Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Vilda »

Gandalf píše: trvanlivost namáhaných součástek a ceny náhradních dílů, aby se fakt za pár let auto nerozpadalo krátce po záruce.
Nemyslim si, že by na tom byl Hyundai hůř, než ostatní značky ... Opela jsem prodával jako 12ti letého a byl v naprostém pořádku. To samý Twingo, 6,5 roku a v bezvadném stavu ... kolega v práci s ním jezdí další dva roky bez jakýchkoliv problémů. Spoustu věcí si dokážu opravit sám a když něco nezvládnu, tak mám známé v soukr. servisu, kde mi auto udělají za rozumnou cenu. V té době, už Accent bude po záruce a nebude potřeba navštěvovat předražené autor. servisy .....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Reklama
 

Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Gandalf »

Vilda: Vím, že tím částečně uhýbám od tématu (M - promiň prosím), ale nepsal jsem to na aktuální řadu ani konkrétně :hyu: . Přijde mi to bohužel jako evoluční zákonitost výroby automobilů, že se stále zkracuje období jejich funkčnosti. Sice je to z pohledu výrobců a servisů logické, ale kam až to může za pár let dospět?
Na druhé straně, nedávno prezentovali novou technologii výroby pevných a lehkých prostorových rámů (nemůžu najít odkaz), na to stačí naplácat výměnné plastové panely karoserie, takřka bezúdržbové elektromotory v každém kole a člověk bude za chvíli měnit jen pár čepů, ložisek a aku.
Uvidíme, kterou cestou se vydá :hyu: a jeho nový Accent x-té generace :D

Jo, už jsem našel ten odkaz: http://auto.idnes.cz/prevratna-novinka- ... tomoto_fdv
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Ještě v létě jsem přemýšlel stejně, jako DavidC3.
Bláhově jsem si myslel, že ho po 3 letech předčasně splatím (mám 4 roky leasing) a koupím něco nového, ale když jsem mluvil se servisákama a poté omrknul, kolik bych za něj dneska dostal, tak si ho taky nechám ještě cca 2-3 roky.
Koupil jsem na něj už nějaké doplňky, vč. tažného zařízení a tak zatím nebudu nic řešit...akorát bych na tom ještě víc prodělal. Áca slouží (zatím) bezproblémově, takže pohoda. :D/
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Gandalf »

Zdeněk S: Koukni na to tak, že kdejaký podnikatel (nemusí být nutně ani úspěšný) ztratí na hodnotě auta za rok to, co nás stálo celé a nám ještě poslouží pěkných pár let. Je to sice velmi relativní a těžko poměřitelné, ale je to fakt.
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od David C3 »

Zdendo ještě chvilku pojezdíme... Hlavně v Březnu budu jezdit s kočárem tak se teším ! Doma mam stejně ještě Yetáka tak to ted střídám a na H mam pořád 80tis km :-) Hlavní je, že nám auta jezdí bez vetších problemů !!!
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Davide, tak to gratuluju =D>
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
jarous020
**
Příspěvky: 350
Registrován: 06 zář 2010, 11:21

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od jarous020 »

vichrus píše:Díky všem za reakce.
Včera jsem nechal v autorizovaném servisu zkontrolovat baterii, ta je ok.
Přesto jsem znovu přijímacímu technikovi zopakoval, že se mi doba žhavení a startování zdá nějaká dlouhá,
na to se mě zeptal: "A vy máte benzín nebo diesel pane?"
Tak to už jsem trochu znejistěl, ale přisuzoval jsem to jeho nesoustředěnosti nebo něčemu podobnému.....
Nakonec mi poradil, ať změním naftu. Tak jsem se sbalil a odjel.
Tankuji výhradně Verva diesel, tak si myslím, že snad v tom by problém být neměl.
Nicméně, na přelom roku mi vychází druhá garančka, tak budu trvat na kontrole žhavení.

myslim si to že déle žhaví je tím že je velká zima, trvá to dýl než se to nahžhaví, to je logické....až se oteplí tak to bude zase rychlejš nažhavený...teda aspon můj názor
AKTUÁLNI:
ŠKODA OCTÁVIA STYLE 1.9 TDI 66KW
PRODÁNO:
HYUNDAI ACCENT 1.5CRDI 96 KW
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Martun »

Jojo, je to tak jak píše Mexican. Áčka mají na auto 20 až 30 tis.. podle toho za kolik je.. Dost mých známých tam dělalo nebo dělá...

Mě to docela překvapilo... hodně dlouho jsem se nepodíval na trh s ojetinama a tohle mě docela šoklo.. #-o Prostě když to shrnu, tak je to jeden velkej finanční průser...
taky jsem si myslel že ho vyměním dřív... ale za tuhle cenu... #-o To bych musel vyhrát abych utopil další peníze v novým autě... A jak psal Zdenek.. máto nějaký doplňky, trochu jsem si to vyšperkoval, tak je to škoda se toho zbavovat..
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Vilda »

Jo, jo ... v Aááčkách mi za Oplíka nabízeli 15 000 kč, prej že to je třídveřák a že to je starý atd. atd..... Otočil jsem se na obrtlíku a obratem ruky jsem ho v práci prodal za 45 000 kč 8) a skoro dva měsíce mi naši kluci volali, jestli ho náhodou ještě nemám, protože byl krásnej a udělanej. To samý v Áčkách udělaji s Accentem, už to slyšim .... Pane, vždyť je to korejec, za to Vám nikde víc nedaji .... je to neprodejný .... o tyhle auta není zájem apod. Pak ho na internetu najdeš o 20 - 30 000 dráž, než kolik ti za něj dali .... :-k lepší je to na inzerát, pěkně z ručky do ručky ...
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Gandalf »

Jj, v bazarech končí často auta s pochybnou minulostí, známých od provozovatele bazaru nebo auta lidí, kteří na tím nepřemýšlí a nestojí jim za to si prodej zařídit samotným. Jeden můj známý měl Polo, které šlo přes střechu a za pár měsíců šlo do bazaru jako nebourané auto v bezvadném stavu. Z takového jednání je mi fakt na nic, což jsem mu taky řekl, ale to je tak vše... :?
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Vilda »

Gandalf píše: nestojí jim za to si prodej zařídit samotným.
Přesně tak .... taky jsem byl línej lítat někde po inspektorátu s převodem vozu a stát fronty #-o v autobazaru sice tohle za Tebe udělají, ale taky si za to nechají " královsky " zaplatit ..... v mém případě 30 000 kč. Kamarád - advokát mi postavil bezva kupní smlouvu a těch pár hodin strávených běháním po úřadech se sakra vyplatilo .. :D/ Při prodeji Twinga, už jsem automaticky autobazar vynechal ..... prodávat Accouše zatím v plánu nemám [-X a to ještě dost dlouho .... Za rok bych za něj dostal tak 80 - 100 táců a co dál ... vytáhnout s kešeně 200 000 kč a kupovat nový ?? A začít znova shánět všechny doplňky, potahy, elektrony ... a já nevim co ještě .... to je pomalu dalších dvacet tisích navrch :shock: ani náhodou ..
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od David C3 »

Hlavně se aca nekrade :-) a nikdo mě ho nezávidí :-))
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7958
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Mexican »

David C3 píše:Hlavně se aca nekrade :-) a nikdo mě ho nezávidí :-))
tak, tak.. a vyhybaju sa mu vandali & zavistlivi susedia :P
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
jarous020
**
Příspěvky: 350
Registrován: 06 zář 2010, 11:21

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od jarous020 »

omlouvám se že měním téma, ale koukal jsem jen tak na youtube a narazil jsem na pár inspirací na ácu :) tady je odkaz kdyby to někteří chtěli vidět :)



http://www.youtube.com/watch?v=BvnvrJRy ... re=related
AKTUÁLNI:
ŠKODA OCTÁVIA STYLE 1.9 TDI 66KW
PRODÁNO:
HYUNDAI ACCENT 1.5CRDI 96 KW
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“