motor blbne ..

Startování, spojka, převodovka, provozní kapaliny.

Moderátoři: nulda, 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
be.sport
**
Příspěvky: 330
Registrován: 30 lis 2009, 20:19
Bydliště: Brno

Re: motor blbne ..

Příspěvek od be.sport »

nedela ti to nahodou najezd klimy? takovy vynechani...mas tam autoklimu a ta se holt nekdy taky sepne..
me to dela taky, zkus jezdis chvilku bez klimy a uvidis...

delaji to vsechny auta se kteryma jsem mel tendenci to sledovat, at uz golf nebo stilo pres peugeoty..
I30 Sport 1.6 CRDi 116 Hp - 6.st
50 500 km
11/2009
6,5 l/100 km

Shell Diesel Extra + Vif
Reklama
 

vlado2
*
Příspěvky: 14
Registrován: 10 úno 2010, 19:01
Bydliště: Zlaté Moravce

Re: motor blbne ..

Příspěvek od vlado2 »

robí to aj bez klími.servisak mi naznačoval to može byť pal.filtrom že pri akceleracii nemá dostatok paliva ale podla mňa by to potom robilo stále.skor by som tipoval nejaké čidlo vahy vzduchu alebo VGT turbo začína mať problémy pri 20000km je to dosť skoro :oops: .
i30cw 2.0 CRDi Premium
vlado2
*
Příspěvky: 14
Registrován: 10 úno 2010, 19:01
Bydliště: Zlaté Moravce

Re: motor blbne ..

Příspěvek od vlado2 »

Len pre upresnenie keď to blbne tak s ním trasie 5-6krát pokial neprekročím určité otáčky a zas šlape ako hodinky.Po pár prejazdoch cez križovatky to spravý znovu a zas krásne šlape ale mne to pomaly začína liezť na nervy! :twisted:
i30cw 2.0 CRDi Premium
Uživatelský avatar
juris123
*
Příspěvky: 41
Registrován: 09 lis 2009, 17:04
Bydliště: UH

Re: motor blbne ..

Příspěvek od juris123 »

Možná to nepatří až tak sem, ale nechci zakládat nové téma. Včera se mi během jízdy stalo, že zničehonic mi začal blikat CHECK - nerozsvítil se, prostě blikal. To trvalo asi 300 metrů a potom to přestalo (naštěstí tím způsobem, že nezůstal svítit, ale zmizel). Dost mě to překvapilo, protože jsem myslel, že CHECK buď svítí, a to signalizuje, že motor jede n nějakém nouzovém režimu, nebo prostě nesvítí. Ale že bliká...??? Jen podotýkám, že motor v tu dobu běžel úplně normálně - necukal ani nic podobného. Do servisu s tím nepojedu, asi by tam stejně nic nezjistili, když je to v poho.
Stal se vám někomu taky podobný problém a čím by to mohlo být? Přes nějaké extrémní nerovnosti jsem nepřejížděl, že by to mohl třeba způsobit nějaký otřes :-k Nebo že by jen nějaký špatný kontakt?
i30 Start+A/C, 1,4i (80kW), Continental Silver, 7/2009
i30 cw Trikolor (paket Style), 1,6i, 8/2012
bylo: Lada 2112 (1.5, 16V, 67 kW) (2002-2009)
předtím: Š Favorit 135 LS
Uživatelský avatar
be.sport
**
Příspěvky: 330
Registrován: 30 lis 2009, 20:19
Bydliště: Brno

Re: motor blbne ..

Příspěvek od be.sport »

V servise by to zjistit meli v zapisu chyb..klidne bych s tim zasel na diagnostiku at jsi v klidu..ale beztak to bude jen nejaka systemova chyba:)
I30 Sport 1.6 CRDi 116 Hp - 6.st
50 500 km
11/2009
6,5 l/100 km

Shell Diesel Extra + Vif
vlado2
*
Příspěvky: 14
Registrován: 10 úno 2010, 19:01
Bydliště: Zlaté Moravce

Re: motor blbne ..

Příspěvek od vlado2 »

vlado2 píše:Len pre upresnenie keď to blbne tak s ním trasie 5-6krát pokial neprekročím určité otáčky a zas šlape ako hodinky.Po pár prejazdoch cez križovatky to spravý znovu a zas krásne šlape ale mne to pomaly začína liezť na nervy! :twisted:
po par tankovaniach obyčajnej nafty /v nemecku primes 7%biodiesel /a pobuchanie + kyvanie kablami na plyn.pedale cuduj sa svet to prestalo.neviem co bolo ucinnejsie?
i30cw 2.0 CRDi Premium
Odpovědět

Zpět na „i30 Motor a převodovka“