom, ze pokud je ten smartphone s BT A2DP a mate v tom telefonu navigaci, tak z HF sady v aute jdou zvuky z navigace jen v rezimu "phone" , kdyz ale mate zapnute napr. radio a nebo CD , tak z navigace neuslysite nic...... Tento "problem" uz resim pomerne dlouho.
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BT Handsfree

Příspěvek od FISHkaa »

já používám TomToma a popravdě mám defaultně vypnutý zvuk, takže mě to naštěstí netrápí. Kouknu jakou verzi WIN CE sem si teď naposledy nahrál = 6.5.3 by měli umět ten BT profil...
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BT Handsfree

Příspěvek od FISHkaa »

takže dámy a pánové,
včera sem nelenil a zkoušel přemluvit BT handsfree (bez navigace) aby správně rozuměla hlasovému zadání kontaktů.
A povedlo se!

Dělal sem jednu chybu: diktoval sem číslice pomalu = tohle způsobilo, že některé číslice systém nevzal, nebo nahradil jinými. = Je tedy třeba "šprechtit" rychle a získáte 100% úspěšnost! 8)

Nikde sem ale bohužel nevyčetl kapacitu hlasových záznamů... :?:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
vuvu
*
Příspěvky: 12
Registrován: 07 črc 2010, 11:36

Re: BT Handsfree

Příspěvek od vuvu »

[quote="FISHkaa"]t
Předpokládám, že to chodí stejně jako u u VW, Audi ale i Superb. Když mám u Nokie nastaveno hlasové vytáčení, podržím tlačítko, vyslovím
- František Novák - telefon mi odpoví - Volám František Novák - a vytáčí. Zmíněná auta to dělají to samé, ale bez odpovědi - Volám........ .
Nebo se mýlím a chtěl bych toho od ix35 moc?
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: BT Handsfree

Příspěvek od Yurii »

To bys asi chtěl moc... jedině by HF měla vlastní hlasový syntetizátor jako mají některé lepší nokie a uměla přečíst jména ze seznamu a nebo bysis pořídil nokii. Používám je už dlouho a mylsím že v HF mi nokča vždycky řekne jak jméno volajícího když volá tak i když vytáčím aby se ujistila že vytáčím správný kontakt :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
vuvu
*
Příspěvky: 12
Registrován: 07 črc 2010, 11:36

Re: BT Handsfree

Příspěvek od vuvu »

[quote="Yurii"]
Právě že mám Nokii N86 8PM a běžně jí v Superbu používám pouze s vyslovením jména tak, jak jej mám uložené v seznamu MT.
Odpovědět

Zpět na „ix35 Elektronika“