kabinový filtr

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Topek2
**
Příspěvky: 150
Registrován: 15 bře 2006, 20:18
Bydliště: Most

kabinový filtr

Příspěvek od Topek2 »

zdravim,může mi někdo zběhlý poradit kde v J2ce najdu kabinový neboli pylový filtr?zdá se mi že z fukarů je cítit prach a chtěl bych ho vyčistit,ale zběžným okouknutim sem nenašel nic. :shock:
LANTRA 1.8-beast in korea 25*5*10 + --odpočívej v pokoji
Reklama
 

Michal.Orlova
**
Příspěvky: 119
Registrován: 03 lis 2005, 13:38

Příspěvek od Michal.Orlova »

Jo Jo - tohle jsem už taky řešil, bo se mi prášilo do auta jak prase. Mám stejnou Lantru z roku 96 - v servisu mi řekli, že v této době žádné filtry montovány nebyly a ty co se začly montovat standardně pozděli do těchto aut nejdou dát. Na foru mi poradili ať si seženu nějakou filtrační tkaninu, vystřihnu z ní profil do otvoru sání vzduchu do kabiny. Jinak ten otvor pro sání je když sundáš plastový kryt pod pravým stěračem (pohled z kabiny), tak úplně v pravo - i tak dost blbě přístupné. Ale je to řešení.
LantraII 1.8, Lancia Lybra 1.9JTD, i-40 1.7CRDI
Uživatelský avatar
Topek2
**
Příspěvky: 150
Registrován: 15 bře 2006, 20:18
Bydliště: Most

Příspěvek od Topek2 »

dík za radu,tak to tam určitě něco dám,bo když to někdy spustim je to humáč (pro alergika) :? .Ajestliže máš stejnej kousek ,možná bys věděl na co máme pod předníma sedákama ty výdechy?je to jako od topení,ale když to zapnu do jakékoliv polohy tak tamtudy nejde nic.Myslel sem že to je třeba jen na vnitřní cirkulaci,ale taky nic.Nebo to u mě nějak nemaká. :roll:
LANTRA 1.8-beast in korea 25*5*10 + --odpočívej v pokoji
Uživatelský avatar
kokroff
**
Příspěvky: 319
Registrován: 11 pro 2005, 18:14
Bydliště: PCE
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokroff »

Cau no pokud myslis vydechy ktere maji 2 pary otvoru smerem dozadu tak to je jasne ventilace, jestli ti tam nejde vzduch pri jakekoliv poloze (normalne je to na nohy dolu ) bud mas nekde preruseny privod coz je nepravdepodobne nebo se ti nepreklopi klapka ktera je ovladana motorkem, tam bych asi hledal nekde zavadu.U ridice dole na strednim panelu se ti budou hybat tahla kdyz budes otacet tim prepinacem smeru vzduchu.
Hyundai Lantra 1.6 16V G4GR,r.98

*** Ivan je nejlepsi!!! ***
Uživatelský avatar
kokroff
**
Příspěvky: 319
Registrován: 11 pro 2005, 18:14
Bydliště: PCE
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokroff »

Jo a co se tyka filtru, mam to tedka rozdelany, rozhodne nebudu davat filtr ven protoye nemam tuseni jak bych ho tam pripevnil je to HODNE blbe pristupne.Spis ho dam tam, pro ty co nemaji klimu, kde je rozvod z ventilatoru dal do auta, je tam takova roura ktera ma uprostred harmoniku, do te se to chystam dat.Sice se bude prasit do ventilatoru ale to me az tak nezajima, spis aby se mi neprasilo do plic, je to hruza ze tam nic nedali.No a material, napadl me filtr do klimy, ten by mel byl i antibakterialni(Nemyslim ted do autoklimy ale do normalni klimy treba v byte).
Hyundai Lantra 1.6 16V G4GR,r.98

*** Ivan je nejlepsi!!! ***
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Technická sekce“