Výmena vstrekovačov

Moderátor: Moderátoři

MIDAR2007
**
Příspěvky: 151
Registrován: 10 úno 2009, 21:22

Re: Výmena vstrekovačov

Příspěvek od MIDAR2007 »

No, protože má nedaleko ukrajinskou hranici, tak bude pravděpodobně ze šaleného východu, je tak Ivko7 :) ?
Reklama
 

Uživatelský avatar
ivko7
*
Příspěvky: 28
Registrován: 04 pro 2010, 16:36

Re: Výmena vstrekovačov

Příspěvek od ivko7 »

Tak je , nejakych 100 km od hranice, Prešov. no vieš ako sa u nas hovori, Slovensko je len po Žilinu, ostatne Bratislavu nezaujima...
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: Výmena vstrekovačov

Příspěvek od kuschall »

Jo to máš asi pravdu, já totiš občas jezdím do za Sobrance jestli víš kde to je- obec Petrovce a už od Košic do zadu chcíp pes, a když jedeš ještě dál přes přechod tak se zdá že ani nejsi v evropě. jezdím přes Prešov
Uživatelský avatar
Valent2004
**
Příspěvky: 118
Registrován: 17 čer 2008, 11:38
Bydliště: Levoča
Kontaktovat uživatele:

Re: Výmena vstrekovačov

Příspěvek od Valent2004 »

No já som z Levoče. Keby si išiel niekedy Ivko cez Levoču tak sa zastav. Ja mám tiež kopec zážitkov s naším autom. pošlem ti tel.
Hyundai Terracan 2,9 CRDI
VW Sharan 1,9 TDi 4Motion
Uživatelský avatar
ivko7
*
Příspěvky: 28
Registrován: 04 pro 2010, 16:36

Re: Výmena vstrekovačov

Příspěvek od ivko7 »

No okrem terracana mam este seata, ten je v pohode , ma 5 rokov a je to benzin, takze okrem vymeny oleja raz rocne nic ine. A potom mam este Aro 10, ja mam zase zazitky s tymto rumunom, ale nedam na neho dopustit, Uz som na nom vymenil asi vsetko. Do kufra vojde kubík dreva, a vyjde to vsade.
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: Výmena vstrekovačov

Příspěvek od kuschall »

Tady je víc slovenskejch terracanistů než českejch to je věc tedy
Uživatelský avatar
ivko7
*
Příspěvky: 28
Registrován: 04 pro 2010, 16:36

Re: Výmena vstrekovačov

Příspěvek od ivko7 »

Ivane. to sa nediv, lebo tu sa dozvies viac ako v autorizovanom servise. Presov ma 90 000 ludi a jazdia tu len 3 terracany. V servise pytaju za vymenu vstreku 550 Eur. A okrem toho diagnostiku na terracan maju v anglictine, takze su v riti ](*,) ...Ked im to neprelozim ... Takze kazdy si hlada svojho mechanika - nastastie je ich tu dost
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: Výmena vstrekovačov

Příspěvek od kuschall »

To myslíš jen vyměnit vstřiky za 550 jako práci- toje bruto, já to udělám za polovičku hlašte se a ještě změřím tlaky
Uživatelský avatar
ivko7
*
Příspěvky: 28
Registrován: 04 pro 2010, 16:36

Re: Výmena vstrekovačov

Příspěvek od ivko7 »

Tak mi konecne po mesiaci vcera mechanik priviezol mojho terracana s novymi vstrekmi, no je to paráda, pri 100km/h motor skoro nepocut,len taky sum, proste jedna basen - mam ine auto. A este jedna chyba bola na plavaku v nadrzi. Tie trubky navrchu plavaka boli hrdzave, tiekla z nich nafta a zdalo sa , ze je derava nadrz. Nafta z nej tiekla len pri jazde a ked auto zastavilo, tak este zopar kvapiek spadlo .takze mi tam navarili nove a je to OK. Dal som novu baterku- mimochodom este tam bola povodna , co mi nikto nechce uverit, ale fakt. Dalsia vec, ktora bola menena je remenica na alternatore - tu bolo pocut take praskanie ale iba obcas, nastastie mechanik to zistil a tiez je to uz v poriadku. Ozaj mam este dva vstreky, ktore su pouzitelne , ak by mal niekto zaujem... Nakoniec ta oprava stala 1800 E, myslim, ze celkom slusna cena oproti servisu?
A poobede idem jazdit, jazdit, jazdit... :D/
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: Výmena vstrekovačov

Příspěvek od kuschall »

Se máš tak ať ti to jezdí
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“