Check Engine a samovolné zvyšování otáček

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: check engine :-( :-( :-(

Příspěvek od Yurii »

Já sem přišel na to, že k vyblikání stačí pouze šroubovák a zkratovat ten vývod který je nejbližší vývodu L1 na obrázku stránky s návodem... u mne to funguje spolehlivě :) Ale pro jistotu bych ten pin raději propípal nějákým měřákem ke kostře aby bylo jasné že to je on :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
mayq
***
Příspěvky: 923
Registrován: 12 čer 2008, 19:30
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: check engine :-( :-( :-(

Příspěvek od mayq »

4x4 + 4x3 = :mrgreen: funguje to aj ked Check Engine svieti stale, nasledne zhasne a zacne blikat ... Takze smelo do toho, ale spajal by som to radsej s kostrou na dverach takze cca 1metrovy drot
Hyundai Accent `96, 1.5i 12V, 5dv. hatchback Marlborough Red

Obrázek
Uživatelský avatar
myšák 80
***
Příspěvky: 622
Registrován: 29 kvě 2008, 10:39
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: check engine :-( :-( :-(

Příspěvek od myšák 80 »

HelenaS píše:Dobrý den, nemáte někdo zkušenost? Koupila jsem si před měsícem hyundai accent, r.v 1995. za jízdy se mi rozsvítí kontrolka check engine a za chvíli nejde přidat plyn, nic.. a auto chcípne, někdy nastartuji hned a někdy až třeba na popoáté.. Už jsem zoufalá. v servisu na nic nepřišli, na počítači to taky žádnou chybu nenalezlo :-( taky nefunguje otáčkoměr,jen když se mu chce, pak si taky auto samo od sebe přidává 8) plyn, stojí nastartované a z ničeho nic řve plyn a pak chcípne. :-( neměl jste někdo tyhle potíže? Vyměnili mi palivový filtr, lamda sonda by tohle prý nedělala.. tak už nevím co dělat :-(
Ten samý problém jsme teď řešili s kolegou z práce. Vyblikali jsme teplotní čidlo. Píšeš že jsi z plzeňska, kdyžtak se ozvi do SZ a zkusíme si zablikat i u tebe :shock:
Hyundai i30 1,6GDI r.v. 2013
Hyundai Grandeur 3.3 V6 r.v.2007 LPG
Hyundai Sonata NF 2.4i r.v. 2005 LPG prodáno
Hyundai Sonata EF 2.0i r.v. 2003 LPG RIP
Hyundai Accent 1.5 LC 4dv. r.v. 2001 - výměna za skútr :-D RIP
Odpovědět

Zpět na „Accent - Motor a převodovka“