Otvírání dveří

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Luciane Dedly
*
Příspěvky: 99
Registrován: 17 led 2008, 18:34
Bydliště: severní morava
Kontaktovat uživatele:

Otvírání dveří

Příspěvek od Luciane Dedly »

Zdravim...

stala se mi takova neprijemnoust.Odemkl jsem dvere klickem u spolujezdce (central-otevrelo se cele auto) ale dvere nejdou otevrit:o(
Slo slyset se se dvere odemkly ale ani zvenku ani zevnitr packou nejdou otevrit. Zkusil jsem odmontovat vnitrni packu a zjistil jsem ze tahlo(cela takova ta kovova tycinka nebo drat nebo co to je) kterym se dvere oteviraji vubec nereaguje. stahal jsem ji ze strany na strany a ani se sama navracela......vubec netusim cim to muze byt!!!!a neotevri dvere spolujezdce neni moc prijemne :x

jak se k tomu mam vubec dostat kdys tapec muzu sundat jen pri otevrenych dverich????ted babo rad no.....
a nebo nemel by nekdo radu jak tuto zavadu odstranit???? :x
Hyundai Lantra 1.8 r.96
Reklama
 

Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Otvírání dveří

Příspěvek od mirpie »

kamarádovi se něco podobného stalo u octavie. Musel rozřezat tapec, hrábnout rukou na zámek, otevřít a vyměnit tapec. Měl taky vypadnuté táhlo od zámku, tedy to co ovládá otevírání pochopitelně. Myslim že tapec ti někdo za pár drobnejch tady na klubu prodá.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
DizzX
**
Příspěvky: 373
Registrován: 28 kvě 2009, 18:34
Bydliště: Koso (Středočeský kraj)
Kontaktovat uživatele:

Re: Otvírání dveří

Příspěvek od DizzX »

jj taky nevidim jinou moznost, cena tapecu je tak 100-300 kc tady na foru takze nic hroznyho
http://laminostyling.xf.cz - interiérové laminátové díly na zakázku a prodej autokosmetiky
Uživatelský avatar
Lhoty
Moderátor
Příspěvky: 1197
Registrován: 02 říj 2007, 10:32
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: Otvírání dveří

Příspěvek od Lhoty »

tapec můžu nabídnout, kdyžtak sz
Lantra 1.8 J2 Wagon 1996
4 x Trabant 601 1970 - 1991
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Otvírání dveří

Příspěvek od alarm »

ešte jedna možnosť, aspom teoretická...
Pozri na vodičove dvere, daj dole aj tapacírung a skús nájsť, čo treba potiahnuť, aby sa dvere otvorili, a aplikuj to na dvere spolujazca. Bude to spojovacia tyčka, ktorá má ukončenie na zámku, takže možno by sa ti podarilo vopchať dnu drôt so slučkou, nasadiť na nejaký výstupok a potiahnuť. Až potom by som rezal......
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Uživatelský avatar
Aleš
****
Příspěvky: 1292
Registrován: 18 čer 2009, 14:34
Bydliště: Humpolec

Re: Otvírání dveří

Příspěvek od Aleš »

no, myslel jsem že po dvou letech registrace budeš víc hledat a odpověd si najdeš sám, ale budiš, mě to hledání trvalo asi minutu. Je jedna možnost jak se dostat do vnitřku zavřených dveří aniž bys něco poničil.
návod :arrow:
ales.ck píše:Já jsem to řešil na dveřích spolujezdce, ty se daly otevřít podle toho jakou měly náladu, jednou to šlo a potom zase ne. Přemejšlel jsem nad vyháčkovánim, ale to neumim. Jediný co se mi nakonec povedlo bylo, že jsem odendal kousek tapecu (na štěstí se nezlomil) u zámku dveří na tolik, abych tam mohl prostrčit ruku a odemknout to zevnitř těch dveří. Bohužel jsem to dělal v uzavřenym autě na přímym slunci asi dvě hodiny, ale stálo to za to. Když už jsem měl dveře otevřený a tapec dole, tak jsem zjistil že ten mechanismus co otvírá dveře je zrezrej a je zněj vypadlá pružina. Takže jsem to vyčistil, namazal, nasadil novou pružinku a od tý doby se otvíraj jak maj.
ROVER 75 2.5 V6 r.v.2000
Bylo:
:hyu: Hyundai Lantra kombi 1.6 GL benzín, 84 kW, r.v. 97 :hyu:
Seat Cordoba 1.6 r.v. 97
Renault 19 1.6 r.v. 96
Fiat Uno
Škoda 105
Luciane Dedly
*
Příspěvky: 99
Registrován: 17 led 2008, 18:34
Bydliště: severní morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Otvírání dveří

Příspěvek od Luciane Dedly »

no jo no jo no jooooo....si sikula alesi :wink:

me to ale nejak nejde oddelat:o(mel si nejakou vychytavku na to ja oddelat ten tapec abych tam neco nacpal??...ja tam nemuzu nacpat ani kus dratu :(

a slecnu moji us prestava bavit jezdit poraad vzadu :mrgreen:
Hyundai Lantra 1.8 r.96
Luciane Dedly
*
Příspěvky: 99
Registrován: 17 led 2008, 18:34
Bydliště: severní morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Otvírání dveří

Příspěvek od Luciane Dedly »

a Lhoty doufam ze ten tapec jeste maaas :?

kdyby se nahodou nepovedla ta alesova moznost:o)))
Hyundai Lantra 1.8 r.96
Uživatelský avatar
Aleš
****
Příspěvky: 1292
Registrován: 18 čer 2009, 14:34
Bydliště: Humpolec

Re: Otvírání dveří

Příspěvek od Aleš »

Sundej si s tapecu kliku a ten kus plastu pod ní co s ním zavíráš dveře a pak už si stim musíš nějak pohrát a být opatrnej. Už si to sám nepamatuju, takže bych ti tady psal třeba nesmysly. Možná budeš muset sundat i ten plast co je pod pásem, aby ses dostal na šroubek.
Nejlíp bude, když si rozebereš napřed druhý dveře abys pořádně věděl kde co je
ROVER 75 2.5 V6 r.v.2000
Bylo:
:hyu: Hyundai Lantra kombi 1.6 GL benzín, 84 kW, r.v. 97 :hyu:
Seat Cordoba 1.6 r.v. 97
Renault 19 1.6 r.v. 96
Fiat Uno
Škoda 105
Luciane Dedly
*
Příspěvky: 99
Registrován: 17 led 2008, 18:34
Bydliště: severní morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Otvírání dveří

Příspěvek od Luciane Dedly »

jojo to ja us jsem davno delal...to byla prvni vec co me napadla rozdelat druhe dvere;o)

Jen mi porad neslo do hlavy jak se ubavit toho sroubku na tapecu co je zboku a uplnbe nejvys....

nenapadlo me oddelat ten plast kolem paaasu ](*,) ....tak diky moc za radu....hned se na to vrhnu;o)
Hyundai Lantra 1.8 r.96
Uživatelský avatar
Bruce Lee
**
Příspěvky: 132
Registrován: 16 čer 2005, 13:20
Bydliště: Č.T.,Řeka,Třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: Otvírání dveří

Příspěvek od Bruce Lee »

Řeším zrovna stejný problém s dveřma řidiče.Byl jsem v klíč-servisu....neotevřel.Tak jsem podle dveří spolujezdce navrtal dvě díry ze vnitřku u ůrovní táhel...a zase nic.Ještě zkusím jednou klíč-servis,ten má skvělý světlovod a vidí tam líp....snad to v už půjde?
Uživatelský avatar
Bruce Lee
**
Příspěvky: 132
Registrován: 16 čer 2005, 13:20
Bydliště: Č.T.,Řeka,Třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: Otvírání dveří

Příspěvek od Bruce Lee »

včera jsem s tím byl v servise...zámek+práce =1.841,-Kč. Sundávali to přes stažené okno a vysazením horního lemu tapicírunku... Nejdražší je na tom nový zámek...opět pálka :oops:
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Interiér a exteriér“